WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

VILAFINIL

VILAFINIL VILAFINIL

VILAFINIL- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8 zł 80 zł
3 30 szt. 7.5 zł 225 zł
5 50 szt. 7 zł 350 zł
10 100 szt. 6.5 zł 650 zł
15 150 szt. 6 zł 900 zł

Czym jest Vilafinil 200 mg?

Vilafinil 200 mg oznacza ogólną wersję marki Modafinil. Ten lek pomaga osobom przezwyciężyć objawy zmęczenia i zaburzeń snu oraz wyrównać wzorce snu. Przyspiesza czuwanie oraz zwiększa pamięć i koncentrację dzięki potężnemu wzmacniaczowi poznawczemu. Vilafinil zapala niektóre neuroprzekaźniki w mózgu użytkownika, czyniąc to, produktywnie wzmacniając zdolności uczenia się i świadomość podczas nauki lub pracy. Aktywny składnik, Modafinil, ma zdolność ominięcia barykady krew-mózg i dostania się do domeny ośrodkowego układu nerwowego. Zauważalnie podnosi poziom dopaminy, co powoduje zwiększenie skupienia i impetu mentalnego oraz motywację. Vilafinil odpowiada za poziom histaminy i serotoniny, co ma duży wpływ na nastrój człowieka i cykl snu i czuwania. Wywierając wpływ na układy noradrenaliny i oreksyny, pełni funkcję neuroprotekcyjną i chroni komórki nerwowe przed uszkodzeniem i śmiercią.

Dla kogo jest Vilafinil 200 mg?

Vilafinil stanowi lek przeznaczony do zwalczania narkolepsji w połączeniu z zaburzeniami pracy zmianowej i ogromną różnorodnością różnych zaburzeń snu. Wywołuje swoją funkcję, zmieniając czynności zachodzące w mózgu jednostki, aby ukształtować sytuację czuwania. Powoduje czuwanie oraz intensyfikuje pamięć i koncentrację, działając jako środek zachęcający do bezsenności i wspomagający funkcje poznawcze. Ta pigułka rozpala kilka neuroprzekaźników w mózgu i poprawia czujność i zdolności uczenia się. Badania wskazują, że podnosi nastrój.

Czy Vilafinil powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Vilafanil to dość bezpieczny wybór, jednak ze względu na wadliwe wykorzystanie lub nadwrażliwość na jego główny składnik może powodować reakcje niepożądane, które mogą obejmować:

- bezsenność
- uczucie euforii
- drżenie
- niepokój
- nerwowość
- różne negatywne reakcje mogą być przypisywane zaburzeniom żołądkowo-jelitowym i pojawiają się jako:
- wymioty
- biegunka
- zmiana smaku
- suchość w ustach lub pragnienie
- ból brzucha
- problemy z nerkami, lub wątrobą
- bóle głowy
- nudności
- ból pleców

W rzadkich przypadkach działania niepożądane obejmują:

- palpitacje serca
- nieregularne bicie serca
- nadciśnienie
- reakcje alergiczne, takie jak wysypka, pokrzywka lub trudności w oddychaniu
- swędzenie
- gorączka, dreszcze lub ból gardła
- myśli samobójcze
- omamy
- agresja
- inne nieprawidłowości

Przed spożyciem pigułki Vilafinil, porozmawiaj z lekarzem medycyny, jeśli masz jakąkolwiek alergię na to lekarstwo lub uczulenie na pigułkę armodafinil, lub masz do czynienia z innymi alergiami.

Przed spożyciem tabletki Vilafinil porozmawiaj z lekarzem medycyny na temat historii choroby, szczególnie na temat dolegliwości serca, takich jak:

- nieregularny rytm serca
- atak serca
- ból w klatce piersiowej
- problem zastawki mitralnej
- powiększone serce

O problemach z sercem po przyjęciu leków pobudzających, takich jak:

- amfetaminy jako nieregularne bicie serca lub ból w klatce piersiowej
- problemy z wątrobą
- nadciśnienie
- psychoza
- mania
- depresja

Zaburzenia snu mogą ograniczać twoją zdolność szybkiego reagowania. Chociaż Vilafinil pomaga ci nie zasnąć, narkoleptyk lub ofiara innych zaburzeń snu nie jest w stanie wykonywać czynności wymagających szybkiej reakcji, na przykład prowadzenia samochodu. Ten środek powoduje zawroty głowy użytkownika. Jednoczesne podawanie Vilafinilu z dużą ilością leków może powodować poważne skutki kliniczne. Nigdy nie połykaj Vilafinilu w połączeniu z lekami opisanymi poniżej:

- hormonalne środki antykoncepcyjne
- leki przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze
- rozcieńczalniki krwi
- statyny obniżają poziom cholesterolu
- leki przeciwdepresyjne
- tabletki na epilepsję

Jednoczesne spożywanie tych leków z Vilafinilem może obniżyć skuteczność terapeutyczną pigułki Vilafinil lub zakraść się w ostrych reakcjach.

O czym jeszcze musimy pamiętać przy przyjmowaniu Vilafinil ?

Pokarm nie ma wpływu na ogólną dostępność biologiczną Vilafinilu. Niemniej jednak duże posiłki mogą opóźnić czas potrzebny na najwyższe stężenie we krwi osoby. Podczas leczenia ograniczaj odurzające produkty, takie jak alkohol i napoje zawierające kofeinę. Tabletki Vilafinil zwykle trafiają na rynek w sile 200 miligramów; stąd pojedyncza tabletka dziennie stanowi powszechną dawkę dla dorosłej osoby. Niemniej jednak lekarz może zalecić zmianę dawki. Wybór odpowiedniej dawki polega na rozmowie z lekarzem lub spożyciu pojedynczej pigułki 200 mg na próbę i uważnym obserwowaniu reakcji twojego ciała.

Jak przyjmować Vilafinil ?

Lek ten należy przyjmować wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz więcej, częściej i nie bierz go dłużej niż to zalecił lekarz. Przyjęcie zbyt dużej ilości może stać się nawykiem. Ten lek jest dostarczany z przewodnikiem po lekach. Bardzo ważne jest, aby przeczytać i zrozumieć te informacje. Pamiętaj, aby zapytać lekarza o wszystko, czego nie rozumiesz. Ten lek nie zastępuje wystarczającej ilości snu. Nie należy go stosować do sporadycznej senności, która nie została zdiagnozowana jako narkolepsja, bezdech senny lub problemy ze snem podczas pracy zmianowej. Poproś lekarza o radę na temat dobrych nawyków snu. Jeśli masz bezdech senny i korzystasz w nocy z urządzenia do ciągłego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (CPAP), kontynuuj używanie tego urządzenia z modafinilem. Lek należy przyjmować o tej samej porze każdego dnia. Nie zmieniaj pory dnia przyjmowania modafinilu bez uprzedniej rozmowy z lekarzem. Dawka tego leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazówkami na etykiecie. Poniższe informacje obejmują jedynie średnie dawki tego leku. Jeśli twoja dawka jest inna, nie zmieniaj jej, chyba że tak zaleci lekarz. Ilość przyjmowanego leku zależy od siły leku. Ponadto liczba dawek przyjmowanych każdego dnia, dozwolony czas między dawkami oraz czas przyjmowania leku zależą od problemu medycznego, z którego pacjent stosuje lek.

Ostatnio przeglądane