promocja
 NA POTENCJĘToptada- 20 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Toptada- 20

Toptada- 20

Toptada- 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł
15 150 szt. 7 zł 1050 zł

Toptada- 20

Zaburzenia erekcji to najczęstsza forma zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Skutecznie przeciwdziała im nowy lek- Topada- 20.

Czym jest Toptada- 20?

Toptada- 20 jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest również stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji z łagodnym przerostem prostaty. Kluczowym elementem leku jest substancja czynna – Tadalafil. Substancja ta jest inhibitorem fosfodiesterazy (PDE-5). Działa w zaburzeniach erekcji, rozszerzając przepływ krwi do penisa, rozluźniając mięśnie naczyń krwionośnych prącia. Tadalafil pod nazwą Cialis stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) i objawów łagodnego przerostu prostaty. Tadalafil jest też stosowany w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego i poprawia wydolność wysiłkową u mężczyzn i kobiet.

Jak stosować ten Toptada- 20?

Tabletkę Toptada- 20 można przyjmować z pożywieniem lub bez. Jednak należy unikać podczas jej przyjmowania wyjątkowo obfitych i tłustych posiłków. Lek powinien być przyjmowany tylko raz dziennie. Postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na etykiecie recepty. Nie należy przyjmować tego leku w większych lub mniejszych ilościach, lub dłużej niż jest to zalecane. Nie łam ani nie rozdzielaj tabletki. Połknij ją w całości, popijając dużą ilością wody. W przypadku zaburzeń erekcji zażywaj lek tuż przed aktywnością seksualną, na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Sam lek może pomóc w osiągnięciu erekcji po wystąpieniu stymulacji seksualnej. Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci i ciepła. Przy przyjmowaniu leku zaleca się ostrożność podczas prowadzenia pojazdów, używania narzędzi lub maszyn, lub wykonywania zadań wymagających czujności, ponieważ lek może powodować senność, zawroty głowy i zmiany widzenia. Duże spożycie alkoholu może zmniejszyć zdolność mężczyzny do wzwodu, zapobiegając w ten sposób maksymalnemu korzystaniu z leku. Alkohol może również zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, takich jak ból głowy, zawroty głowy, senność, przyspieszenie akcji serca lub spadek ciśnienia krwi. Może również zwiększyć ryzyko obrażeń spowodowanych omdleniem. Ostatecznie należy pamiętać, że spożywanie grejpfruta lub soku grejpfrutowego w trakcie przyjmowania leku jest niezalecane, ponieważ może zwiększyć poziom Tadalafilu we krwi, zwiększając tym samym ryzyko działań niepożądanych.

Czy Toptada- 20 powoduje jakieś działania niepożądane?

Każdy środek medyczny może powodować u nas pojawienie się działań niepożądanych. W przypadku Toptada- 20 są one bardzo rzadki i krótkotrwałe. Najczęściej jest to ból głowy oraz nudności. Jednak istnieją sytuacje, w których lek ten nie może być przyjmowany lub też należy tu zachować szczególną ostrożność. Nie należy przyjmować tadalafilu, jeśli stosuje się również lek azotanowy w przypadku bólu w klatce piersiowej lub problemów z sercem. Przyjmowanie tadalafilu z lekiem azotanowym może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi. Aby upewnić się, że lek jest bezpieczny, poinformuj lekarza, jeśli kiedykolwiek miałeś choroby serca lub problemy z rytmem serca, atak serca lub udar, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, nadciśnienie płucne, stan zwany chorobą zarostową żył płucnych -zwężenie żył, które przenoszą krew z płuc do serca. Przeciwwskazaniem jest też choroba wątroby lub nerek, utrata wzroku lub barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, zaburzenie krwawienia, zaburzenie krwinek, takie jak niedokrwistość sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka, fizyczna deformacja prącia taka jak choroba Peyroniego oraz problemy zdrowotne, które czynią aktywność seksualną niebezpieczną.

W niektórych przypadkach jako efekt uboczny może pojawić się nagła utrata wzroku. Jednak najczęściej występują ona w przypadku osób, które miały już pewne problemy z oczami lub występowały u nich czynniki ryzyka zaburzeń naczyń krwionośnych takie jak choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, choroba wieńcowa, palenie tytoniu. Lek nie powinien być też przyjmowany, jeśli równocześnie stosujemy blokery alfa, leki na ciśnienie krwi, leki przeciwwirusowe na HIV lub wirusowe zapalenie wątroby typu C, leki przeciwgrzybiczne oraz leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna.

Ostatnio przeglądane