NA POTENCJĘTadaga Tadalafil Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:


189.00
Ilość
- +

Tadaga Tadalafil Oral Jelly

Tadaga Tadalafil Oral Jelly

Tadaga Tadalafil Oral Jelly- 20 mg- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 szt. 27 zł 189 zł
2 14 szt. 25 zł 350 zł
3 21 szt. 23 zł 483 zł
4 28 szt. 21 zł 588 zł
5 35 szt. 19 zł 665 zł
10 70 szt. 17 zł 1190 zł
15 105 szt. 15 zł 1575 zł

Tadaga Tadalafil Oral Jelly

Zaburzenia erekcji u mężczyzn są jednym z najpoważniejszych problemów, jeśli chodzi o ogólną liczbę zaburzeń i spadku kondycji seksualnej. Tadaga Tadalafil Oral Jelly jest skutecznym lekiem pomagającym w takich przypadkach.

Czym jest Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Tadaga Tadalafil Oral Jelly to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji i objawów impotencji u mężczyzn. Substancją czynną jest Tadalafil, który zwykle stosowany jest w zaburzeniach erekcji i rozrostu gruczołu krokowego. Aby zrozumieć, jak działa lek, trzeba opisać samo proces erekcji. Wzwód prącia występuje, gdy penis wypełnia się krwią. Dzieje się tak, ponieważ naczynia krwionośne, które powodują przepływ krwi do penisa, rozszerzają się, zwiększając dopływ krwi. Ta gromadzi się w penisie, powodując erekcję. Kiedy mężczyzna jest stymulowany seksualnie, tlenek azotu jest uwalniany do penisa. Tlenek azotu umożliwia produkcję cGMP, który kontroluje rozszerzenie i skurcz naczyń krwionośnych przenoszących krew do i od penisa. Inna substancja, PDE5, niszczy cGMP. Gdy to nastąpi, naczynia krwionośne powracają do normalnego rozmiaru i erekcja się kończy. Tadalafil zatrzymuje PDE5 przed zniszczeniem cGMP. Tym samym erekcja jest w stanie utrzymywać się przez bardzo długi czas.

Jak stosować Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Tadaga Tadalafil Oral Jelly jest lekiem, który jest wygodniejszy i przyjemniejszy w zażywaniu. Nie trzeba połykać dużej tabletki, lecz wystarczy otworzyć saszetkę i zjeść owocową galaretkę. Ta jest słodka i sprawdza się też w przypadku mężczyzn, którzy są na diecie. W każdym opakowaniu jest 7 saszetek, w każdej saszetce jest inny smak. Możemy kupić całe opakowanie lub jedną saszetkę. Najczęściej każda saszetka ma inny smak. Tadaga Oral Jelly ma smak winogronowy, pomarańczowy, bananowy, ananasowy, mango, liczi i wino owocowe. Tadaga Tadalafil Oral Jelly przywraca sprawność seksualną aż na 36 godziny. Nie oznacza to oczywiście, że przez ten czas mamy erekcje. Jednak ta wystąpi w przypadku wystąpienia podniecenia seksualnego. Nie powinno się przekraczać zalecanej przez producenta dawki. Jeśli ta została przekroczona, to najlepiej skontaktować się z lekarzem lub inną najbliższą służbą ratownictwa medycznego.

Czego należy unikać podczas przyjmowania Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Pamiętajmy, że picie alkoholu może nasilać działania niepożądane tadalafilu. Unikaj też spożywania grejpfrutów oraz picia grejpfrutowego soku. Nie należy przyjmować jednocześnie innych leków na zaburzenia erekcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na etykiecie leku. Tadaga Tadalafil Oral Jelly należy przyjmować raz na dobę. Tadaga Tadalafil Oral Jelly zgodnie z zaleceniami lekarza należy spożywać co najmniej pół godziny przed planowanym pożyciem seksualnym.

Czy Tadaga Tadalafil Oral Jelly powoduje powstawanie jakichkolwiek skutków ubocznych?

Skutki uboczne, jeśli chodzi o Tadaga Tadalafil Oral Jelly są bardzo rzadkie i najczęściej bardzo szybko mijają. Najczęściej mogą wystąpić bóle głowy, rozstrój żołądka, bóle pleców, bóle mięśni, zatkany nos, zaczerwienienie lub zawroty głowy. Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymuje się lub nasila, należy niezwłocznie powiadomić lekarza lub farmaceutę. Aktywność seksualna może dodatkowo obciążać serce, zwłaszcza jeśli masz problemy z sercem. Jeśli tak i doświadczasz któregokolwiek z tych poważnych działań niepożądanych podczas uprawiania seksu, natychmiast przerwij i uzyskaj pomoc medyczną.

Jakie są przeciwwskazania przy przyjmowaniu Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Przed przyjęciem Tadaga Tadalafil Oral Jelly należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent jest uczulony na substancję czynną leku. Trzeba też wspomnieć o problemach z sercem (takich jak zawał serca lub zagrażające życiu nieregularne bicie serca w ciągu ostatnich 6 miesięcy, ból w klatce piersiowej / dławica piersiowa, niewydolność serca, udar mózgu w ciągu ostatnich 6 lat miesięcy. Przeciwwskazaniem są też choroby nerek, choroby wątroby, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, odwodnienia, wrzody żołądka, białaczka.

Ostatnio przeglądane