promocja
 NA POTENCJĘSuper Tadarise 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

Super Tadarise

Super Tadarise

Super Tadarise- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł 190 zł
2 20 szt. 17 zł 340 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 14 zł 560 zł
5 50 szt. 13 zł 650 zł
10 100 szt. 12 zł 1200 zł
15 150 szt. 10 zł 1500 zł

Super Tadarise

Problemy z zachowaniem kondycji seksualnej dotyczące najczęściej mężczyzn w wieku powyżej 40 i 50 lat. Jednak coraz częściej dotykają także trzydziestolatków. Wszystkim może pomóc nowy skuteczny lek Super Tadarise.

Czym jest Super Tadarise?

Super Tadarise jest lekiem, który skutecznie radzi sobie z problemami z erekcją i pomaga mężczyznom odzyskać pewność, jeśli chodzi o sprawność seksualną. Kombinacja substancji decyduje o skuteczności leku - Tadalafil (20 mg) pomaga przywrócić erekcję i pozbyć się objawów słabości seksualnej, a dapoksetyna (60 mg) rozwiązuje problem wczesnej ejakulacji, pomagając znacznie wydłużyć czas stosunku seksualnego. Tym samym, aby wyeliminować złożone zaburzenie seksualne, przyjmuje się tylko jedną tabletkę zamiast kilku środków. Tadalafil i Dapoxetine są dobrze połączone i tym samym wzajemnie stymulują swoje działanie. Producenci Super Tadarise, firmy farmaceutycznej Sunrise Remedies gwarantują też pełne bezpieczeństwo leku.

Jak działa Super Tadarise?

Tadalafil jako część Super Tadraiz jest jednym z głównych składników. Substancja ta ma wyjątkowe działanie, niedostępne dla innych regulatorów. Najważniejszym z nich jest czas działania dzięki tej substancji Super Tadarise zapewni nam potężną erekcję do 36 godzin. Ponadto Tadalafil nie tylko radzi sobie z objawami zaburzeń erekcji, ale także leczy je. Ostatnie eksperymenty wykazały, że to on wykazał najsilniejszy efekt terapeutyczny. Z kolei Dapoksetyna to substancja, która przedłuża czas stosunku seksualnego. Będąc lekiem przeciwdepresyjnym, Dapoxetine nie tylko opóźni orgazm, ale także spowoduje rozluźnienie i komfort psychiczny. Tłumi negatywne myśli, łagodzi lęk i stres. W praktyce Tadalafil pozwala zmniejszyć napięcie mięśni i naczyń krwionośnych, przywracając tym samym przepływ krwi. Wystarczy podniecenie seksualne, aby osiągnąć trwałą erekcję. Dapoksetyna działa na procesy w mózgu, blokując działanie hormonu serotoniny. Wyeliminowanie tego pomaga spowolnić wytrysk. Stosunek seksualny pod wpływem tego środka trwa kilka razy dłużej, co przyczynia się do większej przyjemności partnerów.

Jak stosować Super Tadarise?

Tabletkę można zażyć raz na dwadzieścia cztery godziny na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Aby wykluczyć obciążenie ogólnoustrojowe, a także ryzyko działań niepożądanych, dawkę leku należy przyjmować w ilościach określonych przez producenta. Podczas terapii należy unikać alkoholu, bo może on powodować nieprzyjemne konsekwencje dla organizmu.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Super Tadarise?

Jak w przypadku każdego leku także, jeśli chodzi o Super Tadarise istnieją pewne przeciwwskazania do przyjmowania leku. Dlatego, zanim kupisz lek Super Tadrarise, koniecznie poddaj się badaniu u lekarza i wyklucz wszelkie przeciwwskazania do przyjmowania tego środka. Super Tadarise jest zabroniony dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia, z nietolerancją na tadalafil i / lub dapoksetynę, a także dla tych, którzy już biorą organiczne azotany i / lub alfa-blokery, z ciężką chorobą serca oraz z zaburzeniami czynności nerek. Leku tego nie wolno stosować, jeśli pacjent przyjmuje leki azotanowe w przypadku problemów z sercem, takich jak nitrogliceryna, monoazotan lub diazotan izosorbidu, lub przyjmując leki rekreacyjne, takie jak azotyn amylu lub azotyn butylu, lub przyjmując cyklazę guanylanową, taką jak Riocyguat, do nadciśnienia płucnego. Połączenie tych leków może spowodować poważny spadek ciśnienia krwi. Przeciwwskazaniem są też depresje oraz inhibitory monoaminooksydazy, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, inhibitory CYP3A4, ziele dziurawca i wszelkie leki stosowane przy chorobie HIV.

Czy Super Tadarise powoduje jakieś działania niepożądane?

Lek jest bardzo bezpieczny, ale jak każdy środek medyczny może powodować w niewielkiej ilości przypadków działania niepożądane. Działania niepożądane mogą objawiać się w postaci bólów głowy, uderzeń gorąca, bólu brzucha. Najczęstszym zjawiskiem są reakcje alergiczne w postaci wysypki i zaczerwienienia. Efekty uboczne bardzo szybko znikają w większości przypadków.

Ostatnio przeglądane