promocja
 NA POTENCJĘSuper Valetra 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

Super Valetra

Super Valetra

Super Valetra- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg i  DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł 190 zł
2 20 szt. 18 zł 360 zł
3 30 szt. 17 zł 510 zł
4 40 szt. 16 zł 640 zł
5 50 szt. 15 zł 750 zł

Zaburzenia erekcji dotykają 50% mężczyzn po 45 roku życia. Coraz częściej stają się też udziałem młodszych panów. W ich zwalczaniu pomocny może okazać się Super Valetra 80 mg?

Jak powszechne są zaburzenia erekcji?

Ponad polowa mężczyzn w wieku powyżej 45 lat cierpi na umiarkowane lub ciężkie zaburzenia erekcji. Wraz z wiekiem i występowaniem chorób współistniejących (np. nadciśnienie, cukrzyca itp.) zaburzenia erekcji występują coraz częściej. U 7 na 10 mężczyzn przyczyny fizyczne są powodem zaburzeń erekcji, ale zawsze istnieje składnik psychologiczny, którego nie należy lekceważyć. Oprócz zaburzeń erekcji to przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęstszych zaburzeń seksualnych u mężczyzn i dotyka od 20 do 35% wszystkich mężczyzn.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Istotną rolę odgrywają czynniki psychologiczne i fizyczne oraz styl życia (np. wysokie ciśnienie krwi). Problemy z erekcją są często pierwszą oznaką innych chorób lub czynników ryzyka, takich jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby naczyniowe czy wysoki poziom cholesterolu. Tętnica prącia jest bardzo cienka, jeśli jest zwężona przez złogi miażdżycowe, jest to ważny wskaźnik stanu całego układu naczyniowego. Już z tego powodu zaburzenia erekcji należy traktować poważnie i omówić z lekarzem. Fizyczne przyczyny zaburzeń erekcji to:

• Choroby naczyń i serca (wysokie ciśnienie krwi, zawał serca, udar mózgu itp.).
• Podwyższony poziom cukru we krwi – cukrzyca.
• Choroby naczyniowe ( miażdżyca ).
• Choroby neurologiczne takie jak przepuklina krążka międzykręgowego, stwardnienie rozsiane.
• Operacje na prostacie lub w okolicy brzucha.
• Wady rozwojowe lub choroby naczyń w tkance erekcyjnej prącia.
• Niewydolność nerek lub wątroby.
• Leki (zwłaszcza środki na nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca, leki obniżające stężenie lipidów we krwi, leki przeciwdepresyjne, moczopędne, przeciwzapalne).
• Otyłość, alkohol, narkotyki, nikotyna.

Psychiczne przyczyny zaburzeń erekcji to:

• Problemy w związku.
• Strach przed porażką lub nierealistyczne oczekiwania.
• Traumatyczne doświadczenia seksualne.

W przypadku zaburzeń erekcji tkanka erekcyjna w prąciu nie jest ukrwiona. Jeśli osoba ma problemy z erekcją przez kilka tygodni, lekarze mówią o zaburzeniach erekcji. Chociaż poczucie własnej wartości i relacje z partnerką są często osłabione, wiele osób unika wizyty u lekarza. Tymczasem im wcześniej zaczniemy pracować nad zaburzeniami erekcji, tym lepiej. W przypadku psychogennych zaburzeń erekcji często skuteczne jest wspomaganie terapii seksualnej. W zależności od tego, czy przyczyną problemu z potencją jest przyczyna fizyczna, czy psychologiczna, istnieją opcje terapeutyczne, w których następuje szybka poprawa. W każdym z przypadków pomoże nam też Super Valetra 80 mg.

Czym jest Super Valetra 80 mg?

Super Valetra 80 mg to nowość na rynku leków w celu poprawy potencji, zaburzeń erekcji i kontroli przedwczesnego wytrysku. Lek stał się bestsellerem, głównie ze względu na niską cenę w stosunku do skuteczności działania oraz brak skutków ubocznych. Super Valetra to lek dwuskładnikowy. Pierwszym ze składników jest Vardenafil w ilości 20mg. Ten składnik preparatu odpowiada za poprawę i utrzymanie prawidłowej erekcji, poprawia ukrwienie penisa oraz funkcjonowanie układu krążenia, dzięki czemu możemy cieszyć się silną i trwałą erekcją podczas podniecenia seksualnego.

Drugim aktywnym składnikiem Super Valetra jest lek o nazwie Depoxytine. Występuje tu w niespotykanych dotąd ilościach aż 60 mg na jedną tabletkę. Depoksytyna odpowiada za wydłużenie i kontrolę nad wytryskiem. Dzięki temu składnikowi bardzo łatwo możemy przedłużyć stosunek seksualny i zachować nad nim pełną kontrolę. Super Valetra to nowy lek generyczny stosowany w leczeniu zaburzeń wytrysku – przedwczesnego wytrysku. Przyjmowanie Super Valetra 80mg skutecznie eliminuje problemy życia seksualnego partnerów. Jego skuteczność została potwierdzona w 80% przypadków i zaczyna działać już po 30 minutach. Zaletą leku jest bardzo niewiele skutków ubocznych.

Jak działa Super Valetra 80 mg?

Depoxytine jest selektywnym inhibitorem serotoniny lub SSRI. Działa w mózgu, gdzie pomaga lepiej kontrolować impulsy podczas stosunku płciowego. W kategoriach laika można powiedzieć, że im więcej serotoniny w mózgu, tym dłuższy stosunek płciowy i późniejszy wytrysk. Substancja została pierwotnie opracowana jako lek przeciwdepresyjny. Jednak sama depresja może być również skutkami ubocznymi zaburzeń wytrysku.

Jak stosować Super Valetra 80 mg?

Każde opakowanie Super Valetry zawiera 10 małych, łatwych do połknięcia tabletek w jasnobrązowym kolorze. Ich niewielki rozmiar ułatwia połykanie i są szybko wchłaniane przez organizm. Każde opakowanie ma długą, prawie 3-letnią datę ważności leku do spożycia, co sprawia, że lek jest niezwykle popularny wśród kupujących. Opakowanie leku nie powinno być przechowywane w temperaturze powyżej 30 stopni. Nie wystawiaj leku na działanie światła słonecznego ani wody.

Przyjmuj lek co najmniej 30 minut przed stosunkiem seksualnym, nie wolno łączyć go z alkoholem i tłustymi potrawami. Efekty zwykle pojawiają się w ciągu 30 do 50 minut od zażycia leku.
Przy przyjmowaniu Super Valetra 80mg należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Jeśli chcesz użyć Super Valetra 80mg tylko raz lub po prostu chcesz ją wypróbować, nie powinieneś brać więcej niż pół tabletki. Później, gdy zdobędziesz większe doświadczenie w stosowaniu tego leku, możesz spożywać do jednej tabletki dziennie. Jednak ważne jest, aby nie przekraczać dziennej dawki, ponieważ może to prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Efekt rozwija się około pół godziny po spożyciu i utrzymuje się przez kilka godzin, możliwy jest wielokrotny stosunek płciowy w czasie trwania efektu. Zanim zacznie działać, ważne jest, aby powstrzymać się od spożywania alkoholu i bardzo wysokotłuszczowych pokarmów, ponieważ oba hamują składniki aktywne, a tym samym uniemożliwiają pełną skuteczność Super Valetra 80mg.

Czy lek może wywoływać efekty uboczne?

Podobnie jak w przypadku innych medycznych substancji, Super Valetra 80mg może w niektórych przypadkach wywoływać pewne skutki uboczne. Jeśli masz problemy z sercem lub wątrobą, nie wolno stosować ci tego leku. Możliwe skutki uboczne Super Valetry 80mg to zawroty głowy, ból głowy, zatkany nos i zaburzenia widzenia. Te działania niepożądane zwykle ustępują po krótkim czasie. Jeśli tak nie jest, a skutki uboczne trwają długo lub są poważne, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Niezastosowanie się do tego może spowodować uszczerbek na zdrowiu, co może mieć poważne konsekwencje. Preparatu Super Valetry nie powinny stosować osoby o następujących cechach:

• Uczulenie na którykolwiek ze składników Super Valetry.
• Choroba układu krążenia.
• Choroba niedokrwienna serca.
• W ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek.
• Ze zdiagnozowaną miażdżycą.
• Z kardiomiopatią.
• Ze zwężeniem zastawki aortalnej lub ich ciężką zastawką klapową.
• Ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki - stosując leki uwalniające tlenek azotu z grupy azotanów, w tym nitroglicerynę, monoazotan i izosorbiddiazotat.
• Po zawale serca.
• Po udarze.
• W niekontrolowanym nadciśnieniu i niskim ciśnieniu do 90/50 mmHg.

Ostatnio przeglądane