promocja
 NA POTENCJĘTADAFORCE 20 
WZÓR Z CMS:


100.00
Cena z rabatem: -25%
Ilość
- +

TADAFORCE 20

TADAFORCE 20

Tadaforce 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł
7.5 zł
100 zł
75 zł

Czy Tadaforce 20 to skuteczne tabletki na potencję? Poznaj mechanizm ich działania, przeciwwskazania oraz skutki uboczne

Zastanawiasz się, co na potencje będzie skuteczne, a zarazem bezpieczne? Dotychczas stosowane środki na erekcję nie spełniły Twoich oczekiwań? Dowiedz się, dlaczego warto wypróbować tabletki . Opisujemy sposób ich działania i korzyści, jakie możesz dzięki nim uzyskać. Wyjaśniamy także, jak je bezpiecznie stosować.

Co zawierają tabletki na potencję Tadaforce 20?

Tadaforce 20 to tabletki powlekane, które zawierają substancję aktywną tadalafil, dostępny w dawce 20 mg. Jest to związek chemiczny stosowany w leczeniu problemów z erekcją u mężczyzn. Inne środki na potencję zawierające Tadaforce to Cialis i Tadalis- sx. Substancja ta ma udowodnioną skuteczność i bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest zatwierdzenie tadalafilu w 2003 roku na obszarze Unii Europejskiej przez Europejską Agencję Leków. Tabletki Tadaforce 20 można kupić tanio na potencje dla dorosłych mężczyzn.

Jaki mechanizm działania mają środki na erekcję z tadalafilem?

Tadaforce 20, podobnie jak inne środki na potencję z tadalafilem, działają jako inhibitor 5-fosfodiesterazy (PDE5), czyli enzymu, który rozkłada monofosforan guanozyny (cGMP). Jest to kwas fosforowy, aktywowany na skutek podniecenia seksualnego przez uwalniany w ciałach jamistych prącia tlenek azotu. Związek cGMP umożliwia erekcję, ponieważ dzięki niemu rozkurczają się ciała jamiste i krew może dopływać do prącia.

Tadalafil blokuje działanie fosfodiesterazy typu 5, na skutek czego rozkład monofosforanu guanozyny zostaje zahamowany. Stężenie cGMP wzrasta i nasila się proces dopływu krwi do prącia, co pozwala mężczyźnie osiągnąć wzwód i dłużej go utrzymać. Działanie takie wymaga pobudzenia seksualnego. Tabletki na potencję Tadaforce 20 pozwalają błyskawicznie odzyskać sprawność seksualną, przez co przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji ze współżycia. Działają skuteczniej niż dostępne w aptekach tabletki na potencję bez recepty.

Jak prawidłowo stosować preparat Tadaforce 20?

Tabletki na potencję Tadaforce 20 należy stosować doustnie. Maksymalna bezpieczna dawka tadalafilu wynosi 20 mg, dlatego nie należy przyjmować więcej niż jednej tabletki na dobę. Przekroczenie tej ilości nie spowoduje zwiększenia skuteczności preparatu, a może narazić na poważne ryzyko działań niepożądanych. Dawka powinna być ustalona na podstawie indywidualnej tolerancji danej osoby na substancję aktywną. U starszych mężczyzn powyżej 70 roku życia zaleca się rozpoczęcie od 5 mg na dobę – podobna rekomendacja dotyczy również pacjentów stosujących jednocześnie α-andrenolityki, np. fentolaminę czy fe-noksybenzaminę.

Tadaforce 20, tak jak inne środki na potencję zawierające tadalafil, nie powinny być przyjmowane razem z owocem grejpfruta ani sokiem grejpfrutowym. Istnieje w takim przypadku ryzyko, że dojdzie do zbyt dużego wzrostu stężenia substancji aktywnej w osoczu, co mogłoby doprowadzić do nasilenia działań niepożądanych. Nie zanotowano natomiast szkodliwych interakcji tadalafilu z alkoholem.

Po jakim czasie zaczynają działać tabletki na potencję z tadalafilem?

Środki na erekcję zawierające tadalafil działają po krótkim czasie od ich przyjęcia, ponieważ są dobrze wchłaniane przez organizm. Największe stężenie substancji aktywnej osiąga się średnio od 30 minut do 2 godzin po połknięciu tabletki. U niektórych mężczyzn Tadaforce 20 zaczyna działać już nieco szybciej (po 15 minutach) lub później (po około 3 godzinach). Opóźnienie najczęściej wynika z przyjęcia preparatu w towarzystwie żywności bogatotłuszczowej. Najlepiej połknąć tabletkę od 25 minut do godziny przed planowaną inicjacją seksualną. Tadalafil wydala się z organizmu głównie wraz z kałem (90%), a w niewielkiej ilości z moczem.

Jakie są przeciwwskazania do zażywania Tadaforce 20?

Przed rozpoczęciem stosowania tabletek na erekcję Tadaforce 20 warto umówić się na konsultację z lekarzem i przeprowadzić podstawowe badania diagnostyczne. Pozwoli to sprawdzić, czym spowodowana jest obniżona potencja i czy przyjmowanie preparatu zawierającego tadalafil będzie bezpieczne.

Tabletek Tadaforce 20 nie należy stosować u kobiet oraz niepełnoletnich mężczyzn. Istnieją również różne jednostki chorobowe, które bezwarunkowo wykluczają terapię za pomocą tadalafilu. Zalicza się do nich zwłaszcza schorzenia układu krwionośnego, w tym niedociśnienie tętnicze, zwężenie aorty, ciężką niewydolność serca, dławicę piersiową oraz wrodzony zespół wydłużonego odstępu QT.

Przeciwwskazaniem jest również ciężka niewydolność wątroby i nerek, hipokalemia, nadwrażliwość na tadalafil oraz przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy udar mózgu lub zawał serca. Środki na erekcję z tadalafilem nie mogą być także przyjmowane w przypadku wrodzonej choroby zwyrodnieniowej siatkówki oka oraz utraty wzroku w jednej gałce ocznej, która jest skutkiem przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego

Można również wyodrębnić przeciwwskazania względne. Nie wykluczają one całkowicie stosowania produktu Tadaforce 20, lecz należy zachować ostrożność i ocenić stosunek ryzyka względem potencjalnych korzyści.

Do przeciwwskazań tego typu zaliczają się:

    • zaburzenia krzepnięcia krwi,
    • zwłóknienie ciał jamistych prącia,
    • skrzywienie prącia,
    • choroba Peyroniego,
    • choroba wrzodowa żołądka,
    • białaczka,
    • niedokrwistość sierpowatokrwinkowa,
    • spiczak mnogi.

Środki na potencję zawierające tadalafil nie powinny być również przyjmowane przez pacjentów, którzy równolegle zażywają określone leki. Zaliczają się do nich azotany, leki przeciwko arytmii klasy III i Ia, inhibitory izoenzymu CYP3 A4, a także donory tlenku azotu. Nie należy ponadto stosować Tadaforce 20 jednocześnie z innymi środkami na potencję, co wynika z braku wystarczających badań potwierdzających bezpieczeństwo takiego rozwiązania.

Jakie skutki uboczne mogą wywołać środki na potencję zawierające tadalafil?

Przyjmowanie preparatu Tadaforce 20 jest na ogół bezpieczne, z uwagi na niewielkie ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Zazwyczaj nie mają one nasilonego charakteru i po krótkim czasie ustępują. Przejściowe skutki uboczne, np. bóle i zawroty głowy, senność czy kołatanie serca, mogą być spowodowane przez to, że tadalafil obniża ciśnienie tętnicze. W związku z tym wskazane jest zachowanie ostrożności w przypadku obsługi maszyn lub prowadzenia pojazdów w niedługim czasie po zażyciu tabletki.

Do bardzo częstych skutków ubocznych zalicza się jedynie ból głowy. Jako częste działania niepożądane wymienia się przekrwienie i zaczerwienienie błony śluzowej nosa, niestrawność oraz zawroty głowy.

Pozostałe skutki uboczne występują niezbyt często lub rzadko. Są to m.in.: biegunka, nadwrażliwość na światło, nudności, senność, reakcje alergiczne, ból pleców, obrzęk naczynioruchowy, zapalenie spojówek, parestezje, krwawienie z nosa, dyskomfort i ból oka, rumień, kołatanie serca, zapalenie żołądka, zaburzenia snu, szum w uszach, duszność, tachykardia, uczucie zatkanego nosa, ból brzucha, złe samopoczucie, niepokój, omdlenia, krwiomocz, priapizm, nasilone łzawienie czy ból w klatce piersiowej.

Ostatnio przeglądane