promocja
 NA POTENCJĘTADAMIX 20 mg + 60 mg 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

TADAMIX 20 mg + 60 mg

TADAMIX 20 mg + 60 mg

Tadamix- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
5 50 szt. 12 zł 600 zł
10 100 szt. 11 zł 1100 zł
15 150 szt. 10 zł 1500 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to stan, w którym występują zaburzenia, prowadzące do braku lub pogorszenia aktywności seksualnej, prowadząc do zaburzeń psychoemocjonalnych i obniżenia jakości życia. Kwestia zaburzeń erekcji pojawia się, gdy nie ma możliwości osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. O zaburzeniach erekcji mówimy, gdy opisany stan obserwuje się w ponad połowie prób współżycia seksualnego w ciągu sześciu miesięcy i pod warunkiem regularnej aktywności seksualnej.

Czynnikami ryzyka to choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu we krwi, radioterapia i chemioterapia, nadwaga, siedzący tryb życia, palenie tytoniu, zażywanie narkotyków oraz niektórych leków i substancji, choroby somatyczne oraz osoby, których praca jest związana z wysokim stresem fizycznym i psycho-emocjonalnym. Mężczyźni z zaburzeniami erekcji, doświadczający swojego stanu, mają skłonność do depresji, drażliwości, wycofania i gniewu. Erekcja mężczyzny zależy od wielu czynników psychicznych, neurogennych, hormonalnych, naczyniowych i anatomicznych.

Bardzo często powodem zaburzeń erekcji jest patologia tętnic i żył. To może w pewnym stopniu prowadzić do niedostatecznego dopływu krwi do ciał jamistych. Przyczyną patologii tętniczej są najczęściej zwężenia lub zmiany miażdżycowe ściany tętnicy, w wyniku których wraz z rozwojem zaburzeń erekcji zmniejsza się perfuzja krwi przez ciała jamiste prącia. Pacjenci z niewydolnością tętnic najczęściej odnotowują niepełną erekcję i trudności w jej utrzymaniu. W przypadku patologicznego odpływu żylnego pacjenci odnotowują również osłabienie i szybkie zanikanie erekcji wkrótce po jej wystąpieniu. W takim przypadku pomoże nam właśnie Tadamix 80 mg.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to częsty objaw dysfunkcji seksualnych u mężczyzn. To problem, który pojawia się okresowo u 15-20% mężczyzn. Przedwczesny wytrysk występuje, gdy nawet przy minimalnej stymulacji seksualnej wytrysk pojawia się wcześnie, a partner nie ma czasu na czerpanie przyjemności ze współżycia. Można wyróżnić wiele psychogennych przyczyn przedwczesnego wytrysku: cechy osobowości, rzadkie stosunki seksualne, selektywność, atmosfera pośpiechu itp.

Aby wykluczyć przyczyny organiczne, konieczne jest wykonanie badania USG prostaty, skonsultowanie się z urologiem, neurologiem oraz zdiagnozowanie osobowości. Przedwczesny wytrysk to jeden z najczęstszych problemów mężczyzn. Około 25% mężczyzn deklaruje pewien stopień trudności z kontrolowaniem wytrysku. 35% mężczyzn deklaruje, że mają orgazm zbyt wcześnie i chcieliby przedłużyć czas stosunku. Dziś nie ma ogólnie przyjętej definicji przedwczesnego wytrysku. Granica między normą a patologią jest warunkowa i wyznaczana m.in. przez czynniki kulturowe. Zgodnie z ugruntowaną opinią za zaburzenia seksualne należy uważać przypadki, w których nawet przy minimalnej stymulacji mężczyzna wytryskuje natychmiast i nie jest w stanie zapanować nad procesem wytrysku. Przedwczesny wytrysk nie jest związany z działaniem żadnych leków farmakologicznych.

Na tym tle u kobiet mogą wystąpić wtórne zaburzenia seksualne - oziębłość seksualna, niechęć seksualna i anorgazmia. W efekcie pojawiają się problemy z erekcją, narastające błędne koło stopniowo prowadzące do powstania zespołu lękowego. Jeśli mężczyzna jest w stanie kontrolować wytrysk i czas współżycia, wzrasta jego samoocena, czuje się pewniej i doświadcza większych doznań w seksie. Przedwczesny wytrysk może być spowodowany przyczynami psychologicznymi – rzadki stosunek seksualny, długotrwała abstynencja, silna pobudliwość w okresie dojrzewania, lęku związanego z czynnikami zewnętrznymi, lęk przed niezadowoleniem partnera, problemy w związkach małżeńskich. Podobnie jak w przypadku za burzeń erekcji, przedwczesny wytrysk można leczyć za pomocą Tadamix 80 mg.

Co to jest Tadamix 80 mg?

Tadamix zawiera dwa główne składniki to 60 mg Dapoksetyny i 20 mg Tadalafilu. Lek ma na celu zahamowanie enzymów PDE typu 5 i doprowadzenie dopływu krwi w ilości wystarczającej do wywołania twardej erekcji. Jednocześnie rolą dapoksetyny jest hamowanie wychwytu zwrotnego neuroprzekaźnika serotoniny i hamowanie wytrysku poprzez opóźnianie wydzielania nasienia. W ten sposób lek zapewnia skojarzoną terapię zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Tadamix to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji i wczesnej kulminacji u mężczyzn. Impotencja lub zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk to dwa problemy, które wpływają na satysfakcję seksualną. Tadamix łączy dwa aktywne składniki, aby leczyć oba problemy. Tadalafil leczy zaburzenia erekcji, umożliwiając użytkownikowi osiągnięcie twardszej erekcji. Dapoksetyna leczy przyczyny przedwczesnego wytrysku. Połączenie tych dwóch leków zapewnia większą satysfakcję seksualną. Tadamix 80 mg jest produkowany w Indiach przez Centurion Laboratories.

Jak działa Tadamix?

Dapoksetyna działa poprzez zwiększanie poziomu i opóźnianie rozkładu serotoniny, substancji chemicznej znajdującej się w ośrodkowym układzie nerwowym, utrzymując wyższy poziom hormonu, co pomaga spowolnić wytrysk. Dapoksetyna została pierwotnie opracowana do leczenia depresji, ale jej działanie było krótkotrwałe. W ramach testów stwierdzono, że pomaga on w przedwczesnym wytrysku i jest obecnie używana głównie w tym celu.

Tadalafil leczy zaburzenia erekcji, rozluźniając mięśnie i umożliwiając dopływ większej ilości krwi do prącia. Rozluźnione mięśnie pozwalają na przepływ większej ilości krwi przez tętnice w prąciu, co pozwala użytkownikowi osiągnąć twardszą erekcję.

Połączenie tadalafilu i dapoksetyny w Tadamixie zapewnia dłuższą erekcję, do czterech godzin i opóźnia wytrysk, aby zapewnić użytkownikowi i jego partnerowi bardziej satysfakcjonujące doznania seksualne.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Tadamix?

Przed użyciem Tadamix należy poinformować lekarza o swojej historii medycznej i o tym, jakie leki przyjmujesz, w tym leki na receptę, bez recepty oraz suplementy witaminowe i ziołowe. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza dotyczącymi stosowania Tadamix. Nie należy przyjmować większej dawki leku Tadamix niż przepisana przez lekarza. W razie przypadkowego przedawkowania leku Tadamix należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc lekarską. Nie przerywaj, nie rozpoczynaj ani nie zmieniaj dawkowania leków bez konsultacji z lekarzem. Tadamix to lek dla mężczyzn w wieku 18 lat i starszych. Tadamix nie jest przeznaczony do użytku przez kobiety, dzieci i nastolatków poniżej 18 roku życia.

Jeśli przyjmujesz leki zawierające azotany, nie stosuj Tadamix. Jeśli przyjmujesz alfa-blokery lub inne leki na zaburzenia erekcji, nie stosuj Tadamix. W przypadku wystąpienia priapizmu – poważnego stanu chorobowego, w którym prącie we wzwodzie nie wraca do stanu wiotkiego, należy natychmiast zwrócić się o pomoc medyczną. Przedłużająca się erekcja może spowodować trwałe uszkodzenie prącia. Należy zachować szczególną ostrożność, kiedy masz takie dolegliwości jak:

• Choroba sercowo-naczyniowa.
• Choroba wieńcowa.
• Niestabilna dusznica bolesna.
• Niedawny zawał serca.
• Zagrażająca życiu arytmia.
• Historia udaru mózgu.
• Białaczka.
• Zdeformowany penis.
• Spoczynkowe nadciśnienie lub niedociśnienie.
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki.
• Anemia sierpowata.
• Szpiczak mnogi.
Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn, dopóki nie dowiesz się, jak Tadamix wpływa na ciebie. Tadamix nie chroni przed HIV/AIDS ani innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową

Ostatnio przeglądane