Produkty z substancją czynną: POKAŻ
 PRODUKTYVikalis VX 20 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Vikalis VX 20

Vikalis VX 20

Vikalis VX 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 12 zł 120 zł
2 20 szt. 11 zł 220 zł
3 30 szt. 10 zł 300 zł
4 40 szt. 9 zł 360 zł
5 50 szt. 8 zł 400 zł

Problemy ze wzwodem oraz przedwczesny wytrysk to najczęstsze przyczyny męskich dysfunkcji seksualnych. Niestety, znaczna część mężczyzn wstydzi się seksualnych dysfunkcji, unikając zbliżeń. 
Warto jednak wiedzieć, że istnieje skuteczny sposób, by uporać się z dolegliwością – jest to lek Super Vikalis VX.

Vikalis VX 20– co to takiego?

Super Vikalis VX to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

Jaki jest skład leku Vikalis VX 20?

Substancją aktywną leku Super Vikalis VX jest tadalafil 20 mg i dapoxetina. Super Vikalis VX zawiera taką samą dawkę tadafilu jak popularny Cialis. Tadafil przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest prawidłowe ukrwienie męskich narządów intymnych oraz możliwość uzyskania wzwodu, natomiast dapoxetyna oddziałuje na receptory w mózgu, spowalniając wysyłanie informacji o przyjemności seksualnej. Połączenie obu składników pozwala zachować pełną kontrolę nad wytryskiem, regulując tym samym długość i intensywność doznań seksualnych. 
Szybciej następuje także regeneracja po orgazmie, dzięki czemu możliwe jest ponowne szczytowanie w stosunkowo krótkim czasie. 

Jak długo działa Vikalis VX 20?

Vikalis VX to lek o najdłuższym działaniu – nawet do 36 godzin, dlatego też określany jest mianem „tabletki weekendowej”. Działanie leku rozpoczyna się półgodziny po zażyciu, w sytuacji podniecenia seksualnego. 
Lek skutecznie niweluje problemy z potencją w przypadku zaburzeń o łagodnym, średnim i intensywnym przebiegu.

Kto powinien stosować Vikalis VX 20?

Vikalis VX to lek stworzony z myślą o dorosłych mężczyznach, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, czyli mają problem z uzyskaniem wzwodu lub utrzymaniem odpowiednio długiej erekcji członka. Należy pamiętać, że skuteczne efekty działania leku wymagają stymulacji seksualnej.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Vikalis VX 20?

Tak, istnieją czynniki, które uniemożliwiają stosowanie leku Vikalis VX. Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu jest przyjmowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w dowolnej postaci, stosowanych m.in. w leczeniu dusznicy bolesnej - Vikalis VX zwiększa działanie tych substancji. Przeszkodą są również choroby serca i układu krążenia, świeżo przebyty zawał serca lub udar mózgu, niedociśnienie (poniżej 90/50) lub nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia widzenia oraz uczulenie na którykolwiek składnik leku.

Czy podczas stosowania Vikalis VX 20 mogą wystąpić działania niepożądane?

Tak, każdy lek może wywołać skutki uboczne, choć w przypadku leku Vikalis VX działania niepożądane pojawiają się rzadko i zazwyczaj mają łagodny przebieg. Są to przede wszystkim – dolegliwości żołądkowo-jelitowe, uczucie pełności, nudności, wymioty, biegunka, bóle i zawroty głowy, pokrzywka.
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania leku, a jeśli objawy nie ustąpią, skontaktować się z lekarzem.

Czy wolno zwiększyć dawkę Vikalis VX 20 bez konsultacji z lekarzem?

Zalecana dawka leku wynosi 20 mg na dobę, nie wolno przyjmować większej ilości preparatu bez konsultacji z lekarzem.

Ostatnio przeglądane