promocja
 NA POTENCJĘZhewitra- 60 
WZÓR Z CMS:


240.00
Ilość
- +

Zhewitra- 60

Zhewitra- 60

Zhewitra- 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 24 zł 240 zł
2 20 szt. 23 zł 460 zł
3 30 szt. 22 zł 660 zł
4 40 szt. 21 zł 840 zł
5 50 szt. 20 zł 1000 zł
15 150 szt. 22 zł 3300 zł

Zhewitra- 60

Problemy z zaburzeniami erekcji dotykają coraz młodszych mężczyzn. Na szczęście dla nas jest skuteczny lek, który nie tylko wspomaga erekcje, ale też wspomagają kondycję seksualną mężczyzn.

Czym jest Zhewitra- 60?

Zhewitra- 60 jest jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych nowoczesnych preparatów, które pomagają mężczyznom w leczeniu zaburzeń erekcji. Zhewitra- 60 jest generycznym lekiem z aktywnym składnikiem Vardenafilu. Substancja ta działa na organizm w podobny sposób jak Viagra lub inne leki seksualne oparte na procesie hamowania PDE-5. Zwiększa przepływ krwi do poszczególnych części ciała, rozluźniając mięśnie gładkie prącia i ostatecznie zapewniają mocną erekcję, pod warunkiem zaistnienia podniecenia seksualnego. Jego zaletą jest to, że Vardenafil może działać szybciej niż Sildenafil. Jest też dobrym wyborem zwłaszcza dla tych osób, które są uczulone na Sildenafil. Vardenafil działa do 8 godzin, podczas gdy syldenafil działa tylko 4 lub 5 godzin. Lepiej też reaguje z alkoholem. Sam lek może być przepisywany wszystkim mężczyznom w wieku od 18 do 75 lat, u których występuje problem zaburzeń erekcji.

Jak stosować Zhewitra- 60?

Lek powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku osób, które nie mają doświadczenia w stosowaniu tego leku, należy zmniejszyć dawkę początkową. Należy pamiętać, że osoby starsze w wieku powyżej 65 lat powinny uważać dawkę 20 mg za maksymalną. Lek zażywamy raz dziennie, popijając szklanką wody. Lek przyjmujemy na 30-40 minut przed stosunkiem seksualnym. Przed użyciem leku w przypadku występowania jakichkolwiek obaw czy leków zaleca się skonsultowanie leczenia z lekarzem. Sam lek można przyjmować jedynie raz dziennie w maksymalnej dawce zalecanej przez producenta. W przypadku przedawkowania występuje silny ból w okolicy lędźwiowej. Jednak nawet w tym przypadku nie stwierdzono działania toksycznego na układy neurologiczne ani mięśniowe. Aby wyeliminować możliwość przedawkowania, zalecamy rozpoczęcie od mniejszej dawki.

Czy Zhewitra- 60 jest bezpieczny?

Sam lek jest całkowicie bezpieczny. Jego główny składnik, Vardenafil, jest dobrze znanym i bezpiecznym lekiem do leczenia zaburzeń erekcji. Należy jedynie przestrzegać pewnych zasad określonych przez producentów. Sam lek nie powinien być stosowany, jeśli planujemy prowadzić pojazdy mechaniczne. Nie przeprowadzono co prawda badań, aby dowiedzieć się, jak Vardenafil może wpływać na zdolność do korzystania prowadzenia pojazdów. Jednak możemy założyć, że zawroty głowy i zaburzenia widzenia, które są niektórymi efektami ubocznymi Zhewitra -60, mogą powodować pewne problemy. Pamiętajmy też, że lek ten jest przypisywany wyłącznie dla mężczyzn.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Zhewitra- 60?

Przede wszystkim nie wolno mieszać leku z innymi lekami, szczególnie nitrogliceryną, diazotanem izosorbidu, monoazotanem izosorbidu. Nie wolno stosować leku razem z narkotykami. Mieszanie go z niektórymi z nich może prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Nie wolno używać Zhewitra - 60 w poważnych chorobach, takich jak chora wątroba, nerki, choroby serca, zajęcia, zaburzenia krwawienia. Nie wolno też stosować leku z sokiem grejpfrutowym, ponieważ może on zwiększyć stężenie wardenafilu w osoczu w niekontrolowany sposób. Jeśli masz więcej niż 65 lat, zapalenie wątroby, używasz innych silnych leków i miałeś w przeszłości ciężkie schorzenia, to koniecznie skonsultuj stosowanie leku z lekarzem prowadzącym.

Czy Zhewitra- 60 powoduje jakieś skutki uboczne?

Najlepszym sposobem na zmniejszenie skutków ubocznych jest zmniejszenie dawki. Dlatego zawsze zalecamy rozpoczęcie od niższej dawki, ponieważ może to przynieść zadowalające wyniki bez konieczności zwiększania dawki. Czasami mogą się pojawić takie efekty niepożądane jak bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zatory w nosie, senność, ból w klatce piersiowej oraz suchość w gardle. Efekty uboczne są jednak bardzo rzadki i najczęściej bardzo szybko ustępują. Jednak w przypadku kiedy pojawiają się regularnie, należy natychmiast zaprzestać przyjmowania leku i skonsultować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane