promocja
 NA POTENCJĘToptada- 10 
WZÓR Z CMS:


110.00
Ilość
- +

Toptada- 10

Toptada- 10

Toptada- 10- Substancja czynna: TADALAFIL- 10 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 11 zł 110 zł
2 20 szt. 10 zł 200 zł
3 30 szt. 9 zł 270 zł
4 40 szt. 8 zł 320 zł
5 50 szt. 7 zł 350 zł
10 100 szt. 6 zł 600 zł

Toptada- 10

Zaburzenia erekcji to problem wielu mężczyzn zwłaszcza po czterdziestym roku życia. To właśnie dla nich stworzono Toptada- 10.

Czym jest Toptada- 10?

Toptada- 10 jest skutecznym lekiem w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli niezdolności do osiągnięcia i utrzymania erekcji. Pomaga także w zwalczaniu przerostu gruczołu krokowego i problemów z oddawaniem moczu, takich jak słaby strumień, drybling, wahanie, niepełne opróżnianie pęcherza, parcie na mocz, bolesne oddawanie moczu i częste oddawanie moczu. Pomaga również pacjentom cierpiącym na tętnicze nadciśnienie płucne. Toptada- 10 należy do klasy inhibitorów PDE. Leczy zaburzenia erekcji, poprawiając krążenie krwi w okolicach miednicy. Toptada- 10 zwiększa przepływ krwi, aby wzmocnić erekcję wystarczająco długo, by przeprowadzić stosunek płciowy. Rozluźnia tętnice i naczynia krwionośne w płucach, dzięki czemu krew płynie wydajniej, a jednocześnie zmniejsza ciśnienie, co sprawia, że krew nie odpływa z członka. Toptada- 10 nie zapobiegnie chorobom przenoszonym drogą płciową ani ciąży.

Jak stosować Toptada- 10?

Toptada- 10 ma postać tabletek, które należy zażywać doustnie. Możesz przyjmować lek przed lub po jedzeniu. Toptada – 10 może być przyjmowana codziennie lub okazjonalnie na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. W przypadku złego stanu zdrowia najlepiej jest zacząć od mniejszej dawki leku lub przyjmować zgodnie ze wskazówkami swojego lekarza specjalisty. Jeśli nie widzisz żadnych wyników działania leku, powinieneś poprosić lekarza o zmianę dawki. Toptada – 10 przyjmować należy jedynie raz na dobę i bez wskazań lekarza nie powinno się przekraczać tej dawki.

Czy Toptada- 10 ten może powodować działania niepożądane?

Toptada- 10 jak każdy środek medyczny może powodować występowanie działań niepożądanych. Jednak są one bardzo rzadkie i najczęściej krótkotrwałe. Najczęściej może wystąpić ból głowy, ból w klatce piersiowej lub uczucie ciężkości, rozstrój żołądka, ból pleców, ból mięśni, zatkany nos, zmiany widzenia, uderzenia gorąca, obrzęk dłoni lub zawroty głowy. Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymuje się lub nasila, należy szybko powiadomić lekarza. Przed użyciem leku Tadalafil należy poinformować lekarza o aktualnej liście leków i wszelkich zażywanych substancjach. Lek może powodować zawroty głowy, senność, zmęczenie lub zmniejszenie czujności. Dlatego nie powinno się wtedy prowadzić żadnych pojazdów zmechanizowanych.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu Toptada- 10?

Przed przyjęciem Toptada- 10 upewnij się, że nie jesteś uczulony na żaden składnik obecny w leku. Poproś farmaceutę lub lekarza o listę składników. Należy poinformować lekarza o przyjmowaniu tabletek azotanowych, aerozoli, plastrów, maści lub past. Poinformuj lekarza, jeśli przyjmujesz poppersy, czyli leki zawierające azotan amylu, azotyn, azotan butylu. W przypadku spożywania alkoholu codziennie należy go przerwać. Ponieważ może to mieć poważne skutki uboczne. Przyjmowanie Toptada-10 wraz z innymi lekami może czasami powodować działania niepożądane. Niektóre leki oddziałujące z tadalafilem to:

• monoazotan izosorbidu
• nitrogliceryna / gliceryna trójazotan
• klarytromycyna
• fenobarbiton
• roksytromycyna
• erytromycyna
• karbamazepina
• fenytoina
• ranitydyna

Jak przechowywać Toptada- 10?

Zaleca się przechowywanie tego leku w tym samym pojemniku, w którym jest dostarczany. Trzymaj go z dala od nadmiernej wilgoci lub ciepła. Dla tego leku najlepiej nadaje się temperatura pokojowa. Nie należy jednak myć leków. W przypadku kiedy chcesz wyrzucić lek, nie czyń tego z wykorzystaniem zwykłego śmietnika. W ten sposób stwarzasz zagrożenie dla środowiska. Najprostszym sposobem pozbycia się leku jest skontaktowanie się z farmaceutą medycznym lub z lokalnym oddziałem recyklingu. Toptada- 10 należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie wszystkie leki są zabezpieczone przed dziećmi, a te mogą je łatwo otworzyć. Sam lek najlepiej jest kupować w renomowanych sklepach internetowych. W ten sposób uzyskujemy pewność że zakupiliśmy bezpieczny środek.

Ostatnio przeglądane