promocja
 NA POTENCJĘVARDEFORCE 20 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

VARDEFORCE 20

VARDEFORCE 20

Vardeforce 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to trwała lub przejściowa niezdolność u mężczyzny do uzyskania erekcji, która jest wystarczająca do wprowadzenia penisa do pochwy i odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Powszechne dysfunkcje seksualne, takie jak zmniejszony popęd płciowy, szybki wytrysk i niepłodność, nie są uważane za zaburzenia erekcji. Zaburzenia erekcji znacząco wpływają na jakość życia większości cierpiących na nią mężczyzn.

Częstość występowania zaburzeń erekcji zmienia się wraz z wiekiem. Jeżeli w grupie wiekowej od 20 do 40 lat liczba przypadków wynosi średnio 3-7%, to w wieku od 40 do 60 lat występuje u 15-40% mężczyzn. W wieku powyżej 70 lat zaburzenia erekcji mogą być codziennością nawet u 50% mężczyzn. Sam wiek nie jest przyczyną zaburzeń erekcji. Jednak wraz z wiekiem coraz częściej pojawiają się lub postępują różne choroby (miażdżyca naczyń, cukrzyca itp.), które mogą być bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji.

Aby lepiej zrozumieć, dlaczego występują zaburzenia erekcji, warto wiedzieć, jak dochodzi do erekcji. Napięcie prącia zapewniają ciała jamiste, które znajdują się wewnątrz prącia i mają strukturę gąbki komórkowej. Gdy mężczyzna doświadcza podniecenia seksualnego, z mózgu przez rdzeń kręgowy i dalej nerwami obwodowymi do ciał jamistych są wysyłane impulsy, które powodują uwolnienie w nich substancji rozszerzających naczynia krwionośne. W efekcie znacznie zwiększa się przepływ krwi tętniczej do ciał jamistych. Jednocześnie dochodzi do zwężenia żył prącia, co zmniejsza odpływ krwi. Połączenie zwiększenia napływu krwi do prącia ze zmniejszeniem jej odpływu prowadzi do pełnej erekcji.

Co może powodować zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane dwiema grupami przyczyn: psychologiczną (psychogeniczną) i somatyczną (organiczną). Badania z ostatnich 20 lat wykazały, że zaburzenia erekcji rzadko są spowodowane wyłącznie przyczynami psychologicznymi (stres, depresja, wzorce zachowań itp.). Jednocześnie wiadomo, że około 80% wszystkich przypadków zaburzeń erekcji jest spowodowanych chorobami lub zaburzeniami (somatycznymi, organicznymi). Należą do nich cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu we krwi i miażdżyca naczyń, niewydolność nerek i wątroby, choroby tarczycy, zaburzenia hormonalne, następstwa operacji prostaty i odbytnicy, urazy i choroby rdzenia kręgowego i mózgu (udar, choroba Alzheimera itp.), konsekwencje urazów miednicy, choroba Peyroniego. Zaburzenia erekcji mogą być również spowodowane przyjmowaniem niektórych leków. Uporczywe zaburzenia erekcji mogą rozwinąć się w wyniku złych nawyków, takich jak picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków.

Czy zaburzenia erekcji są uleczalne?

Współczesna medycyna poczyniła imponujące postępy w leczeniu zaburzeń erekcji. Dlatego, jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji, nie powinieneś żyć z tym problemem. Odwiedź lekarza, który diagnozuje i leczy zaburzenia erekcji. Po dokładnym zbadaniu, uwzględniającym indywidualne cechy, zostaniesz dobrana dla ciebie optymalna metoda leczenia. Jednym z leków niwelujących zaburzenia erekcji jest Vardeforce 20 mg.

Czym jest Vardeforce 20 mg?

Vardeforce 20 mg zawiera aktywny składnik wardenafil w postaci trójwodzianu chlorowodorku. Vardeforce 20 mg jest stosowany u mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji ( ED ). Rozumie się przez to trudności w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji. Powody, dla których co najmniej jeden na dziesięciu mężczyzn od czasu do czasu ma problemy z potencją, są różne.
Zwykle dwie substancje chemiczne w organizmie kontrolują erekcję. Jednakże, jeśli są one w nierównowadze, erekcja osłabnie, zanim zostanie wystarczająco wywołana. Tu wkracza lek Vardeforce 20 mg, który działa jak inhibitor PDE-5, a tym samym umożliwia satysfakcjonujący stosunek seksualny. Przyjmuje się go 25-60 minut przed aktywnością seksualną. Jednak preparat może zadziałać tylko poprzez stymulację seksualną. Każda tabletka zawiera 20 mg substancji Vardenafil.

Jak stosować Vardeforce 20 mg?

Lek przyjmuje się zwykle jako jednorazową dawkę 1 tabletki, przed planowaną aktywnością seksualną (około 30 do 60 minut przed planowanym stosunkiem). Maksymalnie 1 tabletkę można przyjąć w ciągu jednego dnia. Lek może wpływać na zdolność do zachowania koncentracji. Unikaj picia nadmiernych ilości alkoholu przed użyciem. Alkohol i tłuste potrawy zmniejszają efekt. Odpowiednia dawka powinna być ustalona przez lekarza prowadzącego lub kieruj się dawką zalecaną przez producenta. Weź Vardeforce 20 mg około 30 do 60 minut przed aktywnością seksualną. Przy jednoczesnej stymulacji seksualnej erekcję można osiągnąć w dowolnym momencie od 30 minut do 5 godzin po zażyciu produktu.

Czy Vardeforce 20 mg może wywoływać efekty uboczne?

Podobnie jak w przypadku większości leków, mogą wystąpić działania niepożądane, zwykle łagodne i przemijające. Do najczęstszych należą bóle głowy i zaczerwienienie twarzy. Inne działania niepożądane, które występują rzadko, ale zostały zgłoszone, obejmują niestrawność, zawroty głowy, zatkany nos i wpływ na widzenie. Jeśli wystąpi erekcja, która trwa dłużej niż 4 godziny, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Przechowuj leki w ich oryginalnych opakowaniach.

Kiedy nie należy stosować Vardeforce 20 mg?

W niektórych przypadkach nie należy stosować Vardeforce 60 mg:

• Jeśli pacjent przyjmuje leki stosowane w zakażeniach HIV, takie jak rytonawir lub indynawir.
• Jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol lub itrakonazol i Jest w wieku powyżej 75 lat.
• Jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba serca lub wątroby.
• Jeśli pacjent jest regularnie dializowany.
• Jeśli u pacjenta niedawno przebył udar lub zawał serca.
• Jeśli ciśnienie krwi jest zbyt niskie lub zbyt wysokie.
• Jeśli u pacjenta występuje choroba zwyrodnieniowa oczu, taka jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki.

Ze względu na interakcje, nie należy łączyć leku z następującymi środkami jak:

• Azotany (leki stosowane w leczeniu dusznicy bolesnej) lub leki uwalniające tlenek azotu, takie jak tlenek azotu. B. azotyn amylu. Jednoczesne stosowanie może mieć negatywny wpływ na ciśnienie krwi.
• Preparaty stosowane w leczeniu zaburzeń rytmu serca, takie jak chinidyna, prokainamid, amiodaron lub sotalol.
• Leki stosowane w leczeniu zakażeń HIV, takie jak rytonawir lub indynawir.
• Ketokonazol lub itrakonazol stosowane w leczeniu chorób grzybiczych (grzybice), takich jak grzybica paznokci lub pleśniawki.
• Antybiotyk erytromycyna.
• Alfa-blokery stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi lub łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Vardeforce 20 mg należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszelkich lekach, które obecnie stosujesz lub ostatnio przyjmowałeś.

Ostatnio przeglądane