promocja
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Valif 20

Valif 20

Valif 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 16 zł 160 zł
2 20 szt. 15 zł 300 zł
3 30 szt. 14 zł 420 zł
4 40 szt. 13 zł 520 zł
5 50 szt. 12 zł 600 zł
10 100 szt. 11 zł 1100 zł
15 150 szt. 10 zł 1500 zł

Zaburzenia erekcji, wbrew pozorom, nie dotyczą wyłącznie mężczyzn w wieku dojrzałym – coraz częściej na problemy z potencją skarżą się ich młodsi koledzy. Odpowiedzią na męskie potrzeby są leki na zaburzenia erekcji, dzięki którym w skuteczny i jednocześnie bezpieczny sposób można zniwelować niepożądane dolegliwości. 
Jednym z preparatów dostępnych w sklepach internetowych, jest Valif 20 w tabletkach. 

Valif 20- co to za lek?

Valif 20 to lek na potencję u mężczyzn, dostępny w postaci łatwych do połknięcia, okrągłych tabletek w kolorze pomarańczowym. Głównym składnikiem preparatu jest wardenafil.

W jaki sposób Valif 20 wspomaga erekcję?

Dzięki zawartości wardenafilu, Valif w znaczny sposób usprawnia przepływ krwi, przyczyniając się do odpowiedniego ukrwienia męskich narządów intymnych, czego efektem jest możliwość uzyskania i utrzymania wzwodu oraz kontrola wytrysku. Valif wymaga stymulacji seksualnej.

Czy kobiety mogą stosować Valif 20?

Nie. Jest to lek na potencję dla mężczyzn, umożliwiający uzyskanie i utrzymanie wzwodu na odpowiednim poziomie przez określony czas, a także kontrolę wytrysku. Valif 20 pozwala osiągnąć satysfakcjonujący dla obu partnerów stosunek intymny.

Czy Valif 20 musi być przyjmowany łącznie z posiłkiem?

Nie, nie ma takiej konieczności. Valif 20 można zażywać podczas posiłku lub niezależnie, aczkolwiek przyjmowanie leku na pusty żołądek może opóźnić jego działanie. Leku nie wolno łączyć z alkoholem, nie jest wskazane zażywanie Valifu 20 po tłustym i obfitym posiłku, lek najlepiej stosować po posiłkach lekkostrawnych.
Tabletkę należy popić niewielką ilością wody. Spożywanie Valifu 20 wraz z sokiem grejfrutowym lub grejfrutem może upośledzić działanie leku.

Czy samo zażycie Valif 20 wystarczy, aby uzyskać i utrzymać erekcję?

Niestety, nie. Valif 20 wymaga pobudzenia seksualnego, które można osiągnąć m.in. podczas długiej i intensywnej gry wstępnej.
Działanie leku Valif 20 rozpoczyna się około 30-60 minut po zastosowaniu, warto więc rozpocząć grę wstępną bezpośrednio po zażyciu tabletki.

Czy każdy mężczyzna powinien przyjmować taką samą dawkę Valif 20?

Nie. Każdy organizm jest inny, ponadto zaburzenia erekcji mogą być mniej lub bardziej zaawansowane, a to oznacza, że dawkę leku należy dostosować do indywidualnych potrzeb mężczyzny.
Mężczyźni, którzy cierpią na zaburzenia pracy wątroby lub nerek powinni rozpocząć leczenie od najniższej dawki leku. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę.

Czy przed rozpoczęciem leczenia Valif 20 warto skorzystać z porady lekarza?

Tak. Lekarz pomoże ustalić odpowiednią dawkę leku, wykluczy ewentualne przeciwwskazania, a także ustali optymalną dawkę leku.
Valif 20 może być stosowany przez cukrzyków oraz osoby po przebytej operacji gruczołu krokowego.

Czy istnieją sytuacje, w których nie wolno zażywać leku Valif 20?

Tak. Leku Valif 20 nie powinni stosować mężczyźni, u których występuje nietolerancja wardenafilu lub innego składnika leku. Przeciwwskazaniem są także choroby układu sercowo-krążeniowego, świeżo przebyty zawał lub udar mózgu, zaburzenia widzenia, psychozy, manie, depresje maniakalne, a także jednoczesne stosowanie preparatów zawierających ketokonazol i trakonazol (leki przeciwgrzybiczne) oraz rytonawir i indynawir (leki stosowane w przypadku zakażenia wirusem HIV).

Valif 20- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

VALIF 20- Tabletki Vardenafil 20 mg

Skład

Każda powlekana tabletka zawiera: Vardenafil 20 mg, jako chlorowodorek vardanafilu/woda (1:3)

Opis produktu

Tabletki Valif zawierają chlorowodorek Vardenafilu stosowany w doustnej terapi w leczeniu zaburzeń erekcji, Ta pochodna vardenafilu jest selektywnym inhibitorem monofosforanu cyklofuganozyny (cGMP), specyficznego estru fosforanowego typu 5 (PDE5).

Wskazania:

Zwalczanie zaburzeń erekcji u osób dorosłych.
Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymywanie erekcji prącia wystarczające do zadowalającej aktywności seksualnej.
Vardenafil nie jest wskazany do stosowania przez kobiety.

Przeciwwskazania:

Vardenafil jest przeciwwskazany u pacjentów z rozpoznaną nadwrażliwością na jakikolwiek składnik tabletki,
Azotany: Podawanie vardenafilu z azotanami (regularnie i/lub sporadycznie) jest przeciwwskazane. Wskutek korelacji inhibitora PDE5 z azotanami/monofosforanem cykloguanozyny mogą nasilać się  działania obniżające ciśnienie krwi. Odpowiedni odstęp czasowy po dawkowaniu Vardenafilu dla bezpiecznego podawania azotanów nie został ustalony.

Dawkowanie:

Zalecana dawka to jeden raz na dobę, około 60 minut przed aktywnością seksualną, Vardenafil można przyjmować z posiłkiem lub bez.

Dostępność:

Dostępne w opakowaniach po 4 i 10 tabletek.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Chronić przed światłem i wilgocią.

PRZECHOWYWAĆ Z DALA OD DZIECI.

Ostatnio przeglądane