promocja
WZÓR Z CMS:


140.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

VRILIGY

VRILIGY

VRILIGY 60 mg- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł
11.2 zł
140 zł
112 zł

Według statystyk około jedna trzecia populacji mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku. W 2006 roku Lilly Corporation wynalazła lek Dapoksetynę, który gwarantuje przedłużenie aktywności seksualnej i odzyskanie pewności siebie. W chwili obecnej Dapocestin (sprzedawany pod znakiem towarowym: Vriligy) jest najczęściej przepisywanym lekiem w UE w przypadku problemu przedwczesnego wytrysku.

Jak działa Dapoksetyna?

Dapoxetine ma pozytywny wpływ na życie seksualne, znacznie poprawiając jego jakość. Hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, blokuje receptory wrażliwe na serotoninę w korze mózgowej, co z kolei powoduje uczucie satysfakcji, charakterystyczne podczas orgazmu. Nic dziwnego, że serotonina jest również nazywana hormonem szczęścia. To jego koncentracja odpowiada początkowi orgazmu i nadmiernego podniecenia. Łagodzi również lęk (utrwalenie) podczas wczesnego wytrysku. Vriligy jest skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Według międzynarodowego badania przeprowadzonego z udziałem ponad 1000 mężczyzn po pierwszym zastosowaniu tego leku długość stosunku seksualnego wzrosła średnio 4 razy u 95% badanych. Po trwającym miesiąc przyjęciu 82% na bieżąco ustalało wydłużony czas oczekiwania.

Jak przebiega działanie leku?

Jest to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, przetestowany i zatwierdzony w ponad 20 krajach świata zachodniego. Krótko mówiąc, przed wytryskiem ilość serotoniny jest na niskim poziomie, a dopamina na wysokim poziomie. Orgazm kompensuje ilość serotoniny i powoduje uczucie satysfakcji. Dapoksetyna początkowo hamuje również serotoninę i znacznie wydłuża czas stosunku płciowego, umożliwiając kontrolowanie czasu wytrysku bez utraty czucia. Działanie leku utrzymuje się przez 4-6 godzin (czas trwania może się nieznacznie różnić w zależności od indywidualnych cech organizmu).

Jak stosować Vriligy?

Tabletki z dapoksetyną do leczenia PE zaleca się przyjmować w ciągu 1-2 miesięcy, jednak już pojedyncza dawka daje doskonały efekt. Vriligy nie jest w niczym gorszy od innych analogów pod względem jakości. Opiera się na tej samej naturze efektu i jest również zgodny z najważniejszymi wymogami bezpieczeństwa, ponieważ jest całkowicie wydalany z organizmu już po kilku godzinach. Vriligy przyjmuje się 1 godzinę przed zamierzonym stosunkiem seksualnym. Średnio po godzinie jego stężenie zaczyna działać aktywnie, a po 2-3 godzinach osiąga swój szczyt we krwi. Aby uzyskać maksymalne wyniki, zalecamy przyjmowanie go 2 godziny przed zamierzonym seksem i godzinę przed jedzeniem. Pokarm, zwłaszcza tłusty, może spowolnić wchłanianie substancji czynnej w jelitach. Działanie leku utrzymuje się przez 4-6 godzin. Przy pierwszym zastosowaniu zalecamy użycie połowy tabletki i, jeśli to konieczne, zwiększenie dawki do maksymalnej dawki dobowej 60 mg. Dapoksetynę można łączyć z tabletkami w celu zwiększenia siły działania - skróci to czas regeneracji i zapewni stabilną erekcję przy dłuższym stosunku seksualnym.

Czy Vriligy może powodować efekty uboczne?

Większość zdrowych mężczyzn nie odczuwa żadnych konsekwencji po zastosowaniu dapoksetyny 60 mg, co czyni ten lek tak popularnym. Jednak każda osoba reaguje indywidualnie na substancje lekowe. W mniej niż 2% przypadków po przyjęciu tabletek mogą wystąpić:

- ból głowy
- łagodne nudności
- kołatanie serca
- pocenie się
- bezsenność
- zmęczenie

Jakie środki bezpieczeństwa muszę przyjąć przed zastosowaniem Vriligy?

- Powinieneś unikać spożywania alkoholu
- Unikaj palenia
- Unikaj prac związanych z prowadzeniem pojazdu lub obsługą maszyny, ponieważ może to powodować zawroty głowy i zaburzenia widzenia
- Unikaj przyjmowania jakichkolwiek leków bez recepty lub wiedzy lekarza

Kilka leków wchodzi w interakcje z tabletkami Vriligy w dawce 60 mg i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku Vriligy.

Leki wywołujące poważną reakcję na Vriligy: inhibitory monoaminooksydazy na depresję, tiorydazyna na schizofrenię, przeciwzakrzepowa warfaryna zwiększa ryzyko krwawienia, NLPZ, takie jak aspiryna lub ibuprofen dziurawca zwyczajnego, leki na migrenę, takie jak sumatryptan, przeciwbólowy tramadol, leki przeciwdepresyjne SSRI jak paroksetyna lub citalopram, leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit stosowany w zaburzeniach nastroju,

Leki nieznacznie wpływające na Vriligy: tiorydazyna na schizofrenię, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna, leki przeciw HIV, takie jak rytonawir i atazanawir, blokery kanału wapniowego, takie jak diltiazem na nadciśnienie

Laktacja - Matki karmiące powinny unikać stosowania Vriligy 60 Mg. Skonsultuj się z lekarzem, aby doradzić odpowiedni zamiennik.

Tabletkę Vriligy 60 Mg można bezpiecznie stosować u pacjentów z chorobą nerek. Vriligy 60 Mg należy stosować ostrożnie u pacjentów z ciężką chorobą wątroby. Może być konieczne dostosowanie dawki leku Vriligy 60 Mg Tablet. Skonsultuj się z lekarzem w tej kwestii.

Ostrożnie, powinien być stosowany u pacjentów z anatomiczną deformacją penisa lub stanami, które mogą predysponować je do priapizmu (anemia sierpowata, szpiczak lub białaczka). Przeciwwskazaniem jest ciężka niewydolność nerek lub wątroby, zaburzenia krwawienia, czynne owrzodzenie trawienne, niedociśnienie tętnicze, niedawna historia udaru mózgu, zawał serca, zaburzenia rytmu serca, niestabilna dławica piersiowa, niewydolność serca lub zaburzenia siatkówki. Może powodować nagłą utratę lub osłabienie słuchu.

Ostatnio przeglądane