promocja
 NA POTENCJĘTadaga- 20 mg 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Tadaga- 20 mg

Tadaga- 20 mg

Tadaga- 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł 100 zł
2 20 szt. 9 zł 180 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
4 40 szt. 7 zł 280 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł
10 100 szt. 5 zł 500 zł
15 150 szt. 4 zł 600 zł

Tadaga- 20

Problemy z potencją mogą pojawić się w każdym wieku. Choć najbardziej narażeni są mężczyźni po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia, to współcześnie problem ten dotyka nawet dwudziesto i trzydziestolatków. Na szczęście istnieje skuteczny lek pozwalający rozwiązać ten problem.

Czym jest Tadaga- 20?

Tadaga- 20 to nowoczesny lek eliminujący problemy z brakiem erekcji i słabnącą kondycją seksualną. Może być użyty raz na dobę, aby poprawić potencję przed kontaktem seksualnym. Lek może być stosowany o każdej porze dnia. Tadaga- 20 opiera się na bazie skutecznych amerykańskich tabletek na erekcje. Lek zawiera tadalafil, który z powodzeniem przejawia się przy leczeniu zaburzeń erekcji. Selektywny odwracalny inhibitor Tadalafil działa bezpośrednio na gąbczastą tkankę erekcyjną w momencie pobudzenia seksualnego. Pod działaniem Tadalafilu zmniejsza się napięcie mięśni gładkich tętnic, zaś penis otrzymuje więcej krwi. W rezultacie pojawia się stabilna i przede wszystkim długotrwała erekcja. Tadaga utrzymuje zdolność do osiągnięcia erekcji nawet przez trzydzieści sześć godzin po zażyciu pigułki. W tym czasie możesz wielokrotnie angażować się w stosunki seksualne. Lekarstwo na potencję jest przewidziane dla dorosłych mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją kondycję seksualną.

Kiedy stosować Tadaga- 20?

Tadaga- 20 jak wspomnieliśmy, stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji oraz przy objawach łagodnego rozrostu gruczołu krokowego gdzie występują trudności z oddawaniem moczu, bolesne oddawanie moczu oraz częste oddawanie moczu i parcie na mocz u dorosłych mężczyzn. Substancja czynna Tadalafil jest stosowana też w celu poprawy zdolności do wysiłku u osób z tętniczym nadciśnieniem płucnym. W przypadku zaburzeń erekcji Tadaga- 20 może być wykorzystana jako środek przy jednorazowych zaburzeniach erekcji, a także jako lek, który zwiększa naszą potencję mimo chronicznego stresu i zmęczenia. Należy jedynie pamiętać, że lek ten nie zwiększa pożądania seksualnego i nie zapobiega ciąży ani rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak ludzki wirus niedoboru odporności.

W jaki sposób stosować Tadaga- 20?

Tadalafil ma postać tabletki do przyjmowania doustnego. Może być przyjmowany z jedzeniem lub bez jedzenia. W trakcie przyjmowania leku należy dostosować odpowiednią dawkę w zależności od pewnych czynników, takich jak historia choroby, wiek i stan zdrowia. Dawka ta może być zwiększona lub zmniejszona w zależności od reakcji na lek. Można ją zmniejszyć do 2,5 mg lub zwiększyć do 40 mg. Ponieważ Tadaga- 20 ma długi okres półtrwania, zaleca się, aby pacjenci nie przyjmowali więcej niż jednej tabeli 20 mg na dobę. Sam lek powinien być przyjmowany na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Tadaga- 20?

Aby zminimalizować występowanie działań niepożądanych, zaleca się przestrzeganie bezpiecznej dawki zalecanej przez producenta. Jednak w niektórych przypadkach nie wolno nam przyjmować leku. Dzieje się tak podczas przyjmowania doksazosyny, leków zawierających azotany i leków do leczenia zaburzeń erekcji, w tym innych inhibitorów. Lek nie może być stosowany przez osoby mające uczulenie na tadalafil i składniki pomocnicze leku. Przeciwwskazaniem jest też zalecenie lekarza w zakresie ograniczenia aktywności seksualnej. Tadaga- 20 nie jest przeznaczony dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz jeśli stwierdzono u nas niewydolność sercowo-naczyniowa i serca, niewydolność nerek, wątroby, priapizm i predyspozycje do niego lub gdy występuje anatomiczna deformacja prącia czy zaburzenia widzenia. Lek nie może być też przyjmowany z lekami, które są stosowane w przypadku AIDS. Ostatecznie przeciwwskazaniem jest też prowadzenie pojazdów mechanicznych. W niektórych przypadkach lek powoduje bowiem zawroty głowy, dlatego, jeśli planujemy jego zażycie, nie prowadźmy samochodu w perspektywie czasowej do szesnastu godzin. Nie należy też stosować środków, które wcześniej były rozpakowane przez inną, nieznaną nam osobę.
 

Ostatnio przeglądane