promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 60 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Tadarise- 60

Tadarise- 60

Tadarise 60- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł

TADARISE- 60

Skuteczne leczenie zaburzeń erekcji jest współcześnie możliwe za pomocą środków farmakologicznych. Jednym ze skuteczniejszych leków jest Tadarise- 60.

Jak działa Tadarise- 60?

Tadarise- 60 to niezwykle skuteczny lek leczący zaburzenia erekcji. Substancją czynną jest tutaj Tadalafil. Jest on odwracalnym selektywnym inhibitorem PDE-5 cGMP-enzymu odpowiedzialnego za niszczenie cGMP w ciałach jamistych prącia. Podczas stymulacji seksualnej występuje miejscowe uwalnianie tlenku azotu, a hamowanie PDE-5 prowadzi do wzrostu stężenia cGMP. Konsekwencją tego jest rozluźnienie mięśni gładkich tętnic, mięśni gładkich ciał jamistych i przepływ krwi do tkanek prącia, co skutkuje zwiększoną erekcją. W przypadku braku stymulacji seksualnej lek nie wpływa na erekcję.

Jak szybko działa lek Tadarise- 60?

Działanie leku występuje 30 minut po podaniu, a sam czas działania wynosi 36 godzin. Po spożyciu lek jest szybko wchłaniany. Szybkość i stopień wchłaniania nie zależy od przyjmowania pokarmu. Komunikacja z białkami osocza jest wysoka- 94%. Stężenie w osoczu w stanie równowagi osiąga się w ciągu 5 dni, przyjmując lek raz dziennie. Jeśli chodzi o usuwanie leku z organizmu to jest on metabolizowany głównie przez izoenzym CYP3A4 cytochromu P450. Okres półtrwania wynosi 17,5 h. Tadalafil jest wydalany głównie w postaci nieaktywnych metabolitów przez nerki- 36%, z kałem- 61%.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Tadarise- 60?

W przypadku tego leku przeciwwskazaniem jest przede wszystkim nadwrażliwość na lek, a także jednoczesne przyjmowanie donorów tlenku azotu i azotanów organicznych (w dowolnej postaci). Przeciwwskazaniem jest też niewydolność serca rozwinięta w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Choroby zwyrodnieniowe siatkówki, w tym barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Niedociśnienie tętnicze (BP poniżej 90/50 mm Hg), zawał mięśnia sercowego w ciągu ostatnich 90 dni, udar niedokrwienny cierpiał w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Niekontrolowane zaburzenia rytmu serca. Niekontrolowane nadciśnienie (ciśnienie krwi powyżej 170/100 mm Hg), niestabilna dławica piersiowa, przewlekła niewydolność nerek oraz utrata wzroku z powodu niedokrwiennej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Niedobór laktazy, nietolerancja laktozy, złe wchłanianie glukozy-galaktozy. Istnieją też przypadki, kiedy dana osoba powinna skonsultować się z lekarzem specjalistą przed zastosowaniem leku. Chodzi tutaj o choroby układu sercowo-naczyniowego, zwężenie aorty, idiopatyczne zwężenie podtrenowe. Niewydolność wątroby łagodna lub umiarkowana. Niewydolność nerek (QA poniżej 80 ml / min), predyspozycja do priapizmu. Anatomiczna deformacja prącia (krzywizna kątowa, zwłóknienie jamiste lub choroba Peyroniego).

Jak stosować Tadarise- 60?

Dla pacjentów aktywnych seksualnie więcej niż 2 razy w tygodniu, lek powinien być stosowany codziennie w dawce raz dziennie. Dawkę można zmniejszyć do połowy na dobę, w oparciu o indywidualne cechy organizmu. Dla pacjentów nieaktywnych seksualnie (mniej niż 2 razy w tygodniu)- pełna dawka leku co najmniej 15 minut przed zamierzoną aktywnością seksualną. Maksymalna dzienna dawka leku wynosi 20 mg.

Czy Tadarise- 60 powoduje występowanie działań niepożądanych?

W niektórych rzadkich przypadkach Tadarise- 60 może wywołać działania niepożądane. Są one jednak najczęściej bardzo krótkotrwałe. Najczęściej wystepujące to:

• Ból głowy, zawroty głowy
• Ból brzucha
• Ból pleców
• Bóle mięśni
• Uderzenia gorąca
• Niestrawność
• Zator w nosie
• Krwawienie z nosa
• Wysypka, pokrzywka
• Nadpotliwość
• Ból w klatce piersiowej
• Długotrwała erekcja

Działania niepożądane są najczęściej efektem przedawkowania leku, a także łączenia go z innymi lekami. Ketokonazol zwiększa na przykład aktywność tadalafilu. Dzieje się tak też, kiedy Tadarise- 60 wejdzie w reakcje z Rytonawir i innymi inhibitorami HIV. Ryfampicyna zmniejsza działanie tadalafilu podczas jego stosowania. Z kolei leki zobojętniające powodują trudności ze wchłanianiem substancji czynnej. Ostatecznie jednoczesne stosowanie tadalafilu z doksazosyną jest niewskazane. W każdym przypadku kiedy efekty uboczne się powtarzają, należy udać się do lekarza.

Ostatnio przeglądane