promocja
 NA POTENCJĘTadagra Strong- 40 mg 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Tadagra Strong- 40 mg

Tadagra Strong- 40 mg

Tadagra Strong- 40 mg- Substancja czynna: TADALAFIL- 40 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł 100 zł
2 20 szt. 9 zł 180 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
4 40 szt. 7 zł 280 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł

Tadagra Strong- 40 mg

Zaburzenia erekcji mogą dotknąć mężczyznę w każdym wieku. I choć najczęściej dotyczą panów po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia, to coraz częściej przydarzają się też młodszym mężczyznom. Na ratunek przychodzi im Tadagra Strong – 40 mg.

Czym jest Tadagra Strong- 40 mg?

Tadagra Strong – 40 mg to skuteczny lek, który pomaga pozbyć się wszelkich problemów z erekcją. Stosuje się go w leczeniu zaburzeń erekcji, kiedy pojawia się niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji. Jest także wykorzystywany jako remedium na łagodny rozrost gruczołu krokowego, które obejmują trudności z oddawaniem moczu, bolesne oddawanie moczu oraz częste oddawanie moczu i parcie na mocz u dorosłych mężczyzn. Główny substancja czynna zawarta a w Tadagra Strong- 40 mg, czyli Tadalafil jest stosowana w celu poprawy zdolności do wysiłku u osób z tętniczym nadciśnieniem płucnym. To wysokie ciśnienie krwi w naczyniach przenoszących krew do płuc, powodując duszność, zawroty głowy i zmęczenie. Tadalafil należy do klasy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy. W przypadku zaburzeń erekcji pomaga zwiększyć przepływ krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej. Zwiększony przepływ krwi przy jednocześnie obniżonym ciśnieniu, powoduje, że powstaje silna i co najważniejsze trwała erekcja. Należy pamiętać, że sam Tadalafil nie zapobiega ciąży ani rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak ludzki wirus niedoboru odporności i działa wyłącznie w stanie podniecenia seksualnego.

Jak używać Tadagra Strong- 40 mg?

Tadagra Strong- 40 mg należy przyjmować z dużą ilością wody lub soku. Zaleca się przyjmowanie leku przez pół godziny lub godzinę przed planowanym kontaktem seksualnym. Największa efektywność działania leku pojawi się jednak po dwóch godzinach lub godzinie w zależności od indywidualnej efektywności organizmu. Lek może być przyjmowany z jedzeniem lub bez jedzenia. Jednak obfite i tłuste posiłki mogą nieco stępić działanie leku. Jeśli pacjent stosuje lek w leczeniu zaburzeń erekcji, należy postępować zgodnie ze wskazówkami lekarza i wytycznymi zawartymi w instrukcji. Lek nie może być stosowany częściej niż raz na 24 godziny. Nie wolno nam też przekraczać dawki zalecanej przez producenta. Lek nie powinien być też przyjmowany wraz z sokiem grejpfrutowym, napojami alkoholowymi, tytoniem.

Kto nie powinien stosować Tadagra Strong-  40 mg?

Choć lek jest niezwykle bezpieczny, a badania nie wskazuje na negatywne działania dla organizmu, to w niektórych przypadkach przyjmowanie leku jest niewskazane. Dotyczy to osób, które przechodziły choroby serca w ciągu ostatnich 3 miesięcy, miały udar mózgu, który wystąpił mniej niż sześć miesięcy temu. Cierpią na długotrwałe choroby przewlekłe lub zakaźne wyleczone mniej niż miesiąc temu, a także chorują na zwłóknienie gąbczastych ciał prącia. Nie zaleca się przyjmowania tabletek z lekiem Tadagra Strong- 40 mg dla dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat, a także dla kobiet, zwłaszcza jeśli są w ciąży. Przeciwwskazaniem jest też arytmia, dusznica bolesna, niewydolność serca, hipo- lub nadciśnienie, krwawienie, wrzody żołądka, cukrzyca, hiperlipidemia, anemia sierpowata, niewydolność wątroby lub nerek. Lek jest też wykluczony w przypadku pacjentów stosujących jakąkolwiek formę azotanu organicznego, ponieważ jest on w stanie wzmocnić hipotensyjne działanie azotanów.

Czy Tadagra Strong- 40 mg może powodować niepożądane działania?

Każdy lek, także Tadagra Strong- 40 mg może powodować pewne działania uboczne. Występuje one jednak w nielicznych przypadkach i zazwyczaj bardzo szybko mijają. W niewielkiej ilości przypadków może pojawić się ból głowy, nagłe zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność, choroba refleksowa przełyku, ból pleców, ból mięśni, ból kończyn. Dużo rzadziej pojawiają się reakcje nadwrażliwości, zawroty głowy, niewyraźne widzenie, dolegliwości opisywane jako ból oczu, szum w uszach, częstoskurcz, kołatanie serca, niedociśnienie tętnicze, nadciśnienie tętnicze, duszność, krwawienie z nosa, ból brzucha, wysypka, nadmierna potliwość, krwiomocz, krwotok z prącia, krew w nasieniu, ból w klatce piersiowej.

Ostatnio przeglądane