promocja
 NA POTENCJĘTadarise- 10 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Tadarise- 10

Tadarise- 10

Tadarise 10- Substancja czynna: TADALAFIL- 10 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8 zł 80 zł
2 20 szt. 7 zł 140 zł
3 30 szt. 6 zł 180 zł
4 40 szt. 5 zł 200 zł
5 50 szt. 4 zł 200 zł

TADARISE- 10

Zaburzenia erekcji są zmorą wielu mężczyzn. Na szczęście na rynku znajdziemy skuteczne środki, które skutecznie pozwalają zwalczać ich najbardziej widoczne skutki. Jednym z nich jest Tadarise- 10

Czym jest Tadarise- 10?

Tadarise- 10 jest niezwykle skutecznym lekiem, który skutecznie zwalcza wszelkie zaburzenia erekcji. Substancją czynną tego leku jest Tadalafil. Substancja ta jest odwracalnym selektywnym inhibitorem PDE-5 specyficznym dla cGMP . Gdy pojawia się pobudzenie i stymulacja seksualna, to substancja powoduje miejscowe uwalnianie tlenku azotu. Zahamowanie PDE-5 przez tadalafil prowadzi do zwiększenia stężenia cGMP w ciele jamistym prącia. Rezultatem jest rozluźnienie mięśni gładkich tętnic i przepływu krwi do tkanek prącia, co powoduje erekcję. Tadalafil nie działa w przypadku braku podniecenia seksualnego. Tadalafil poprawia erekcję i zwiększa możliwość odbycia pełnego stosunku seksualnego. U zdrowych osób tadalafil nie powoduje znaczącej zmiany SBP i DBP. Dlatego lek ten może być bezpiecznie stosowany przez każdego mężczyznę pod warunkiem, że jest pełnoletni. Dodatkowo żadne z badań nie zaobserwowało niepożądanego wpływu substancji na morfologię plemników i ich mobilność. Ponadto nie stwierdzono niepożądanego wpływu na średnie stężenie hormonów płciowych, w tym testosteronu.

Jak stosować Tadarise- 10?

Lek należy przyjmować doustnie. Tadarise- 10 jest szybko wchłaniany przez organizm. Szybkość i stopień wchłaniania tadalafilu nie zależą od przyjmowania pokarmu, dlatego lek można stosować niezależnie od posiłku. Godzina i czas przyjęcia leku nie wpływa na szybkość i stopień wchłaniania. Sam lek należy jednak przyjmować na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Sam efekt działania leku może trwać nawet kilkanaście godzin, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Lek jest metabolizowany głównie z udziałem izoenzymu CYP3A4 . Głównym krążącym metabolitem jest glukuronid metylokatecholu. Ten metabolit jest co najmniej 13 000 razy mniej aktywny wobec PDE-5 niż tadalafil. W konsekwencji stężenie tego metabolitu nie ma znaczenia klinicznego. Oznacza to, że lek jest bezpiecznie usuwany z naszego organizmu, nie pozostawiając efektów ubocznych i substancji groźnych dla naszego zdrowia.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu Tadarise- 10?

Przeciwwskazania to przede wszystkim nadwrażliwość na tadalafil lub jakąkolwiek substancję, która jest częścią leku, a także przyjmowanie leków zawierających jakiekolwiek azotany organiczne. Lek nie powinien być też stosowany w przypadku pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Przeciwwskazaniem jest też zawał mięśnia sercowego w ciągu ostatnich 90 dni, niestabilna dławica piersiowa, występowanie dławicy podczas stosunku płciowego, przewlekła niewydolność serca, niekontrolowane zaburzenia rytmu, niedociśnienie tętnicze, niekontrolowane nadciśnienie tętnicze, udar niedokrwienny mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Ostatecznie przeciwwskazaniem jest także utrata wzroku z powodu przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Lek nie może być też przyjmowany, jeśli jednocześnie stosujemy leki z doksazosyną, innymi inhibitorami PDE-5, lekami zaburzeń erekcji, za pomocą stymulatorów oraz cyklazy guanylanowej, takich jak riocyguat. W przypadku kiedy u pacjenta występuję przewlekła niewydolność nerek, ciężkie zaburzenia czynności wątroby- należy stosowanie leku skonsultować z lekarzem specjalistą.

Czy Tadarise- 10 powoduje jakieś skutki uboczne?

Każdy produkt medyczny może powodować działania niepożądane. Jednak Tadarise- 10 jest lekiem bezpiecznym i ewentualne skutki uboczne pojawiają się bardzo rzadko i są krótkotrwałe. Najczęstszymi zdarzeniami niepożądanymi u pacjentów z zaburzeniami erekcji i BPH są bóle głowy i niestrawność, a także ból pleców, bóle mięśni. Bardzo rzadko pojawiają się zawroty głowy, omdlenia, przemijające ataki niedokrwienne, migrena, napady padaczkowe, amnezja. W przypadku kiedy zjawiska te się powtarzają, należy natychmiast odstawić lek i skonsultować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane