promocja
 NA POTENCJĘVidalista 60 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Vidalista 60

Vidalista 60

Vidalista 60- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł
15 150 szt. 9 zł 1350 zł

Zaburzenia erekcji to problem, który negatywnie wpływa na relacje partnerskie, jak również samoocenę mężczyzny. Niemożność uzyskania i utrzymania wzwodu, a także przedwczesny wytrysk negatywnie wpływają na jakość i intensywność kontaktów intymnych, sprawiając nierzadko, że mężczyzna świadomie rezygnuje ze stosunków seksualnych. 
Skutecznym i jednocześnie bezpiecznym sposobem, który pozwala zniwelować zaburzenia erekcji, jest lek na potencję- Vidalista 60.

Vidalista 60- co to takiego?

Vidalista 60 to skuteczny lek na potencję, którego działanie utrzymuje się nawet do 36 godzin. Preparat pozwala uzyskać i utrzymać erekcję, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę wytrysku oraz szybką regenerację po orgazmie oraz możliwość ponownego szczytowania w krótkim czasie. 

Od czego zależy skuteczność leku Vidalista 60?

Substancją aktywną leku Vidalista 60 jest tadalafil, który przyczynia się do znacznej poprawy przepływu krwi oraz właściwego ukrwienia narządów intymnych, czego efektem jest prawidłowa erekcja. Działanie leku rozpoczyna się półgodziny po zażyciu, należy jednak pamiętać, że preparat Vidalista 60 wymaga stymulacji seksualnej, samo zażycie preparatu nie powoduje wzwodu. 

Kto powinien stosować lek Vidalista 60?

Vidalista 60 to lek na potencję dla mężczyzn, którzy zmagają się z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Preparat może być stosowany zarówno przez mężczyzn dojrzałych, jak i młodych.  Leku Vidalista 60 nie powinny stosować kobiety. 

Czy lek Vidalista 60 musi być zażywany podczas posiłku?

Nie. Lek Vidalista 60 może być stosowany podczas posiłku, jak również niezależnie od jedzenia, aczkolwiek zażywanie preparatu na pusty żołądek może opóźnić jego działanie. Leku Vidalista 60 nie można łączyć z alkoholem, niewskazane jest także zażywanie preparatu po tłustym i obfitym posiłku. 

Jak często stosować lek Vidalista 60?

Zalecana dawka leku Vidalista 60 to jedna tabletka na dobę, nie należy zwiększać zalecanej dawki leki bez konsultacji z lekarzem. Działanie preparatu utrzymuje się nawet do 36 godzin, należy jednak pamiętać, że wymaga pobudzenia seksualnego. 
Lek Vidalista 60 najlepiej stosować półgodziny przed planowanym stosunkiem seksualnym, po zażyciu preparatu warto rozpocząć intensywną i długą grę wstępną, wspomagając i uaktywniając w ten sposób działanie preparatu Vidalista 60. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Vidalista 60?

Tak. Leku Vidalista nie powinny zażywać osoby, w których przypadku pojawiają się reakcje alergiczne na dowolny składnik preparatu. Przeciwwskazaniem są również zaburzenia pracy serca, choroby układu krążenia, świeżo przebyty udar mózgu lub zawał serca, niedociśnienie (poniżej 90/50) lub nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia widzenia, psychozy, depresja maniakalna oraz manie, a także jednoczesne przyjmowanie azotanów lub tlenków azotu w różnej postaci. 

Czy Vidalista 60 może przyczynić się do wystąpienia działań niepożądanych?

Tak. Do najczęstszych działań niepożądanych należą bóle i zawroty głowy, bóle kończyn i pleców, niestrawność, nudności, wymioty, a także pokrzywka. 

Co zrobić w przypadku pojawienia się działań niepożądanych stosowania Vidalista 60?

Jeśli wystąpią działania niepożądane należy niezwłocznie zaprzestać stosowania leku, a jeśli skutki uboczne nie ustąpią, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Ostatnio przeglądane