promocja
 NA POTENCJĘTadalista Super Active 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Tadalista Super Active

Tadalista Super Active

Tadalista Super Active- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł 100 zł
2 20 szt. 9 zł 180 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
4 40 szt. 7 zł 280 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł
10 100 szt. 5 zł 500 zł

Tadalista Super Active

Słaba kondycja seksualna i problemy z uzyskaniem erekcji to bardzo poważny problem dla wielu mężczyzn w Polsce. Nie tylko skutkuje on zaburzeniem pożycia seksualnego, ale może też prowadzić do utraty pewności siebie, a nawet konfliktów w związku. Tadalista Super Active może okazać się prawdziwym kołem ratunkowym dla tych mężczyzn.

Czym jest i jak działa Tadalista Super Active?

Tadalista Super Active to lek od słynnej indyjskiej firmy farmaceutycznej Fortune Health Care. Głównym składnikiem aktywnym leku jest Tadalafil , który uważany jest za jedną z najlepszych substancji wśród wszystkich działających na erekcję męską. Został odkryty stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku. Współcześnie jest to najnowocześniejszy lek w leczeniu zaburzeń erekcji wśród inhibitorów pierwszej generacji PDE-5. Jego zaletą jest szybkie pojawienie się efektu po podaniu (15-30 minut) i nieporównywalnie długi czas działania (do 36 godzin). Ponadto Tadalafil ma najlepszą skuteczność w osiąganiu efektów terapeutycznych. Efekt wysokiej jakości erekcji utrzyma się przez długi czas, jeśli zdecydujemy się stosować lek regularnie. Tadalista Super Active można też przyjmować jednorazowo, aby poprawić siłę erekcji przed stosunkiem seksualnym. Tadalafil działa bezpośrednio na gąbczastą tkankę erekcyjną w momencie pobudzenia seksualnego. Pod działaniem Tadalafilu zmniejsza się napięcie mięśni gładkich tętnic, penis otrzymuje więcej krwi i w rezultacie pojawia się stabilna erekcja. Lek na potencję jest przewidziane dla dorosłych mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją erekcję lub sprawić, że stosunek seksualny będzie bardziej satysfakcjonujący.

Jak stosować Tadalista Super Active?

Jedna pełna pigułka wystarczy na udaną randkę i zapewni nam erekcje podczas stosunku seksualnego. Lek należy zażyć 20-30 minut przed pożądanym stosunkiem płciowym. Erekcja pojawi się pod wpływem stymulacji seksualnej. Tabletki jako takie nie wpływają na stopień pobudzenia. Trzeba pamiętać, że nie zaleca się przyjmowania więcej niż jednej tabletki w ciągu 24 godzin. Lek nie jest zalecany do stosowania u pacjentów w wieku poniżej 18 lat. Stosowanie tego leku może się wiązać ze zwiększoną częstością i nasileniem drgawek, dlatego powinno się go stosować ostrożnie u pacjentów cierpiących na padaczkę lub inne zaburzenia napadowe. Pamiętamy też, że używanie alkoholu może spowodować spadek ciśnienia krwi i związane z nim objawy, takie jak omdlenie, zawroty głowy, nadmierne pocenie się. Zaleca się ograniczenie lub uniknięcie wchłaniania alkoholu podczas stosowania tego leku. Ostatecznie lek nie jest zalecany do spożycia przez kobiety w ciąży, chyba że jest to wyraźnie konieczne. Przed zastosowaniem tego leku należy skonsultować się z lekarzem.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Tadalista Super Active?

Spożywanie tabletek Tadalista Super Active może powodować łagodne i krótkotrwałe obniżenie ciśnienia krwi. Należy zatem zachować ostrożność w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków obniżających wysokie ciśnienie krwi. Lek należy stosować ostrożnie, jeśli pacjent przyjmuje leki na nadciśnienie i powstrzymujące choroby serca. Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z fizyczną deformacją prącia, która może być spowodowana zwłóknieniem jamistym lub chorobą Peyroniego. W takich przypadkach ryzyko trwałej utraty potencji seksualnej jest bowiem wysokie. Lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z chorobą serca i naczyń krwionośnych.

Czy Tadalista Super Active może wywołać działania niepożądane?

Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest większe u palaczy, osób starszych i osób cierpiących na choroby serca, cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu. W takich przypadkach należy zachować ostrożność. Niektóre działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, drętwienie, nudności i ból, mogą wystąpić podczas stosunku płciowego po zażyciu. Należy jednak pamiętać, że lek jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Działania niepożądane występują bardzo rzadko i szybko znikają. W każdym przypadku warto jednak skonsultować takie przypadki z lekarzem.

Ostatnio przeglądane