promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 5 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

Tadarise- 5

Tadarise- 5

Tadarise 5- Substancja czynna: TADALAFIL- 5 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 7 zł 70 zł
2 20 szt. 6 zł 120 zł
3 30 szt. 5 zł 150 zł
4 40 szt. 4 zł 160 zł
5 50 szt. 3 zł 150 zł

TADARISE- 5

Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć każdego dorosłego mężczyzny. Na szczęście na rynku pojawił się lek, który skutecznie pozwala rozwiązywać tego typu problemy.

Czym jest Tadarsie- 5?

Tabletki Tadarsie- 5 pomogą ci zwiększyć potencję. Są doskonałym wsparciem dla mężczyzn, zwłaszcza na początkowych etapach zaburzeń erekcji. Tadarise- 5 zawiera jedną czwartą standardowej dawki dwudziestu miligramów Cialis na tabletkę. Dawka 5 mg jest idealna do codziennego stosowania, zapewniając maksimum efektów przy minimalizowaniu działań niepożądanych. Efekt działania leku nie zmniejsza się po kolacji w restauracji i niewielkiej ilości wina. Oprócz silnej erekcji można również kilkakrotnie przedłużyć stosunek płciowy, łącząc Tadarise- 5 z dapoksetyną. W tym przypadku jednak należy pamiętać, że podczas przyjmowania produktów zawierających dapoksetynę zdecydowanie nie zaleca się picia napojów alkoholowych. Działanie leku jest odczuwalne podczas stymulacji seksualnej. Lek powoduje zwiększenie przepływu krwi do tkanek prącia i rozluźnienie mięśni gładkich tętnic i ciał jamistych. W procesie tym następuje uwalnianie tlenku azotu z zakończeń nerwowych i komórek śródbłonka ciał jamistych. Tlenek azotu stymuluje syntezę cGMP w komórkach mięśni gładkich. Nagromadzenie cGMP prowadzi do zwiotczenia mięśni i zwiększenia przepływu krwi do ciał jamistych. Hamowaniu PDE5 przez tadalafil towarzyszy wzrost liczby cGMP i wzrost erekcji.

Czy skuteczność Tadarsie- 5 została potwierdzona badaniami?

Badania wykazały, że tadalafil jest selektywnym inhibitorem PDE5. PDE5 i znajduje się w mięśniach gładkich ciał jamistych, w mięśniach gładkich naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych, w mięśniach szkieletowych, płytkach krwi, nerkach, płucach, móżdżku i trzustce. Wykazano, że wpływ tadalafilu na PDE5 jest silniejszy niż przy innych fosfodiesterazach. Zatem tadalafil jest 10 000 razy silniejszy w stosunku do PDE5 niż w odniesieniu do PDE1, PDE2, PDE4 i PDE7, które znajdują się w sercu, mózgu, naczyniach krwionośnych, wątrobie, leukocytach, mięśniach szkieletowych i innych narządach. Aktywność tadalafilu w stosunku do PDE5 jest ponad 10 000 razy większa niż w przypadku PDE3, enzymu znajdującego się w sercu i naczyniach krwionośnych. Ponadto tadalafil jest 700 razy bardziej aktywny w stosunku do PDE5 niż w stosunku do PDE6, który znajduje się w siatkówce i jest odpowiedzialny za postrzeganie kolorów. Tym samym można zdecydowanie powiedzieć, że skuteczność tej substancji została udowodniona klinicznie.

Jak stosować Tadarise- 5?

Jedna pełna pigułka wystarcza, żeby osiągnąć trwałą i silną erekcję. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 2 tabletek. Lek należy przyjmować 40-60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Substancja czynna leku zaczyna działać w momencie naturalnego podniecenia seksualnego. Tabletki te nie wpływają na stopień pobudzenia i mogą mieć wpływ tylko na stopień mocy. Nie zaleca się przyjmowania więcej niż czterech tabletek po 5 mg w ciągu 24 godzin.

Czy istnieją jakieś ograniczenia w przyjmowaniu Tadarsie- 5?

Szczególną ostrożnością powinny się kierować osoby w podeszłym wieku. U zdrowych mężczyzn w starszym wieku lek może powodować zaburzenia pracy serca i gwałtowny spadek ciśnienia. Przeciwwskazaniem są też choroby wątroby oraz zmniejszona czynność nerek. W badaniach klinicznych i farmakologicznych, przyjmując pojedynczą dawkę tadalafilu, AUC 5 lub 10 mg wzrosło 2-krotnie u pacjentów z upośledzoną łagodną czynnością nerek. Pacjenci z cukrzycą powinni stosować ten środek tylko po konsultacji z lekarzem. Nie wolno też stosować leku, jeśli pacjent przyjmuje środki zawierające azotany. Badania kliniczne i farmakologiczne wykazały, że tadalafil (5 do 20 mg) nasila hipotensyjne działanie azotanów. Dlatego stosowanie tadalafilu u pacjentów otrzymujących jakąkolwiek formę azotanów jest zabronione. Lek ten nie może być też stosowany w przypadku kobiet, zwłaszcza w ciąży lub podczas karmienia piersią. Jest też nieodpowiedni dla osób cierpiących na depresje czy mające zaburzenia widzenia.

Ostatnio przeglądane