promocja
 NA POTENCJĘSuper Vikalis VX 
WZÓR Z CMS:


180.00
Ilość
- +

Super Vikalis VX

Super Vikalis VX Super Vikalis VX

Super Vikalis VX- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 18 zł 180 zł
2 20 szt. 16 zł 320 zł
3 30 szt. 14 zł 420 zł
4 40 szt. 13 zł 520 zł
5 50 szt. 12 zł 600 zł
10 100 szt. 11 zł 1100 zł
15 150 szt. 10 zł 1500 zł

Super Vikalis VX

Zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk mogą całkowicie zrujnować nasze życie seksualne. Na szczęście na rynku znajdziemy skuteczny lek.

Czym jest Super Vikalis VX?

Super Vikalis VX to lek zawierający substancję czynną w mg dapoksetyny tadalafilu 20 i 60 mg w dawce 1 tabletki. Jest stosowany w celu wczesnego wyeliminowania poważnych form zaburzeń erekcji i wytrysku. Super Vikalis VX jest tak zaprojektowany, aby zwiększyć przepływ krwi w penisie podczas stymulacji seksualnej. Lek wpływa lokalnie na mięsień relaksacyjny i przepływ krwi. Ma na celu wyeliminowanie zaburzeń erekcji (impotencji) jako problemów przerostowej prostaty (powiększenie prostaty). Jest również stosowany w leczeniu nadciśnienia krwi.

Jak działa Super Vikalis VX?

Aby zrozumieć, jak działa ten lek, należy rozumieć erekcję. Kiedy mężczyźni są pobudzani seksualnie, to układ nerwowy tkanki erekcyjnej penisa uwalnia tlenek azotu. Ta stymulacja tlenku azotu przyczynia się do enzymu, który w swoim czasie tworzy monofosforan cyklicznego guanozyny. Prowadzi to do rozluźnienia mięśni gładkich komórek. W rezultacie dochodzi do rozszerzenia tętnic prącia, krew płynie szybciej, a to ułatwia wywołanie erekcji. Jeśli jednak osoba nie jest podekscytowana seksualnie, mózg nie przyczyni się do uwolnienia tlenku azotu, a to będzie czynnik, który przyczyni się do zatrzymania uwalniania i wzrostu monofosforanu guanozyny.

Jak stosować Super Vikalis VX?

Lek należy stosować na 30-60 minut przed aktywnością seksualną. Zaleca się zacząć od 40 mg (pół tabletki), jeśli efekt nie jest widoczny, dawka może wzrosnąć do 80 mg. Aby zapewnić stabilną resorpcję, należy brać lek z posiłkami i popijając dużą ilością wody, co pomoże zapobiec zaburzeniom jelitowym. Możesz brać lek bez jedzenia, ale wtedy stosuj dużo wody pitnej. Czas działania tego leku nie przekracza 36 godzin. Nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią. Należy pamiętać, że alkohol i tłuste potrawy mogą opóźniać lub zmniejszać działanie leku Super Vikalis VX. Nie należy przekraczać dziennej dawki 80 mg Super Vikalis VX.

Czy Super Vikalis VX może wywoływać efekty uboczne?

Głównymi skutkami ubocznymi tego leku są ból głowy, zawroty głowy, alergie (wydzielina z nosa, zaczerwienienie twarzy). Jeśli bezpośrednio podczas aktywności seksualnej odczujesz zawroty głowy, nudności, ból i drętwienie oraz ostry ból w klatce piersiowej, ramieniu, szyi, skonsultuj się z lekarzem. Może to wskazywać na obecność indywidualnej wrażliwości na lek. Nie należy przyjmować leku podczas przyjmowania leków w leczeniu nadciśnienia tętniczego płucnego. Przestrzeganie zasad dawkowania spowoduje uniknięcie efektów ubocznych. Ważne jest przestrzeganie indywidualnej dawki, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do zniszczenia wątroby. Należy również zwrócić uwagę na zaburzenia widzenia lub problemy z oddychaniem. W takich przypadkach należy udać się do lekarza i natychmiast zaprzestać przyjmowania leku.

Jakie składniki są zawarte w Super Vikalis VX?

Super Vikalis VX 80mg łączy w sobie dwa aktywne składniki. Podczas gdy dapoksetyna 60 mg jest głównie odpowiedzialna za przedwczesny wytrysk, tadalafil zwalcza zaburzenia erekcji. Ten ostatni składnik jest również składnikiem Cialis.

Kto nie powinien brać Super Vikalis VX?

Żadna osoba, która ma uczulenia na jeden z dwóch składników. Także w przypadku chorób serca lub zawału serca tej mocy nie należy połykać. Ostrożnie używaj Super Vikalis VX, gdy masz wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krzepnięcia lub niskie ciśnienie krwi. W takim przypadku należy wcześniej udać się do lekarza, aby z góry wykluczyć wszelkie ryzyko. Azotyny i tlenek azotu są przepisywane na dusznicę bolesną. Oba środki mogą wchodzić w interakcje z Super Vikalis VX. Leku nie powinni też stosować pacjenci z potencjalną reakcją alergiczną na tadalafil lub dapoksetynę. Wszyscy, którzy używają leków zawierających tlenek lub azotany azotyku, stosowali, między innymi, w niektórych przypadkach dusznicy bolesnej (ból śródmiąższowy). Wśród najczęstszych azotanów można wymienić nitroglicerynę i diazotan izosorbidu. Jeśli cierpisz na dusznicę bolesną i nie masz pewności, czy stosowane leki odpowiadają wyżej wymienionym, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem preparatu Super Vikalis VX. Stosowanie preparatu w połączeniu z innymi lekami jest uzależnione od zgody lekarza. szczególnie jeśli używasz preparatów takich jak cymetydyna, erytromycyna i ketokonazol. Pacjenci cierpiący na psychozę lub depresję maniakalną, cukrzycę - choroby wątroby - psychozy – drgawki, nie powinni stosować tego leku.

Jak przechowywać Super Vikalis VX?

Super Vikalis VX należy przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30 ° C. W oryginalnym opakowaniu, aby chronić preparat przed wilgocią. Lek należy też chronić przed osobami niepełnoletnimi, gdyż nie mogą go stosować osoby poniżej osiemnastego roku życia. Lek można kupić jedynie w sprawdzonych i zweryfikowanych sklepach internetowych, aby uniknąć sytuacji, w której zostanie nam sprzedana substancja, która jest podrobiona i nie ma składu, jaki ma Super Vikalis VX.

Ostatnio przeglądane