promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 20 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Tadarise- 20

Tadarise- 20

Tadarise 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 9 zł 90 zł
2 20 szt. 8 zł 160 zł
3 30 szt. 7 zł 210 zł
4 40 szt. 6 zł 240 zł
5 50 szt. 5 zł 250 zł

TADARISE- 20

Zaburzenia erekcji, choć nie są zagrożeniem dla naszego zdrowia, to mogą okazać się groźne, jeśli chodzi o interakcje rodzinne i samo pożycie seksualne. Na szczęście pojawił się skuteczny lek Tadarise- 20.

Czym jest Tadarise- 20?

Tadarise- 20 jest uważany za jeden z najskuteczniejszych leków w leczeniu zaburzeń erekcji. Sam lek jest oparty na substancji czynnej Tadalafil. W krwiobiegu jest on rozprowadzany po całym ciele i zaczyna tłumić określone enzymy, które są głównie rozprowadzane w okolicy narządów płciowych. Enzymy, o których mówimy, nazywane są PDE-5 i to właśnie ich działanie zwężające naczynia powoduje brak erekcji u mężczyzn. Po ich stłumieniu, naczynia narządów płciowych są bardziej rozszerzone, a tym samym łatwiej wypełniają się krwią, co powoduje trwałą i silną erekcję. Tadarise- 20 rozszerza naczynia w całym organizmie. To dzięki tej funkcji lek nie tylko wzmacnia erekcję, ale także zwiększa przyjemność z orgazmu, ponieważ lepsze krążenie krwi powoduje, że mięsień łonowy kurczy się bardziej, a gruczoł krokowy wytwarza więcej wydzieliny.

Jakie są zalety Tadarise- 20?

Pierwszą i najważniejszą zaletą leku jest czas jego działania. Jedna tabletka zapewnia nam efekt nawet do trzydziestu sześciu godzin. Jest to rezultat lepszy, niż gwarantują nam inne znane leki. Kolejną zaletą jest silna i duża dawka substancji czynnej. Dzięki temu lek jest skuteczniejszy, a jego przyjmowanie korzystniejsze pod względem finansowym. Możemy bowiem podzielić tabletkę na pół i przyjmować nadal skuteczny środek, ale z połową dawki pierwotnej. Dodatkowo warto odnotować wysokie prawdopodobieństwo uzyskania oczekiwanego efektu, brak efektów hormonalnych, jak również toksycznego wpływu na skład płynu nasiennego.

Kto powinien przyjmować Tadarise- 20 i kiedy?

Tadarise- 20 może pomóc mężczyznom cierpiącym na objawy impotencji w początkowej fazie choroby. Przyjmowanie leku będzie miało pozytywny wpływ w przypadkach, gdy istnieją problemy z osiągnięciem erekcji, następuje utrata wytrzymałości w łóżku, a kondycja seksualna słabnie. Efekt terapeutyczny leku staje się zauważalny po 30-40 minutach po zażyciu pigułki. Tyle czasu wymaga, aby 20 mg Tadalafilu spowodowało rozszerznie naczyń krwionośnych. Wystarczający poziom stężenia substancji jest we krwi do 36 godzin, co stanowi absolutne maksimum wśród tego typu leków.

Czy stosowanie Tadarise- 20 może wywołać jakieś działania niepożądane?

W przypadku każdego medycznego środka mogą wystąpić działania niepożądane. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Tadarise- 20. Jednak w przypadku tego leku skutki uboczne są bardzo rzadkie, występują i niewielkiej grupy użytkowników i szybko przechodzą. Najczęściej pojawiającymi się działaniami jest pojawienie się bólu głowy, ucisku i szumu w uszach, reakcje alergiczne skóry, obrzęk nosa i zaczerwienienie skóry, ból w odcinku lędźwiowym. Bardzo rzadko pojawia się niewyraźne widzenie, ból gałki ocznej, zaburzenia widzenia, obrzęk powiek, przekrwienie spojówek, zamknięcie naczyń siatkówki, a także kołatanie serca, spadek ciśnienia, niestrawność, ból brzucha, refluks żołądkowo-przełykowy, biegunka u pacjentów powyżej 65 lat, wymioty, nudności.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania przy przyjmowaniu Tadarise- 20?

Przeciwwskazania do prowadzenia terapii lekowej są związane z obecnością ostrej i przewlekłej choroby serca, wcześniej doznał udaru (zawał serca), obecność poważnych chorób nerek i wątroby, deformacje struktury penisa. Przed rozpoczęciem leczenia najlepiej jest odwiedzić lekarza prowadzącego i upewnić się, że nie ma przeszkód do zastosowania tej formuły leczenia. Tadarise- 20 działa też intensywnie z innymi lekami zawierającymi azotany. Dlatego stosowanie tadalafilu na tle przyjmowania azotanów jest przeciwwskazane. Substancja czynna zawarta w leku ma też właściwości rozszerzające naczynia i może nasilać działanie leków przeciw nadciśnieniowych. Ponadto u pacjentów przyjmujących kilka leków przeciw nadciśnieniowych następuje wtedy znaczny spadek ciśnienia krwi, który może być niebezpieczny dla zdrowia.

Ostatnio przeglądane