promocja
 NA POTENCJĘVilitra 10 
WZÓR Z CMS:


100.00
Cena z rabatem: -25%
Ilość
- +

Vilitra 10

Vilitra 10 Vilitra 10

Vilitra 10- Substancja czynna: WARDENAFIL- 10 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł
7.5 zł
100 zł
75 zł

Co to są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji (ED) to ciągła niezdolność mężczyzn do uzyskania i utrzymania erekcji prącia, niezbędnej do zadowalającej aktywności seksualnej. Erekcja zapewnia realizację cyklu kopulacyjnego i jest jednym z elementów współżycia płciowego wraz z pożądaniem seksualnym, wytryskiem i poczuciem przyjemności (orgazm), dlatego ED określa się jako zaburzenie seksualne. Termin ED zastąpił przestarzałe pojęcie „impotencji”, które nie dawało wyobrażenia o istocie problemu i często wywoływało u mężczyzn negatywną reakcję emocjonalną. Obecnie uważa się, że normalna erekcja jest możliwa tylko przy odpowiednim funkcjonowaniu nerwów i naczyń krwionośnych prącia przy pełnym funkcjonowaniu mechanizmów tkankowych i regulacji hormonalnej.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Badania na dużą skalę przeprowadzone w wielu krajach na całym świecie wykazały, że zaburzenia erekcji to niezwykle powszechny problem. Chorobę tę obserwuje się u ponad połowy Polaków w wieku od 22 do 77 lat, a odsetek chorych na nią mężczyzn oraz stopień jej nasilenia zwiększa się z wiekiem. W rozwoju zaburzeń erekcji wyróżnia się dwa wiodące komponenty - psychogenne, związane z czynnikami psychoemocjonalnymi i organiczne, ze względu na obecność chorób. Psychogenne zaburzenia erekcji częściej obserwuje się u młodych mężczyzn, może być spowodowane sytuacją konfliktową w związku lub jakimś rodzajem przeciążenia emocjonalnego, np. problemami w pracy. Organiczne ED zwykle rozwija się u starszych mężczyzn, na tle miażdżycowych zmian naczyniowych, nadciśnienia tętniczego, zaburzenia metaboliczne - dyslipidemia, cukrzyca, związany z wiekiem niedobór androgenów. Jednocześnie u mężczyzn z organicznym charakterem zaburzeń erekcji często występuje komponent psychogenny, ze względu na brak zaufania do możliwości uzyskania i utrzymania erekcji, lęk przed niepowodzeniem w próbie odbycia stosunku płciowego. Oczywiście w tym zakresie każdy pacjent z zaburzeniami erekcji wymaga indywidualnego podejścia.

Kto jest w pierwszej kolejności narażony na zaburzenia erekcji?

Według współczesnych koncepcji największe prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń erekcji występuje u mężczyzn z objawami określanymi jako czynniki ryzyka rozwoju choroby niedokrwiennej serca (CHD): mała aktywność fizyczna, nadwaga i otyłość, palenie tytoniu, hipercholesterolemia, zespół metaboliczny. Ponadto ED często rozwija się na tle farmakoterapii, na przykład podczas korygowania nadciśnienia tętniczego za pomocą beta-blokerów pierwszego pokolenia lub diuretyków tiazydowych, a także jest częstym powikłaniem zabiegów chirurgicznych na narządach miednicy. Możemy śmiało powiedzieć, że dziś prawie 100% mężczyzn z zaburzeniami erekcji może całkowicie odwrócić ten trend. Przede wszystkim przy ED należy wyeliminować istniejące czynniki ryzyka, w miarę możliwości wyeliminować odwracalne stany patologiczne. W celu wyeliminowania ED można zastosować leczenie farmakologiczne środkami takimi jak Vilitra 10.

Czym jest Vilitra 10?

Vilitra bazuje na składzie jednego z najnowocześniejszych leków na potencję, generycznej Levitry. Powstaje na bazie Vardenafilu, inhibitora PDE-5 nowej generacji, który działa niezawodnie i bezpieczniej niż jego poprzednicy.

Jak działa Vardenafil 10?

Kiedy zdrowy mężczyzna doświadcza podniecenia seksualnego, w określonych komórkach penisa zachodzi proces chemiczny z uwolnieniem tlenku azotu. To z kolei stymuluje gromadzenie się enzymu cGMP, dzięki czemu istnieje możliwość zwiększonego przepływu krwi do prącia. Każde zaburzenie w tym procesie prowadzi do dysfunkcji. Jednak najczęściej fosfodiesterazy-5 prowadzi do przedwczesnego rozpadu cGMP i fizycznej niemożności wzwodu z powodu braku przepływu krwi. Rozwiązaniem tego problemu jest Vardenafil. Czasowo hamuje fosfodiesterazy typu piątego.

Jakie są zalety Vilitra 10?

Działa do 12 godzin – dłużej niż Viagra (5-6 godzin). Kumuluje efekty terapeutyczne już po miesiącu. Idealny dla mężczyzn, którzy planują poddać się kuracji i długotrwale przywrócić funkcje seksualne. Pomaga diabetykom z zaburzeniami potencji jako powikłaniem. Działa nawet przy najpoważniejszych zaburzeniach seksualnych. Daję mniej skutków ubocznych niż jakikolwiek inny analog Levitry 10 mg

Kto powinien kupić Vilitra 10?

Mężczyźni, którzy jako pierwsi napotkali zaburzenia erekcji. Dawka 10 mg jest przeznaczona do pierwszego użycia. Ci, którzy regularnie doświadczają trudności w osiągnięciu stanu wzwodu lub są niezadowoleni z jakości erekcji. Tabletki nadają się też do leczenia z przebiegiem i długotrwałą normalizacją męskiego potencjału.

Jak stosować Vilitra 10?

Vilitra jest dostępna w okrągłych tabletkach. Każda z nich jest pokryty beżową muszlą dla wygodniejszego połykania. Posiłki nie wpływają szczególnie na działanie leku, ale lepiej jest przyjmować go wieczorem na pusty żołądek, około 25-40 minut przed spodziewanym stosunkiem. Gra wstępna przyspieszy i poprawi wynik działania. Vilitra 10 mg działa przez 10-12 godzin. Kolejny odbiór stymulantu dopuszcza się po 24 godzinach. Należy pamiętać, że przy przyjmowaniu leku, alkohol jest dozwolony tylko w małych ilościach.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Jak w przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania, które sprawiają, że przyjmowanie leku jest niewskazane. To:

• Nietolerancja na wardenafil
• Przyjmowanie indynawiru i rytonawiru, leki stosowane w leczeniu impotencji i leki zawierające azotany.
• Zakaz współżycia ze względu na zagrożenie życia (zawał serca, udar).

Efekty uboczne mają charakter przejściowy, najbardziej prawdopodobne to: przekrwienie błony śluzowej nosa, uderzenia gorąca, niewielki ból głowy. Liczne pozytywne opinie klientów potwierdzają, że Vilitra 10 jest jednym z najskuteczniejszych leków generycznych. Jest zaawansowany technicznie i specjalnie zaprojektowany, aby wyeliminować wszelkie zaburzenia seksualne.

Ostatnio przeglądane