promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 20 Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:


19.00
Ilość
- +

Tadarise- 20 Oral Jelly

Tadarise- 20 Oral Jelly

Tadarise- 20 Oral Jelly- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 1 szt. 19 zł 19 zł
2 2 szt. 18 zł 36 zł
3 3 szt. 17 zł 51 zł
4 4 szt. 16 zł 64 zł
5 5 szt. 15 zł 75 zł

Tadarise- 20 Oral Jelly

Zaburzenia erekcji występują coraz częściej zwłaszcza w przypadku mężczyzn po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia. Jednak Tadarise Oral Jelly skutecznie walczy z tym zjawiskiem.

Czym jest Tadarise- 20 Oral Jelly?

Tadarise Oral Jelly to skuteczny środek, który pozwala nam na nowo cieszyć się życiem seksualnym, a przede wszystkim sprawia, że jesteśmy w stanie osiągnąć, w warunkach podniecenia seksualnego – silną i stabilną erekcję. Pomaga też mężczyznom, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku. Ten uważany jest za jedną z najbardziej powszechnych zaburzeń czynności seksualnych u mężczyzn. Definiuje się jako wytrysk z minimalną stymulacją seksualną przed lub wkrótce po penetracji. Pacjenci mają minimalną lub żadną dobrowolną kontrolę nad wytryskiem. Efektem jest frustracja, brak możliwości zaspokojenia partnerki i ostatecznie wycofanie się z aktywności seksualnej. Kluczową substancją leku jest Tadalafil. Dzięki niemu lek działa skutecznie i szybko. Inną ważną zaletą Tadalafil jest zdolność do trwałego gromadzenia się w organizmie. Ta wyjątkowa cecha sprawia, że regularne stosowanie leku, pozwala całkowicie wyeliminować problemy z zaburzeniami erekcji czy przedwczesnym wytryskiem. Tadalafil to selektywny odwracalny inhibitor i działa bezpośrednio na gąbczastą tkankę erekcyjną w momencie pobudzenia seksualnego członka erekcji. Pod działaniem Tadalafilu zmniejsza się napięcie mięśni gładkich tętnic, penis otrzymuje więcej krwi i w rezultacie pojawia się stabilna erekcja.

Dlaczego Tadarise- 20 Oral Jelly jest w żelu zamiast w tabletkach?

Przede wszystkim żel jest trawiony szybciej i wchłaniany do krwi. Z powodu tej właściwości efekt przyjmowania leku jest szybszy. Warto również zauważyć, że w przeciwieństwie do gorzkich tabletek Tadarise Oral Jelly ma przyjemny owocowy smak. Wystarczy tylko otworzyć opakowanie i spożyć samą galaretkę żelową.

Jak stosować Tadarise- 20 Oral Jelly?

Tadarise Oral Jelly można zażywać jednorazowo, aby poprawić moc erekcji przed stosunkiem seksualnym lub regularnie jako sposób leczenia problemów z erekcją i impotencją. Lek może być stosowany o każdej porze dnia i nie wchodzi w reakcje z alkoholem. Skuteczność zależy od dawki i częstotliwości podawania. Sam lek działa przez trzydzieści sześć godzin od zastosowania. W tym czasie możesz wielokrotnie angażować się w stosunki seksualne i mieć stałą erekcję. Należy też pamiętać, że lek należy zażyć 20-30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Nie zapomnij wziąć pod uwagę, że substancja czynna leku zaczyna działać w momencie naturalnego podniecenia seksualnego. Nie zaleca się przyjmowania więcej niż jednego 20 mg leku w ciągu 24 godzin.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania Tadarise- 20 Oral Jelly?

Nie możesz stosować preparatu, jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób, które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi. Przeciwwskazaniem jest też choroba układu krążenia, zawał serca przebyty w ciągu ostatnich 3 miesięcy, niedociśnienie tętnicze w spoczynku (ciśnienie tętnicze poniżej 90/50 mm Hg) lub nadciśnienie tętnicze (ciśnienie tętnicze ponad 170/100 mm Hg), niestabilna dławica piersiowa, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej, udar przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Czy Tadarise- 20 Oral Jelly ten może powodować występowanie jakichkolwiek efektów ubocznych?

Jak każdy lek, także Tadarise Oral Jelly może powodować działania niepożądane, chociaż są one bardzo rzadko spotykane i najczęściej krótkotrwałe. Najczęściej jest to ból głowy, nagłe zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność, choroba refleksowa przełyku, ból pleców, ból mięśni, ból kończyn. Bardzo rzadko mogą pojawić się reakcje nadwrażliwości, zawroty głowy, niewyraźne widzenie, dolegliwości opisywane jako ból oczu, szum w uszach, częstoskurcz, kołatanie serca, niedociśnienie tętnicze, nadciśnienie tętnicze, duszność, krwawienie z nosa, ból brzucha, wysypka, nadmierna potliwość, krwiomocz, krwotok z prącia, krew w nasieniu, ból w klatce piersiowej.

Ostatnio przeglądane