promocja
 NA POTENCJĘVARDEFORCE 60 
WZÓR Z CMS:


190.00
Cena z rabatem: -25%
Ilość
- +

VARDEFORCE 60

VARDEFORCE 60

Vardeforce 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł
14.25 zł
190 zł
142.5 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

W sensie definicji erekcja to zwiększenie objętości penisa, nabycie niezbędnej twardości mechanicznej do udanego stosunku. Udany stosunek to wprowadzenie penisa do pochwy (penetracja), sam seks (współżycie) i męski orgazm (wytrysk). Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji niezbędnej do satysfakcjonującego stosunku.

Co drugi mężczyzna w wieku od 40 do 70 lat ma ten problem w mniejszym lub większym stopniu. Zaburzenia erekcji są również powszechne u młodych mężczyzn. Pogorszenie potencji negatywnie wpływa na jakość życia mężczyzny i jego relacji. Najczęściej zaburzenia erekcji dotykają mężczyzn, którzy cierpią na następujące choroby:

• Otyłość.
• Cukrzyca.
• Naruszenie widma lipidowego krwi (wysoki cholesterol, LDL).
• Miażdżyca.
• Obturacyjny bezdech senny.
• BPH (gruczolak prostaty).
• Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego.
• Ponadto negatywnie wpływa na erekcje palenie, brak ruchu i niedobór witaminy D.

Istnieją trzy główne grupy przyczyn zaburzeń erekcji: organiczne, psychogenne i mieszane. Dominują przyczyny organiczne, stanowiące od 50 do 80% przyczyn zaburzeń erekcji. Twardość penisa zmniejsza się z powodu różnych chorób somatycznych. Jednocześnie w 75% przypadków zaburzenie opiera się na patologii naczyniowej (nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, choroba niedokrwienna serca (IHD), hiperlipidemia (zwiększona zawartość tłuszczu we krwi), palenie tytoniu itp.). Tak więc w przypadku chorób sercowo-naczyniowych prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń erekcji jest 3 razy wyższe. Zaburzenia erekcji są często wczesnym zwiastunem utajonych chorób sercowo-naczyniowych!

Istnieje bezpośredni związek między zaburzeniami erekcji a wiekiem- im starszy mężczyzna, tym większe prawdopodobieństwo wpływu przyczyn organicznych na erekcję. Odwrotną zależność obserwuje się u mężczyzn z psychogennymi zaburzeniami erekcji. Najbardziej podatni na psychologiczne zaburzenia potencji są młodzi mężczyźni bez doświadczenia współżycia, którzy mieli „nieudane kontakty seksualne” lub niewielkie doświadczenia seksualne. Kiedy przyczyna organiczna prowadzi do pojawienia się problemów psychologicznych, możemy mówić o przyczynach mieszanych.

Najważniejszą rzeczą jest terminowa wizyta u lekarza. Aby wyeliminować problemy związane z zaburzeniami erekcji i przywrócić męską potencję, konieczna jest konsultacja z urologiem, który przeprowadzi diagnostyczne poszukiwania przyczyny pogorszenia potencji i ustali indywidualny plan leczenia. Leczenie zaburzeń erekcji jest zabiegiem złożonym i powinno być prowadzone bezpośrednio pod nadzorem lekarza prowadzącego - urologa. Największą skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji osiąga się przy kompleksowym leczeniu: bezpośrednimi przyczynami choroby są terapia etiotropowa i środki mające na celu poprawę samej erekcji (terapia patogenetyczna). Jednym z takich środków jest właśnie Varderforce 60.

Czym jest Varderforce 60?

Dzięki Vardeforce zawierającemu 60mg substancji czynnej, można skutecznie interweniować w przypadku impotencji oraz w przypadku niezadowalającej erekcji. Lek przyniósł pozytywne efekty u większości użytkowników, a szczególnie jeśli chodzi o szybkość i działania. Kolejną zaletą Vardeforce 60mg jest niska obecność skutków ubocznych, które występują w przypadku innych środków.

Vardeforce 60 ten został wyprodukowany przez renomowaną firmę farmaceutyczną Zenit Pharma, nowoczesnego i powszechnie uznanego w świecie producenta leków do leczenia dysfunkcji seksualnych. Stosowane tam standardy spełniają wymagania Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Jak już wcześniej wspomniano, najważniejszymi zaletami tego leku jest długi czas działania, który może sięgać nawet 4-5 godzin, oraz efekt, który objawia się już po 30 minutach od zażycia leku.

Jakie są efekty Vardeforce 60mg?

Vardeforce 60mg zawiera aktywny składnik Vardenafil, który działając na inhibitory PDE 5 (inhibitory fosfodiesterazy), ułatwia dopływ krwi do penisa, co doprowadza do satysfakcjonującej erekcji, prawie we wszystkich przypadkach patologii erekcji. Lek ten był intensywnie testowany przed wprowadzeniem na rynek z bardzo zadowalającymi wynikami, potwierdzonymi później testami terenowymi. Vardeforce 60mg należy do nowej generacji leków przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, może być stosowany przez osoby z cukrzycą, wysokim cholesterolem i problemami z ciśnieniem.

Jak stosować Vardeforce 60mg?

Przyjmowanie Vardeforce 60 mg powinno odbywać się na pusty żołądek, aby przyspieszyć wystąpienie efektu, który pokarm może opóźnić. Efekt jest zwykle zauważalny już po około 30-60 minutach od zażycia leku i utrzymuje się od 4 do 5 godzin. Podczas przyjmowania Vardeforce 60mg nie należy spożywać substancji alkoholowych, co może prowadzić do zmniejszenia lub opóźnienia samego efektu.

Kto nie powinien brać tego leku Vardeforce 60?

Vardeforce 60mg może wchodzić w niebezpieczne interakcje, gdy jest przyjmowany jednocześnie z innymi lekami, dlatego w przypadku przyjmowania innych leków, przed zażyciem Vardeforce 60mg należy skonsultować się z lekarzem. Tego leku nie można przyjmować, jeśli pacjent przyjmuje leki zawierające azotany lub nitroglicerynę. Pacjenci cierpiący na choroby serca nie mogą przyjmować tego leku, to samo dotyczy osób, które przeszły zawał serca lub udar. Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przed zażyciem tego leku, jest wiek. Osoby powyżej 75 roku życia powinny unikać przyjmowania leku Vardeforce 60 mg. Nie należy przyjmować żadnych leków zwanych „azotanami”. Azotany są powszechnie stosowane w leczeniu dusznicy bolesnej. Leki zwane azotanami zawierają nitroglicerynę, która znajduje się w tabletkach, aerozolach, maściach, pastach lub plastrach. Azotany można również znaleźć w innych lekach, takich jak diazotan izosorbidu lub monoazotan izosorbidu. Niektóre leki zwane „poppersami” również zawierają azotany, takie jak azotan amylu i azotan butylu. Nie używaj generycznego Vardenafilu, jeśli używasz tych leków. Zapytaj swojego lekarza, jeśli nie jesteś pewien, czy któryś z twoich leków to azotany.

Czy istnieją efekty uboczne po zażyciu Vardeforce 60mg?

Skutki uboczne, które mogą wystąpić po zażyciu Vardeforce 60 mg, opisane przez pacjentów, którzy ich doświadczyli, są zwykle bardzo łagodne i przemijające, a efekty ustępują całkowicie po 3-4 tygodniach. W większości przypadków pacjenci skarżyli się na nudności, wymioty, rozstrój jelit, senność, zmęczenie i zawroty głowy. W przypadku wystąpienia tych objawów należy skontaktować się z lekarzem, podobnie jak w przypadku wystąpienia krwawienia z nosa lub bólu w klatce piersiowej po zażyciu leku. Jednak większość użytkowników nie odczuwa żadnego z wyżej wymienionych efektów, ale zależy to w dużej mierze od stanu zdrowia pacjentów.

Jak przechowywać Vardeforce 60 ?

Vardeforce 60 należy przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni Celsjusza oraz w oryginalnym blistrze, aby nie miały na niego wpływu czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy inne środki chemiczne.

Ostatnio przeglądane