promocja
 NA POTENCJĘSuper Vidalista 
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Super Vidalista

Super Vidalista

Super Vidalista- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 16 zł 160 zł
2 20 szt. 15 zł 300 zł
3 30 szt. 14 zł 420 zł
4 40 szt. 13 zł 520 zł
5 50 szt. 12 zł 600 zł
10 100 szt. 11 zł 1100 zł
15 150 szt. 10 zł 1500 zł

Każdy mężczyzna dąży do tego, by jak najdłużej zachować pełną sprawność seksualną, zapewniając partnerce niezapomniana doznania. Zdarzają się jednak sytuacje, w których sprawność seksualna zostaje zaburzona – fakt ten w istotny sposób wpływa na relacje pomiędzy partnerami, przyczyniając się nierzadko do rozpadu związku. 
Skutecznym i bezpiecznym lekiem na problemy z potencją jest Vidalista – środek farmaceutyczny, który zapewnia optymalne ukrwienie narządów intymnych oraz prawidłowy wzwód.

Super Vidalista- co to za lek?

Super Vidalista to skuteczny i bezpieczny lek na potencję, wspomagający prawidłową erekcję. Działanie leku polega na blokowaniu enzymu PDE5, czego efektem jest optymalne ukrwienie członka oraz prawidłowa erekcja. Preparat przyspiesza również regenerację po orgazmie, umożliwiając ponowne szczytowanie w krótkim czasie. 

Kto może stosować lek Super Vidalista?

Lek na potencję Super Vidalista przeznaczony jest dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji. Preparat może być stosowany zarówno przez osoby młode, jak i starsze, w których przypadku nie występują żadne przeciwwskazania medyczne. 
Leku Super Vidalista nie powinny stosować kobiety.

Po jakim czasie zaczyna działać Super Vidalista?

Działanie leku zaczyna się zazwyczaj po upływie 15-30 minut od momentu zażycia. W celu osiągnięcia pożądanych efektów niezbędne jest pobudzenie seksualne. Preparat zapewnia prawidłową erekcję oraz możliwość kontrolowania wytrysku (zniwelowany zostaje problem związany z przedwczesnym wytryskiem). 
Lek Vidalista przyspiesza także regenerację po orgazmie, umożliwiając kolejne szczytowanie w krótkim czasie. 
Znajdujące się w leku substancje aktywne zapewniają prawidłową sprawność seksualną co najmniej przez 24 godziny.

Czy Super Vidalista należy zażywać podczas posiłku czy niezależnie?

Nie ma konieczności zażywania leku wraz z posiłkiem, preparat może być stosowany niezależnie, najlepiej półgodziny przed planowaną aktywnością seksualną. 
Należy unikać zażywania leku po obfitym i tłustym posiłku, farmaceutyku nie można łączyć z alkoholem. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Super Vidalista?

Podobnie jak w przypadku innych produktów farmaceutycznych, leku Super Vidalista nie powinny zażywać osoby, w których przypadku występuje reakcja alergiczna na którykolwiek składnik preparatu leczniczego. Przeciwwskazanie jest także niedawno przebyty udar mózgu, zawał serca, niedociśnienie (poniżej 90/50), jednoczesne zażywanie donorów tlenku azotu lub azotanów w różnej postaci, utrata widzenia w jednym oku, spowodowana nietętniczą przednią neuropatią nerwu wzrokowego, niewydolność serca oraz dławica piersiowa

Czy są leki, z którymi nie można łączyć preparatu Super Vidalista?

Lek na potencję Super Vidalista nasila właściwości hipotensyjne azotanów, dlatego też nie wolno łączyć leku Vidalista z innymi preparatami tego typu. W przypadku zagrożenia życia istnieje dopuszczalne jest zastosowanie azotanów 48 godzin po zażyciu ostatniej dawki leku Super Vidalista, nie mniej jednak powinno to nastąpić wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarza, przy stałym monitorowaniu pracy układu krążenia.

Ostatnio przeglądane