promocja
 NA POTENCJĘTADAFORCE 60 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

TADAFORCE 60

TADAFORCE 60

Tadaforce 60- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł

Czym są zaburzenia erekcji u mężczyzn?

Zaburzenia erekcji to niemożność osiągnięcia trwałej erekcji do odbycia pełnego stosunku. Jest to patologia fizjologiczna lub psychologiczna, która uniemożliwia partnerom cieszenie się intymnością z powodu problemów z erekcją, brakiem wytrysku lub orgazmu u mężczyzny. Zwykle jest to sytuacja, gdy nawet przy silnym podnieceniu seksualnym ciało jamiste prącia nie wypełnia się krwią, czyli nie wchodzi w stan erekcji.

Według statystyk WHO zaburzenia erekcji występują u 10% mężczyzn po 21 roku życia i u jednej trzeciej wszystkich przedstawicieli silniejszej płci po 60. roku życia. A liczba ta stale rośnie. Jednocześnie tylko 22% mężczyzn zasięga fachowej porady lekarza, a tylko 36% z tej liczby rozpoczyna leczenie. Aby nie narażać się na nieodwracalne zmiany i poważne kompleksy związane z zaburzeniami erekcji, należy reagować, gdy pojawią się następujące sygnały ostrzegawcze:

• Brak erekcji rano.
• Przyspieszony wytrysk.
• Niemożność osiągnięcia pełnej erekcji podczas masturbacji.
• Spowolnienie tempa erekcji, nawet przy silnym podnieceniu seksualnym.

Zaburzenia erekcji u mężczyzn, wynikające z patologicznych zmian natury organicznej, rozwijają się stopniowo. Zwykle towarzyszy temu zanik zainteresowania seksualnością. Trudniejszą sytuacją jest obecność problemów psychogennych (depresja, stres, uraz psychiczny, chroniczne zmęczenie itp.). Większość z pacjentów zachowuje poranną erekcję i możliwość samozadowolenia, a charakterystyczne zaburzenia obserwuje się właśnie w procesie intymności z partnerem. Wśród głównych zagrożeń wywołujących dysfunkcję męskiej potencji jest:

• Palenie przez długi czas.
• Nadużywanie alkoholu.
• Cukrzyca.
• Nadciśnienie.
• Niedokrwienie serca.
• Depresja.
• Nerwice i inne zaburzenia psychiczne.
• Przyjmowanie niektórych leków.
• Interwencje chirurgiczne w okolicy narządów płciowych.

Przedłużająca się depresja prowadzi do problemów z erekcją w około 25% przypadków. Dotyczy to zwłaszcza osób młodych i w średnim wieku. W takich sytuacjach leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn powinno być kompleksowe i obejmować regularne wizyty u psychoterapeuty. Znacznie częściej występują zaburzenia organiczne. Zwykle powstają w wyniku zmian w ścianach naczyń krwionośnych, które pojawiają się w wyniku naturalnych procesów starzenia się organizmu.

Powodzenie terapii zależy głównie od prawidłowego zdefiniowania etiologii zaburzenia. W przypadku problemu psychogennego zdrowie i aktywność seksualną można przywrócić za pomocą konsultacji ze specjalistą i stosowania leków. Niestety nie można tego powiedzieć o ciężkich zaburzeniach organicznych związanych z leczeniem chirurgicznym czy nawet usunięciem gruczołu krokowego. W wielu przypadkach pomóc może Tadaforce 60.

Dlaczego warto kupić Tadaforce 60?

Tadaforce 60 jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych leków. Zalecana dawka pozwoli ci bez problemu osiągnąć wielokrotne erekcje przez półtora dnia w odpowiedzi na stymulację seksualną. Tadaforce 60 zawiera substancje czynną Tadalafil.

Tadalafil jest odwracalnym selektywnym inhibitorem specyficznej fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5) cyklicznego monofosforanu guanozyny u (cGMP). Gdy podniecenie seksualne powoduje miejscowe uwolnienie tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez tadalafil prowadzi do wzrostu stężenia cGMP w ciele jamistym prącia. Konsekwencją tego jest rozluźnienie mięśni gładkich tętnic i napływ krwi do tkanek prącia, co powoduje erekcję. Tadalafil nie działa przy braku podniecenia seksualnego. Badania in vitro wykazały, że tadalafil jest selektywnym inhibitorem PDE-5. PDE-5 to enzym znajdujący się w mięśniach gładkich ciał jamistych, w mięśniach gładkich naczyń narządów wewnętrznych, w mięśniach szkieletowych, płytkach krwi, nerkach, płucach i móżdżku.

Wpływ tadalafilu na PDE-5 jest bardziej aktywny niż na inne fosfodiesterazy. Tadalafil jest 10 000 razy silniejszy na PDE-5 niż na PDE-1, PDE-2, PDE-4 i PDE-7, które są zlokalizowane w sercu, mózgu, naczyniach krwionośnych, wątrobie, leukocytach, mięśniach szkieletowych i innych narządach. Tadalafil jest 10 000 razy bardziej aktywny w blokowaniu PDE-5 niż PDE-3, enzym znajdujący się w sercu i naczyniach krwionośnych. Ta selektywność PDE-5 w stosunku do PDE-3 jest ważna, ponieważ PDE-3 jest enzymem zaangażowanym w skurcz mięśnia sercowego. Ponadto tadalafil jest około 700 razy bardziej aktywny wobec PDE-5 niż wobec PDE-6, który znajduje się w siatkówce i jest odpowiedzialny za fototransmisję. Poprawę erekcji odnotowano u pacjentów z zaburzeniami erekcji o różnym nasileniu podczas przyjmowania tadalafilu raz dziennie.

Jakie zalety ma Tadaforce 60?

Stosowanie leku ma szereg pozytywnych aspektów, które korzystnie odróżniają go od innych leków tego typu. Największe zalety to:

• Długie zachowanie erekcji. Efektem stosowania tego leku jest długa erekcja, która objawia się prawie przez półtora dnia we właściwym dla mężczyzny czasie.
• Wygodna aplikacja. Nie ma żadnych warunków wstępnych do stosowania leku. Można go spożywać zarówno do posiłków, jak i później w dowolnym momencie. Jedynym punktem wymagającym przestrzegania jest to, że lek należy stosować 15 minut przed rozpoczęciem stosunku, a zalecana porcja to 20 mg.

• Możliwość stosowania dla mężczyzn w każdym wieku. Od 18 roku życia do bardzo późnego wieku mężczyźni mogą stosować ten lek na problemy z erekcją.
• Poprawa krążenia krwi w narządach miednicy, działanie przeciwzapalne na prostatę.
• Bezpieczne działanie. W przeciwieństwie do innych leków Tadaforce nie ma wyraźnego negatywnego wpływu na organizm mężczyzny.

Jak stosować Tadaforce 60?

Tadalafil pozwala na rozszerzenie naczyń krwionośnych, co stymuluje normalizację krążenia krwi. W rezultacie krew zaczyna normalnie płynąć do genitaliów, wypełniając ciało jamiste. W rezultacie, w obecności stymulacji seksualnej, mężczyzna ma erekcję. Lek nie ma wpływu na skład chemiczny nasienia. Tabletkę należy przyjąć co najmniej godzinę przed rozpoczęciem stosunku - popijając odpowiednią ilością wody. Maksymalna dawka dobowa powinna wynosić 20 mg. Średnio działanie leku trwa 36 godzin.
Tak długie działanie leku pozwala na bieżące łagodzenie objawów impotencji, pod warunkiem codziennego stosowania Tadaforce. W takim przypadku lekarz może zmniejszyć dawkę do 5-10 mg. Przedawkowanie może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Nie jest pożądane łączenie przyjmowania leku z tłustymi potrawami i alkoholem, ponieważ spowolni to wchłanianie substancji czynnej do krwi.

Czy istnieją przeciwwskazania i skutki uboczne Tadaforce 60?

Pomimo tego, że Tadalafil ma korzystny wpływ na potencję, to w niektórych przypadkach mogą pojawić się skutki uboczne, które jednak szybko znikają. Najczęstsze to:

• Zaczerwienienie skóry.
• Bóle głowy i kręgosłupa.

Tadalafil i jego analogi nie mogą być używane przez mężczyzn:

• Poniżej 18 lat i powyżej 65 lat.
• Z chorobami wątroby, serca, nerek.
• Z nietolerancją na tadalafil.

Ostatnio przeglądane