promocja
 NA POTENCJĘVidalista 80 
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Vidalista 80

Vidalista 80

Vidalista 80- Substancja czynna: TADALAFIL- 80 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 16 zł 160 zł
2 20 szt. 15 zł 300 zł
3 30 szt. 14 zł 420 zł
4 40 szt. 13 zł 520 zł
5 50 szt. 12 zł 600 zł
10 100 szt. 11 zł 1100 zł

Vidalista 80

Impotencja wedle wszelkich dostępnych badań może w mniejszym lub większym stopniu dotykać nawet co trzeciego mężczyznę do czterdziestego roku życia i prawie połowę po pięćdziesiątym roku życia.

Co to jest Vidalista 80?

Vidalista 80 to niezwykle skuteczny lek pozwalający na zwalczanie męskiej impotencji. Sam lek składa się z dwóch bardzo skutecznych składników aktywnych, czyli z dapoksetyny i tadalafilu. Te dwa składniki są stosowane w celu zapobiegania przedwczesnemu wytrysku, pomagają użytkownikowi w uzyskaniu erekcji i utrzymaniu jej przez dłuższy czas. Tadalafil, inhibitor PDE-5, rozszerza naczynia krwionośne w organizmie, a w szczególności poprawia krążenie krwi w okolicy narządów płciowych. Dzięki temu krew szybciej i w większej ilości napływ do prącia. Pod działaniem Tadalafilu zmniejsza się napięcie mięśni gładkich tętnic, penis otrzymuje więcej krwi i w rezultacie pojawia się stabilna erekcja. Jednocześnie spada ciśnienie krwi, co pozwala krwi dłużej pozostać w penisie. Preparat jest wytwarzany w Indiach według wysokich standardów jakości przez laboratoria centurionowe. Sam lek został przebadany i okazał się skuteczny w siedemdziesięciu ośmiu procentach przypadków. Lek jest produkowany dla mężczyzn w wieku powyżej osiemnastu lat, którzy cierpią z powodu j impotencji.

Jak działa Vidalista 80?

Vidalista 80mg leczy impotencję i problemy z erekcją, a jego stosowanie gwarantuje każdemu mężczyźnie osiągnięcie wysokiej jakości i długotrwałej erekcji, a tym samym doświadczenie lepszego i dłuższego stosunku seksualnego. Sam lek zaczyna być aktywny po godzinie od zażycia. Jego aktywność utrzymuje się zaś przez trzydzieści sześć godzin. Vidalista 80 można przyjmować jednorazowo, aby poprawić siłę działania przed stosunkiem seksualnym, lub stosować go regularnie, co pozwala na znaczne ograniczenie problemów z powstawaniem erekcji. Sam lek może być stosowany o każdej porze dnia. W odróżnieniu od wielu leków tego rodzaju nie wchodzi w negatywne reakcje z alkoholem.

Jak stosować Vidalista 80?

Na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym należy zażyć jedną tabletkę leku. Nie wolno nam przekraczać dawki, która jest zalecana przez producenta. Substancja czynna leku zaczyna działać w momencie naturalnego podniecenia seksualnego. Ryzyko niepożądanej erekcji jest tu zatem wykluczone. Tabletki leku mogą być przyjmowane wraz z jedzeniem lub niezależnie od niego. Warto jednak pamiętać, że przyjmując preparat na pusty żołądek lub po tłustym i obfitym posiłku, działanie leku może być opóźnione. Zalecana początkowa dawka to sześćdziesiąt miligramów na dobę. W przypadku, gdyby okazała się niewystarczająca, możemy samodzielnie zwiększyć dawkę do osiemdziesięciu gramów na dobę. Jednak tej dawki nie wolno nam przekraczać bez konsultacji z lekarzem.

Czy działanie Vidalista 80 powoduje jakieś skutki uboczne?

Każdy lek także Vidalista 80 może w niektórych sytuacjach spowodować zaistnienie skutków ubocznych. Występują one jednak niezwykle rzadko i mają stosunkowo łagodny przebieg. Najczęściej spotykane dolegliwości, to bóle i zawroty głowy, bóle pleców, kończyn, ramion i mięśni, zaczerwienienie twarzy, pokrzywka, niestrawność, zgaga, uczucie zapchanego nosa, nudności i wymioty. Jeśli w trakcie przyjmowania leku doszło do wystąpienia choć jednego z tych objawów, to należy natychmiast zaprzestać jego przyjmowania i skonsultować się z lekarzem. Nie należy też stosować leku, jeśli cierpimy z powodu nadwrażliwości na choć jeden z jego składników, a także, jeśli chorujemy na choroby serca i krążenia. Jeśli wraz z Vidalista 80 stosujemy też inne leki, to należy przyjmowanie VIdalista 80 skonsultować koniecznie z lekarzem. Sam lek nie powinien być też stosowany z innymi środkami zapobiegającymi krótkotrwałej erekcji. W takim przypadku może bowiem dojść do przedawkowania substancji czynnej. Przeciwwskazaniem są też zaburzenia pracy wątroby czy choroby nerek oraz wiek. Lek nie powinien być stosowany przez mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia oraz starszych niż 65 lat.
 

Ostatnio przeglądane