promocja
 NA POTENCJĘVidalista 40 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Vidalista 40

Vidalista 40

Vidalista 40- Substancja czynna: TADALAFIL- 40 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł
10 100 szt. 9 zł 900 zł
15 150 szt. 8 zł 1200 zł

Zaburzenia erekcji niekorzystnie wpływają na samoocenę mężczyzny, jak również relkacje między partnerami. Problemy ze wzwodem, wbrew pozorom, dotyczą zarówno mężczyzn dojrzałych, jak i młodych, różne mogą być także przyczyny zaburzeń erekcyjnych. 
Wielu mężczyzn wstydzi się tej intymnej dolegliwości, unikając kontaktów seksualnych. Skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem, które pozwala zniwelować męskie problemy, jest lek Vidalista 40.

Vidalista 40- co to takiego?

Vidalista 40 to bezpieczny i skuteczny lek na potencję, dostępny w postaci jasnożółtych, owalnych tabletek. 

Jakie właściwości posiada lek Vidalista 40?

Substancją aktywną w leku Vidalista 40 jest tadalafil, niezastąpiony w leczeniu impotencji, czyli zaburzeń erekcyjnych, objawiających się brakiem zdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu, czego efektem jest brak satysfakcjonującego dla obu partnerów stosunku intymnego. 
Działanie leku Vidalista 40 wymaga stymulacji seksualnej, dlatego też warto zastosować lek jako element gry wstępnej. 

Jak działa Vidalista 40?

Lek na potencję Vidalista 40 odpowiada za prawidłowy przepływ krwi oraz ukrwienie narządów intymnych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie odpowiedniej erekcji, a także prawidłowe utrzymanie wzwodu i kontrola wytrysku. 
Vidalista 40 to lek, dzięki któremu kontakty intymne stają się satysfakcjonujące dla obu partnerów. 

Czy lek Vidalista 40 musi być zażywany w czasie posiłku?

Nie, nie ma takiej konieczności. Lek Vidalista 40 może być stosowany zarówno w czasie posiłku, jak i niezależnie od niego, nie mniej jednak stosując leki na potencję na pusty żołądek należy liczyć się z opóźnionym działaniem preparatu. 
Zdecydowanie należy unikać łączenia leku z alkoholem lub tłustymi, ciężkostrawnymi potrawami. Preparat Vidalista 40 najlepiej zażywać po lekkim posiłku.

Kiedy najlepiej stosować lek Vidalista 40?

Lek Vidalista 40 działa w czasie pobudzenia seksualnego, bodźce seksualne są niezbędne, aby uzyskać pożądane efekty. 
Najlepiej zażywać lek Vidalista półgodziny przed planowanym stosunkiem seksualnym, jako element długiej gry wstępnej. 

Czy lek Vidalista 40 należy zażywać codziennie?

Zalecana dzienna dawka to jedna tabletka na dobę, warto jednak pamiętać, że działanie preparatu utrzymuje się do 36 godzin, uaktywniając się w czasie pobudzenia seksualnego. Należy jednak pamiętać, że działanie leku wymaga stymulacji seksualnej. 

Czy pacjenci z ciężkimi zaburzeniami nerek lub wątroby mogą zażywać lek Vidalista 40?

Ciężka niewydolność nerek lub zaburzenia pracy wątroby to sytuacje, w których należy zachować szczególną ostrożność, przyjmując dawkę leku w ilości nieprzekraczającej 10 mg na dobę. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Vidalista 40?

Tak. Leku Vidalista 40 nie powinny stosowac osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu, cierpiące na chorobę niedokrwienną serca, ze zwężeniem zastawki aortalnej lub ciężką wadą zastawkową, cierpiące na choroby układu sercowo-naczyniowego, po świeżym zawale serca lub udarze mózgu, ze stwierdzoną miażdżycą, ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki oraz zaburzeniami widzenia, z kardiomiopatią, arytmią komorową, a także osoby stosujące jednocześnie preparaty zawierające tlenek azotu.

Ostatnio przeglądane