promocja
 NA POTENCJĘVilitra 60 
WZÓR Z CMS:


170.00
Ilość
- +

Vilitra 60

Vilitra 60

Vilitra 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 17 zł 170 zł
2 20 szt. 16 zł 320 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 14 zł 560 zł
5 50 szt. 13 zł 650 zł
10 100 szt. 12 zł 1200 zł
15 150 szt. 11 zł 1650 zł

Problemy z erekcją, kiedyś dotykające tylko starszych mężczyzn, dziś są przypadłością, która może spotkać każdego z nas. Na szczęście istnieją już skuteczne środki, które pozwalają na przywrócenie naturalnej kondycji seksualnej.

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Zaburzenia wzwodu to niemożność uzyskania pełnej erekcji bądź utrzymania jej tak długo, aby mógł odbyć się stosunek. Jeśli taka sytuacja jest jednorazowa, to nie ma powodów do obaw. Prawdziwy problem pojawia się wtedy, kiedy sytuacja taka staję się normą lub powtarza się bardzo często. Ocenia się, że na zaburzenia wzwodu cierpi na świecie około stu pięćdziesięciu milionów mężczyzn. W Polsce liczba ta sięga miliona. W niektórych przypadkach niemożność utrzymania wzwodu może wynikać z utrwalonego bodźca, do którego mężczyzna przyzwyczaił się podczas masturbacji lub z uzależnienia od pornografii, ale najczęściej przyczyny są bardziej skomplikowane. Z wiekiem obniża się wydzielanie testosteronu, odpowiedzialnego za pragnienia seksualne i sprawność. Pojawiają się schorzenia, które bardzo osłabiają libido: zaburzenia krążenia, choroby układu moczowego, choroby prostaty, cukrzyca, choroby nerek, wątroby, tarczycy, liczne schorzenia neurologiczne. Często jest też tak, że problemy z erekcją są wynikiem złego odżywiania się, nadużywania alkoholu oraz stresu, niewysypiania czy przepracowania.

Co w takiej sytuacji czynić?

Przede wszystkim wyeliminować czynniki, które wpływają na naszą kondycję seksualną w sposób negatywny. Pomóc nam może też nowoczesny i skuteczny środek – Vilitra 60. Zawiera on czynną substancję Vardenafil w dawce sześćdziesiąt miligramów. Jest to lek najwyższej generacji, gdyż powoduje najmniej skutków ubocznych w porównaniu z innymi substancjami oraz działa nawet po użyciu alkoholu. Stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcyjnych, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Jednak musimy pamiętać, że warunkiem koniecznym dla skuteczności preparatu Vilitra 60 jest podniecenie seksualne.

Jak działa Vilitra 60?

Substancja aktywna, która zawarta jest w leku, powoduje czasowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i zmniejszenie ciśnienia we krwi. W wyniku procesów zachodzących w organizmie więcej krwi jest w stanie dopłynąć do penisa, a jednocześnie uniemożliwia się odpływ krwi. Tym samym otrzymujemy silną i co najważniejsze długotrwałą erekcję. Lek Vilitra 60 należy zażyć około trzydziestu minut przed planowaną aktywnością seksualną. Należy jednak cały czas pamiętać, że aby zadziałał, potrzebne są bodźce seksualne i stan podniecenia. Dlatego stosowanie Vilitra jednocześnie z alkoholem i innymi substancjami, które obniżają nasz próg świadomości może prowadzić do wrażenia, że środek ten jest nieskuteczny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Vilitra 60?

Sam środek jest bardzo bezpieczny, ale jak wszystkie czasami wywołuje efekty uboczne. Występują one jednak u mniej niż jednego procenta badanych. Najczęstsze skutki uboczne to bóle głowy, pleców, mięśni, ramion i nóg, a także zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zgaga i uczucie zatkanego nosa. Leku nie mogą używać osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (np. retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (rytonawir, indynawir, a u mężczyzn po 75. roku życia także ketokonazolu lub itrakonazolu stosowanego doustnie). Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego oraz u osób u ktorych aktywność seksualna jest niewskazana, np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.

Jak przechowywać i gdzie kupić Vilitra 60?

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to piętnaście do dwudziestu pięciu stopni Celsjusza. Przechowywanie powinno się odbywać w ciemnym i suchym miejscu. Nie wolno nam też stosować leku po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu. Nie należy także przekraczać zalecanej przez producenta dawki. Jeśli lek nie daję odpowiednich rezultatów, to należy skonsultować ten fakt z lekarzem. Sam środek możemy kupić w sklepach internetowych i zaleca się wyszukiwać takie sklepy, co do których mamy pewność, że nie prowadzą sprzedaży produktów podrabianych o niewiadomym nam składzie. Stosowanie takich produktów może być bowiem groźne dla naszego zdrowia i życia. Dlatego też nie zaleca się kupowania leku w podejrzanych sklepach, a zwłaszcza wykorzystywania środka, który był wcześniej rozpakowany i stosowany przez nieznane nam osoby trzecie.

Ostatnio przeglądane