promocja
 NA POTENCJĘVilitra 20 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Vilitra 20

Vilitra 20 Vilitra 20

Vilitra 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł

Czym jest Vilitra 20?

Vilitra to regulator potencji oparty na Wardenafilu. To dzięki tej substancji lek jest w stanie zapewnić wysokiej jakości erekcję, zapewniając efekt wazodylatacyjny w okolicy narządów płciowych. Przez substancję czynną i nazwy spółgłoski, można się domyślać, że Vilitra pochodzi od słynnego Levitra. Jednak w przeciwieństwie do swojego podstawowego prototypu, lek generyczny jest tańszy, więc każdego mężczyznę stać na kupno Vilitry 20 mg. Czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta - wcześniej czy później jakikolwiek skuteczny lek przestaje być wyjątkowy ze względu na wygaśnięcie patentu wynalazcy. Rezultatem jest równie skuteczny, ale tańszy lek. Wtedy decyzja należy do kupującego - to jego wybór: wspierać producenta, przyznając mu kredyt na badania naukowe i koszty marketingu, czy też postawić na pierwszym planie własne zdrowie. Jeśli chodzi o jakość to pozostaje na mniej więcej tym samym poziomie, ponieważ preparaty opierają się na identycznej formule. Więc nie będziesz rozczarowany działaniem Vilitra 20 mg. Lek produkuje indyjska korporacja farmaceutyczna Centurion Laboratories. Chlorowodorek wardenafilu jest zdecydowanie najszybszym inhibitorem PDE-5, zaczyna działać w ciągu 15-20 minut po podaniu. Ponadto u większości mężczyzn występowanie skutków ubocznych wardenafilu jest najmniejsze (w porównaniu z syldenafilem i tadalafilem).

Jak działa Vilitra 20?

Wszystkie procesy fizjologiczne w naszym organizmie wyglądają jak łańcuch reakcji biochemicznych, których początek znajduje się w ośrodkowym układzie nerwowym, a koniec w narządzie docelowym. Jednak jeśli awaria wystąpi na którymkolwiek z etapów tego łańcucha, to efekt końcowy będzie niezadowalający, a ponadto regularna awaria systemu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. To samo dotyczy erekcji. Po pobudzeniu seksualnym mózg wysyła sygnał, który wytwarza enzymy rozszerzające naczynia krwionośne, zwiększając krążenie; rozluźnia mięśnie, aby nie zapobiegały „obrzękowi” prącia. W efekcie obserwujemy powiększonego, twardego penisa, który nie traci elastyczności podczas stosunku płciowego. Ważną rolę w procesie erekcji odgrywa białko cGMP (cykliczny monofosforan guanozyny). Nie ma znaczenia, który z czynników odegrał rolę - stres, złe nawyki, wiek czy siedzący tryb życia, ale efektem jest brak produkcji tego enzymu. Co więcej, ze względu na stres, poziom cGMP staje się jeszcze niższy. Aby przerwać błędne koło, konieczne jest, aby pozostały cGMP działał na maksimum - aby po pewnym czasie ustalił swoją naturalną produkcję. Naukowcy wymyślili sposób, aby to zrobić - „wyłączyli” enzym odpowiedzialny za rozszczepianie cGMP - białka zwanego PDE-5 (fosfodieteraza typu 5). Ten „przełącznik”, czyli inhibitor PDE-5, to wardenafil. Vilitra-20 to inhibitor o bardzo dobrej selektywności. Neutralizując PDE-5 nie hamuje innych typów fosfodiesterazy, które znajdują się np. W sercu, płucach, oczach.

Jakie są efekty działania Vilitra 20?

Weź tabletkę z wodą. W ciągu 15-20 minut będziesz gotowy do pożycia. To główna zaleta wardenafilu nad innymi stymulantami, które zaczynają działać w ciągu około godziny. Działanie tabletek trwa około 12 godzin od momentu zażycia. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji stosowania Vilitra 20 mg, można ją łączyć z różnymi lekami przedłużającymi stosunek płciowy, takimi jak dapoksetyna i różne spraye przedłużające. Optymalna dawka leku to 20 mg dziennie. Przy masie ciała powyżej 100 kg dawkę można zwiększyć do 30-40 mg na dobę. Vilitra-20 można przyjmować razem z alkoholem, ale obfity obiad może nieco zakłócić twoje plany, opóźniając na chwilę wchłanianie leku do krwiobiegu. Erekcja nastąpi tylko wtedy, gdy poczujesz się pobudzony. Nie należy przekraczać dawki: jeden dzień - jedna tabletka. Co więcej, zacznij od połowy dawki. Vilitra to bezpieczny i sprawdzony środek pobudzający. Odpowiedni dla starszych mężczyzn, diabetyków i pacjentów poddawanych prostatektomii.

O czym należy pamiętać?

Symulatory erekcji mają przeciwwskazania, związane głównie z poważnymi zaburzeniami czynności wątroby i nerek, a także chorobami wykluczającymi pobudzenie emocjonalne i aktywność fizyczną. Są to:
• Ciężkie postacie chorób sercowo-naczyniowych (choroba niedokrwienna serca, niestabilna dusznica bolesna, przewlekła niewydolność serca);
• Zawał mięśnia sercowego w ciągu ostatnich 3 miesięcy; udar niedokrwienny - w ciągu ostatnich 6 miesięcy;
• Ostra niewydolność nerek / wątroby;
• Choroby krzepnięcia krwi, zakrzepowe zapalenie żył;
• Patologia budowy prącia (choroba Peyroniego, włóknienie jamiste itp.);
• Onkologia.

Lek jest niedopuszczalny dla kobiet i osób poniżej 18 roku życia. Przy przyjmowaniu Vilitra 20 nie wolno jednocześnie brać następujących leków:

• Leki przeciwpłytkowe (rozrzedzające krew);
• Blokery adrenergiczne (inhibitory adrenaliny i norepinefryny);
• Leki zawierające azotany (nitrogliceryna, diazotan izosorbidu, 5-monoazotan izosorbidu);
• Tlenku azotu (arginina, agmatyna, ekstrakt z buraków);
• Niektóre rodzaje antybiotyków (makrolidy - erytromycyna, klarytromycyna itp.);
• Leki immunosupresyjne (inhibitory cytochromu P450).
Naruszenie dawkowania lub indywidualna nietolerancja wardenafilu może powodować bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia percepcji kolorów, nudności, biegunkę. Efekty uboczne znikają wraz z metabolizmem kilka godzin po zażyciu leku.

Jakie są najważniejsze powody, dla których warto kupić Vilitra 20?

Rozszerzona ochrona. Aktywny składnik Vilitry odkryto po Sildenafilu (Viagra). Dlatego wziął pod uwagę wiele niedociągnięć swojego poprzednika, czyniąc Vardenafil doskonalszym lekiem dla mężczyzn. Wysoka wydajność. Vilitra to gwarancja silnej erekcji w momencie podniecenia seksualnego. Nie bez powodu podstawowy prototyp Vilitry jest używany w kręceniu filmów dla dorosłych. Przy regularnym przyjmowaniu Vilitra uzyskasz nie tylko eliminację objawów zaburzeń erekcji, ale także pełne wyleczenie.

Ostatnio przeglądane