promocja
 NA POTENCJĘTadaga Super- 60 mg 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Tadaga Super- 60 mg

Tadaga Super- 60 mg

Tadaga Super- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 12 zł 120 zł
2 20 szt. 11 zł 220 zł
3 30 szt. 10 zł 300 zł
4 40 szt. 9 zł 360 zł
5 50 szt. 8 zł 400 zł
10 100 szt. 7 zł 700 zł
15 150 szt. 6 zł 900 zł

Tadaga Super-  60 mg

Tadaga Super – 60 mg to nowoczesny i skuteczny lek pozwalający na nowo przywrócić kondycję seksualną w przypadku mężczyzn. Korzystanie z tego leku nie tylko poprawi ogólną sprawność seksualną, ale też rozwiąże nasze problemy związane z brakiem erekcji.

Czym jest Tadaga Super- 60 mg?

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne powody, ale bardzo często występują z powodu zwężenia tętnic, powodującego zatykanie przepływu krwi do męskiego organu płciowego. Tadaga Super – 60 mg jest przeznaczona właśnie dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Główny składnik tego leku o nazwie Tadalafil będzie działał jako bariera dla enzymu PDE5, a także zwiększy cGMP w regionie prącia, aby poprawić erekcję. Wspomaganie dla dopływu krwi do penisa, przy jednoczesnym obniżeniu ciśnienia krwi, spowoduje trwałą i silną erekcję. Wśród różnych zalet pigułki Tadaga Super – 60 mg wyróżnia się brak poważnych skutków ubocznych. Tadaga Super – 60 mg daję te same rezultaty, co bardziej znane i dużo droższe leki i produkty. Jego wydajność podobna jak tych droższych. Możemy zatem oszczędzić sporo pieniędzy.

Jak stosować Tadaga Super- 60 mg?

Osoba zdrowa o odpowiedniej wadze może zażywać 60 mg leku dziennie. Jednak w przypadku osób, które nie miały dotąd do czynienia z lekiem, korzystniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie połowy tej dawki. W przypadku większych dawek zaleca się skonsultowanie tego kroku z lekarzem. Aby uzyskać najlepszy wynik, lek powinien być przez nas przyjmowany na 30–40 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Pigułka powinna być popita zwykłą wodę i należy w trakcie jej przyjmowania stosować niskotłuszczową dietę. Ponieważ pokarmy bogate w tłuszcz spowalniają skuteczność leku. W trakcie stosowania leku nie powinniśmy też pić alkoholu, zwłaszcza w większych ilościach.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu Tadaga Super- 60 mg?

Podobnie jak większość innych leków, Tadaga Super-  60 mg ma również pewne ograniczenia. Przede wszystkim nie powinny go stosować te osoby, które mają uczulenie na substancję czynną. Jeśli istnieją pewne obawy co do stosowania leku w naszym stanie zdrowia, powinniśmy wcześniej skonsultować przyjmowanie leku z lekarzem. Lek nie powinien być stosowany, jeśli masz skłonność do alergii na składniki typu PDE5. Nie powinny przyjmować leku osoby po zawałach serca, a także przy ciężkim wysokim lub niskim ciśnieniem krwi, lub zagrażającymi życiu zaburzeniami serca. Lek ten nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (takimi jak HIV, WZW B, rzeżączka, kiła). Należy pamiętać, że nie jest on też przeznaczony dla osób, które chorują na takie choroby jak niedokrwistość sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka. Ostrożność należy zachować, kiedy mamy zaburzenie krwawienia, wrzód trawienny lub barwnikowe zapalenie siatkówki.

Czy Tadaga Super-  60 mg może dawać jakieś efekty uboczne?

Każdy lek może powodować ewentualne skutki uboczne. W przypadku Tadaga Super- 60 mg są one niezwykle rzadki i najczęściej bardzo szybko mijają. Jeśli masz skłonność do alergii, możesz napotkać problemy alergiczne lub swędzenie. U niektórych osób zauważono również brak koncentracji. Niekiedy układ trawienny może potrzebować trochę czasu, aby oswoić się z nowym lekiem. Czasami na samym początku stosowania leku możemy się spodziewać wymiotów, bólów głowy, nudności i problemów z jelitami. Niekiedy mogą też pojawiać się zawroty głowy, dlatego właśnie po zażyciu leku nie wolno nam prowadzić żadnych pojazdów zmechanizowanych. Aby zminimalizować możliwość pojawienia się efektów ubocznych, zawsze sprawdzaj datę ważności przed zakupem leku Tadaga Super- 60 mg. Trzymaj go w bezpiecznym miejscu poza zasięgiem kobiet i dzieci. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, wrzód trawienny, chorobę wątroby, problem z sercem, zaburzenie krwawienia, musisz o tym powiadomić lekarza przed rozpoczęciem stosowania leku. Należy też zadbać o to, aby sam lek został zakupiony w sprawdzonym i pewnym punkcie sprzedaży. Zadbajmy o to, aby był to pewny sklep internetowy. Nie należy kupować leku od osoby trzeciej, jeśli był on już rozpakowany i przez nią używany.

Ostatnio przeglądane