promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 2.5 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

Tadarise- 2.5

Tadarise- 2.5

Tadarise- 2.5- Substancja czynna: TADALAFIL- 2.5 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 7 zł 70 zł
2 20 szt. 6 zł 120 zł
3 30 szt. 5 zł 150 zł
4 40 szt. 4 zł 160 zł
5 50 szt. 3 zł 150 zł

TADARISE- 2.5

Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć każdego mężczyzny, zwłaszcza po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia. Na szczęście na rynku pojawiają się skuteczne środki, które pozwalają skutecznie walczyć z tym problemem. Jednym z nich jest Tadarise- 2.5.

Czym jest Tadarise- 2.5?

Tadarise- 2.5 to lek dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest przeznaczony dla tych mężczyzn, którzy nie mogą osiągnąć i utrzymać długiej erekcji w celu odbycia stosunku płciowego. Tadarise- 2.5 należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy piątego typu. Tadarise- 2.5 mg zaczyna działać, pomagając rozluźnić naczynia krwionośne w penisie, zwiększając przepływ krwi do penisa. Efektem leku jest poprawa erekcji. Należy też podkreślić, że lek jest skuteczny tylko w przypadku wystąpienia podniecenia seksualnego. Regularne stosowanie Tadarise- 2.5 przez dłuższy czas pozwala skutecznie wyleczyć mężczyznę z zaburzeń erekcji. Tadarise- 2.5 jest też doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn z łagodnymi objawami zaburzeń erekcji. Jest też wskazany dla osób, które nie miały nigdy kontaktu z lekami tego typu. Ze względu na niewielką dawkę substancji czynnej.

Jak stosować Tadarise- 2.5?

Zawsze należy przyjmować lek Tadarise- 2.5 zgodnie z instrukcją dostarczoną przez producenta i nie przekraczać dawki przepisanej przez lekarza. Zanim zaczniesz przyjmować lekarstwa, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli nie jesteś pewien czy nie ma jakichś przeciwwskazań do ich zastosowania. Zalecana przez producenta dawka początkowa to jedna tabletka 2,5 mg przed rozpoczęciem stosunku płciowego. Jeśli efekt tej dawki jest niewystarczający, lekarz może przepisać dawkę 20 mg. Jeśli zażywasz ten lek codziennie, lekarz często przepisuje mniejszą dawkę 2,5 do 5 mg na dobę. Tabletkę należy połknąć i popić dużą ilością wody. Możesz przyjmować lek Tadarise- 2.5 mg z jedzeniem lub bez. Tadarise- 2.5 działa nawet do dwudziestu czterech godzin. Nie należy przyjmować leku Tadarise- 2.5 częściej niż raz na dobę. W przypadku zażycia zbyt dużej dawki leku Tadarise- 2.5 należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Tadarise -2.5?

Nie zaleca się przyjmowania leku, jeśli bierzesz organiczne leki azotanowe lub suplementy, które „produkują” w organizmie tlenek azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowanych w leczeniu dusznicy bolesnej. Udowodniono, że Tadarise- 2.5 zwiększa skuteczność tych leków, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Nie wolno nam przyjmować leku, jeśli mieliśmy niedawno zawał serca lub zdiagnozowano u nas jakąkolwiek chorobę serca. Leku nie wolno przyjmować, jeśli niedawno doznałeś udaru, jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane nadciśnienie i jesteś uczulony na Tadarise- 2.5 lub jakikolwiek inny składnik Tadarise- 2.5. Przeciwwskazaniem jest też niedokrwistość sierpowatokrwinkowa (nieprawidłowość krwinek czerwonych), szpiczak (rak szpiku kostnego), białaczka (rak krwinek) lub jakakolwiek deformacja prącia. Szczególną ostrożność należy zachować, jeśli masz problemy z wątrobą lub nerkami. Nie należy przyjmować leku Tadarise- 2.5 z innymi lekami, jeśli lekarz stwierdzi, że jednoczesne podawanie nie jest możliwe. Nie należy stosować leku Tadarise - 2,5 wraz z innymi lekami w leczeniu zaburzeń erekcji. Tadarise- 2.5 nie jest przeznaczony do stosowania kobiety lub dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Czy są jakieś efekty uboczne przy stosowaniu Tadarise- 2.5?

W przypadku każdego medycznego produktu mogą wystąpić efekty uboczne. Jeśli chodzi o Tadarise- 2.5 są one bardzo rzadkie i zazwyczaj krótkotrwałe. Najczęściej efekty uboczne to utrata pamięci, ból pleców, biegunka, zaczerwienienie twarzy, stan zapalny, ból głowy, ból mięśni, przekrwienie błony śluzowej nosa, kichanie, ból gardła, niestrawność. Ponieważ lek może powodować też zawroty głowy, a w bardzo rzadkich przypadkach także omdlenia, to nie należy po zażyciu leku prowadzić żadnych pojazdów zmechanizowanych. W przypadku kiedy efekty uboczne pojawiają się często, należy skontaktować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane