promocja
 NA POTENCJĘVipasana 100 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Vipasana 100

Vipasana 100

Vipasana- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł

Vipasana 100

Zaburzenia erekcji występują szczególnie często u mężczyzn powyżej czterdziestego i pięćdziesiątego roku życia, jednak coraz częściej dotykają też młodszych mężczyzn. Vipasana to skuteczny lek, który pozwala na odzyskanie kondycji seksualnej.

Czym jest Vipasana 100?

Vipasana to lek nowej generacji, który stosowany jest przede wszystkim w leczeniu zaburzeń erekcji. Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć i utrzymać wystarczającej erekcji podczas stosunku płciowego. Najczęściej niemożność utrzymania erekcji spowodowana jest zmniejszeniem przepływu krwi do penisa. Zmniejszony przepływ krwi może być spowodowany powikłaniami fizycznymi po urazie lub chorobie, lub z powodu pewnych stanów psychicznych, takich jak lęk, stres, depresja. Czasami jest to związane ze stylem życia. Otyłość, palenie tytoniu, picie alkoholu mogą również przyczyniać się do zaburzeń erekcji.

Jak działa Vipasana 100?

Vipasana działa poprzez rozluźnienie mięśni gładkich obecnych w ścianach naczyń krwionośnych prącia. To działanie jest ograniczone do określonych obszarów ciała i wtedy przepływ krwi w tych obszarach jest zwiększony. Kiedy występuje stymulacja seksualna, zwiększa się przepływ krwi w prąciu, powodując udaną erekcję. Zwiększony przepływ krwi do penisa jest jednocześnie w nim zablokowany. Wynika to z faktu, że substancja czynna zawarta w leku obniża jednocześnie ciśnienie krwi. Tym samym krew nie może „uciec” z członka, co w praktyce przekłada się na silną i trwałą erekcję.

Jak stosować Vipasana 100?

Vipasana należy stosować doustnie na około trzydzieści minut przed planowanym pożyciem. Leku nie trzeba stosować regularnie, tylko wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba. Sam lek działa przez ponad cztery godziny w zależności od indywidualnych dyspozycji użytkownika. W żadnym przypadku nie wolno nam jedynie przekraczać dawki zalecanej przez producenta. Przekroczenie dawki nie tylko nie wzmocni działania leku, ale może też spowodować niepożądane działania uboczne. Vipasana można stosować raz na dwadzieścia cztery godziny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Vipasana 100?

Nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów, którzy z powodów zdrowotnych powinni powstrzymać się od jakiejkolwiek aktywności seksualnej, zwłaszcza ze względu na zwiększone ryzyko zawału serca. Nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów z ciężkim zaburzeniem czynności nerek, a także u pacjentów cierpiących na zaburzenia siatkówki, u których rozróżnienie kolorów jest zaburzone. Lek wtedy może pogorszyć stan pacjenta. Podczas przyjmowania leku należy unikać spożywania soku grejpfrutowego w dużych ilościach. Spożywanie soku grejpfrutowego może zakłócać działanie leku, a pożądany efekt może nie zostać osiągnięty. Należy też unikać spożywania alkoholu lub spożywać go na minimalnym poziomie podczas przyjmowania leku. Wynika to ze zwiększonego ryzyka wystąpienia ciężkich działań niepożądanych, takich jak zawroty głowy, omdlenia, uderzenia gorąca, utrzymujące się bóle głowy, zmiany częstości akcji serca. Ostatecznie lek nie może być stosowany przez tych pacjentów, którzy są uczuleni na syldenafil lub jakiekolwiek inne nieaktywne składniki leku.

Czy Vipasana 100 powoduje działania niepożądane?

Każdy środek może powodować lub wywoływać skutki uboczne. Jednak w przypadku Vipasana są one niezwykle rzadkie. Stosowanie tego leku może powodować łagodne i krótkotrwałe obniżenie poziomu ciśnienia krwi. Dlatego należy zachować ostrożność w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków obniżających wysokie ciśnienie krwi. Zaleca się, aby przed rozpoczęciem leczenia tym lekiem zgłosić lekarzowi wszystkie aktualne leki, w tym wszelkie zioła i suplementy. Czasami lek może powodować delikatną i przejściową utratę słuchu. W takim przypadku należy przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest wyższe u palaczy, pacjentów w podeszłym wieku oraz u pacjentów cierpiących na stany chorobowe, w tym choroby serca, cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu.
 

Ostatnio przeglądane