promocja
 NA POTENCJĘTadacip 20 
WZÓR Z CMS:


52.00
Ilość
- +

Tadacip 20

Tadacip 20

Tadacip 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 13 zł 52 zł
2 8 szt. 12 zł 96 zł
3 12 szt. 11 zł 132 zł
4 16 szt. 10 zł 160 zł
5 20 szt. 9 zł 180 zł
10 40 szt. 8 zł 320 zł

Problemy ze wzwodem to jedna z najczęstszych dysfunkcji seksualnych wśród mężczyzn. Zaburzenia erekcji niekorzystnie wpływają na kontakty intymne oraz relacje między partnerami, przyczyniając się nierzadko do rozpadu związku. 
Skutecznym i bezpiecznym sposobem, by zniwelować problemy ze wzwodem, jest lek na potencję Tadacip, dostępny bez recepty.

Tadacip 20- co to takiego?

Tadacip to dostępny bez recepty, skuteczny i bezpieczny lek na potencję, produkowany przez znaną firmę farmaceutyczną Cipla. Głównym składnikiem aktywnym preparatu jest tadafil.
Lek adresowany jest dla mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji. Preparat zapewnia optymalne ukrwienie narządów intymnych mężczyzny, zapewniając prawidłowy wzwód, możliwość kontrolowania wytrysku oraz komfortowe kontakty intymne. Szybsza jest także regeneracja po orgazmie oraz możliwość ponownego szczytowania w stosunkowo krótkim czasie. 

Na czym polega działanie leku Tadacip 20?

Tadacip przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych, zapewniając odpowiednie ukrwienie narządów intymnych, przede wszystkim członka, zapewniając bezproblemową erekcję. 
Lek działa w stanie pobudzenia seksualnego. 

Tadacip 20 określany jest mianem „tabletki weekendu” - co to oznacza?

W sytuacji pobudzenia seksualnego Tacip zaczyna działać już po 30 minutach od momentu zażycia. Działanie leku utrzymuje się nawet do 36 godzin, zapewniając mężczyźnie pełną sprawność seksualną. Dla porównania, popularna Viagra oraz inne preparaty zawierające cytrynian sidenafilu działają znacznie krócej.  
Przedłużony czas działania Tadacipu sprawił, że jest to wiodący preparat w zakresie leczenia zaburzeń erekcji. 

Kiedy stosować Tadacip 20?

Tadacip to lek na potencję u mężczyzn, przeznaczony do stosowania w przypadku zaburzeń erekcji, powodujących niezdolność do uzyskania lub odpowiednio długiego utrzymania wzwodu członka. Skuteczne działanie preparatu wymaga stymulacji seksualnej. 

Czy są sytuacje, w których nie wolno stosować Tadacip 20?

Tak. Podobnie jak w przypadku wszystkich farmaceutyków, istnieją przeciwwskazania do stosowania Tadacipu. Leku nie wolno zażywać w sytuacji, gdy występują reakcje alergiczne na dowolny składnik preparatu. Przeciwwskazaniem jest przyjmowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w dowolnej postaci – Tadacip może nasilić działanie tych substancji. Leku nie mogą stosować osoby po świeżo przebytym zawale serca lub udarze mózgu, z niedociśnieniem tętniczym (poniżej 90/50) oraz zmagające się z zaburzeniami widzenia. 

Co zrobić w sytuacji, gdy wystąpią niepożądane skutki stosowania Tadacip 20?

Każdy lek może powodować skutki uboczne. W przypadku Tadacipu działaniem niepożądanym mogą być dolegliwości żołądkowo-jelitowe, nudności, bóle i zawroty głowy, pokrzywka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania leku Tadacip i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Czy można zażyć większą dawkę Tadacip 20 niż zalecana?

Tadacip należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta lub lekarza. Nie wolno przyjmować większej dawki leku bez konsultacji ze specjalistą.

Ostatnio przeglądane