promocja
 NA POTENCJĘVikalis VX 20 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Vikalis VX 20

Vikalis VX 20

Vikalis VX 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 12 zł 120 zł
2 20 szt. 11 zł 220 zł
3 30 szt. 10 zł 300 zł
4 40 szt. 9 zł 360 zł
5 50 szt. 8 zł 400 zł
10 100 szt. 7 zł 700 zł

Problemy ze wzwodem oraz przedwczesny wytrysk to najczęstsze przyczyny męskich dysfunkcji seksualnych. Niestety, znaczna część mężczyzn wstydzi się seksualnych dysfunkcji, unikając zbliżeń. 
Warto jednak wiedzieć, że istnieje skuteczny sposób, by uporać się z dolegliwością – jest to lek Super Vikalis VX.

Vikalis VX 20– co to takiego?

Super Vikalis VX to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

Jaki jest skład leku Vikalis VX 20?

Substancją aktywną leku Super Vikalis VX jest tadalafil 20 mg i dapoxetina. Super Vikalis VX zawiera taką samą dawkę tadafilu jak popularny Cialis. Tadafil przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest prawidłowe ukrwienie męskich narządów intymnych oraz możliwość uzyskania wzwodu, natomiast dapoxetyna oddziałuje na receptory w mózgu, spowalniając wysyłanie informacji o przyjemności seksualnej. Połączenie obu składników pozwala zachować pełną kontrolę nad wytryskiem, regulując tym samym długość i intensywność doznań seksualnych. 
Szybciej następuje także regeneracja po orgazmie, dzięki czemu możliwe jest ponowne szczytowanie w stosunkowo krótkim czasie. 

Jak długo działa Vikalis VX 20?

Vikalis VX to lek o najdłuższym działaniu – nawet do 36 godzin, dlatego też określany jest mianem „tabletki weekendowej”. Działanie leku rozpoczyna się półgodziny po zażyciu, w sytuacji podniecenia seksualnego. 
Lek skutecznie niweluje problemy z potencją w przypadku zaburzeń o łagodnym, średnim i intensywnym przebiegu.

Kto powinien stosować Vikalis VX 20?

Vikalis VX to lek stworzony z myślą o dorosłych mężczyznach, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, czyli mają problem z uzyskaniem wzwodu lub utrzymaniem odpowiednio długiej erekcji członka. Należy pamiętać, że skuteczne efekty działania leku wymagają stymulacji seksualnej.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Vikalis VX 20?

Tak, istnieją czynniki, które uniemożliwiają stosowanie leku Vikalis VX. Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu jest przyjmowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w dowolnej postaci, stosowanych m.in. w leczeniu dusznicy bolesnej - Vikalis VX zwiększa działanie tych substancji. Przeszkodą są również choroby serca i układu krążenia, świeżo przebyty zawał serca lub udar mózgu, niedociśnienie (poniżej 90/50) lub nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia widzenia oraz uczulenie na którykolwiek składnik leku.

Czy podczas stosowania Vikalis VX 20 mogą wystąpić działania niepożądane?

Tak, każdy lek może wywołać skutki uboczne, choć w przypadku leku Vikalis VX działania niepożądane pojawiają się rzadko i zazwyczaj mają łagodny przebieg. Są to przede wszystkim – dolegliwości żołądkowo-jelitowe, uczucie pełności, nudności, wymioty, biegunka, bóle i zawroty głowy, pokrzywka.
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania leku, a jeśli objawy nie ustąpią, skontaktować się z lekarzem.

Czy wolno zwiększyć dawkę Vikalis VX 20 bez konsultacji z lekarzem?

Zalecana dawka leku wynosi 20 mg na dobę, nie wolno przyjmować większej ilości preparatu bez konsultacji z lekarzem.

 

Vikalis VX- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

VIKALIS VX- tabletki Tadalafilu

Skład

Każda powlekana tabletka zawiera: Tadalafil BP 20 mg

Każda powlekana tabletka zawiera: Tadalafil BP 40 mg

Każda powlekana tabletka zawiera: Tadalafil BP 60 mg

Co to jest Vikalis VX i w jakim celu się go stosuje?

Vikalis VX lekiem dla mężczyzn z dysfunkcją erekcji. Vikalis VX należy do leków z grupy inhibitorów estrów fosforowych typu 5. Podczas seksualnej stymulacji Vikalis VX ułatwia przepływ krwi przez penisa, zwiększając i przedłużając erekcję, Vikalis VX nie pomoże w przypadku braku dysfunkcji erekcji.
Vikalis VX nie działa, jeśli nie nastąpi stymulacja seksualna. Wraz z partnerem musicie się zaangażować, tak jak podczas sytuacji bez zażywania leków na dysfunkcję erekcji.
Leki, nazywane alfa blokerami, są czasem używane przy wysokim ciśnieniu krwi i zagrożeniu prostatą. Skonsultuj się z lekarzem, jeżeli jesteś leczony z powodu któregokolwiek z tych warunków lub jeśli zażywasz leki przeciw nadmiernemu ciśnieniu krwi.
Jeśli przyjmujesz leki hamujące działanie enzymu CYP3A4 (na przykład ketokonazol lub inhibitor proteazy hamujący HlV) częstotliwość występowania działań niepożądanych może wzrosnąć.
Nie przyjmuj Vikalis VX z innymi lekami, jeśli nie uzyskasz zgody lekarza. Nie powinieneś używać Vikalis VX razem z innymi lekami na zaburzenia wzwodu.
Vikalis VX nie jest przeznaczony do użycia przez kobiety w żadnym wieku oraz przez dzieci poniżej 18 lat.

Zażywanie Vikalis VX z jedzeniem i piciem

Lek można zażywać z jedzeniem lub bez.

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn

Zgłaszano występowanie zawrotów głowy u mężczyzn przyjmujących lek Vikalis VX w badaniach klinicznych, dlatego pacjent nie powinien prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.

Ważna informacja dla mężczyzn mających nietolerancję na laktozę

Vikalis VX zawiera laktozę. Jeżeli wiesz, że masz nietolerancję na niektóre cukry, przed zażyciem leku skontaktuj się z lekarzem.

Jak zażywać Vikalis VX

Zawsze przyjmuj lek zgodnie ze wskazaniem lekarza, Rekomendowana dawka początkowa to jedna tabletka 10 mg zażyta przed aktywnością seksualną, Jeśli działanie jest zbyt słabe, lekarz może podwyższyć dawkę do 20 mg, Tabletki Vikalis VX zażywane są doustnie. Popij tabletkę wodą. Możesz ją zażyć z jedzeniem lub bez.
Tabletkę Vikalis VX powinno się zażyć na około 30 minut przed aktywnością seksualną. Vikalis VX może dawać efekt do 36 godzin po zażyciu, ale nie zadziała bez aktywności seksualnej.
Picie alkoholu może spowodować utratę erekcji. Picie może przejściowo wpływać na ciśnienie krwi. Jeśli planujesz zażycie leku, unikaj nadmiernego picia, ponieważ może to zwiększać ryzyko zawrotów głowy.
Powinieneś przyjmować Vikalis VX nie więcej niż raz dziennie.

Stosowanie innych leków

Skontaktuj się z lekarzem, jeśli zażywasz lub zażywałeś jakiekolwiek inne lekarstwo, ponieważ mogą one wchodzić w interakcję. Jeżeli jesteś leczony azotanami, nie powinieneś przyjmować Vikalis VX.

Jeżeli zażyłeś więcej Vikalis VX niż powinieneś

skontaktuj się z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Tak jak inne leki Vikalis VX może powodować działania niepożądane, Te skutki są normalne, łagodne i umiarkowane. Bardzo często działaniami niepożądanymi są bóle głowy. Rzadziej zgłaszano: ból pleców, bóle mięśniowe, podrażnienie nosa, zawroty głowy i niestrawność, Odnotowano także bóle oka i zaczerwienienia.
Jeśli masz którekolwiek z tych działań niepożądanych i nie są one przejściowe, skonsultuj się z lekarzem.
Reakcje alergiczne typu wysypek skórnych, ból brzucha, refluks, zwiększona potliwość, arytmia bicia serca, wysokie ciśnienie krwi i ból w klatce piersiowej występujące podczas aktywności seksualnej może wymagać natychmiastowej pomocy medycznej,
W rzadkich przypadkach możliwe jest, że po przyjęciu Vikalis VX może wystąpić długotrwała erekcja. Jeżeli trwa 
ona dłużej niż 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Jeśli zauważysz jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ten liście skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie Vikalis VX

Przechowuj leki z dala od dzieci.
Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu, chroń przed światłem,
Nie używaj po upłynięciu daty przydatności do użycia podanej na opakowaniu.

 

Ostatnio przeglądane