promocja
 NA POTENCJĘSuper Tadapox 
WZÓR Z CMS:


180.00
Ilość
- +

Super Tadapox

Super Tadapox

Super Tadapox- Substancja czynna: TADALAFIL- 40 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 18 zł 180 zł
2 20 szt. 17 zł 340 zł
3 30 szt. 16 zł 480 zł
4 40 szt. 15 zł 600 zł
5 50 szt. 14 zł 700 zł

Super Tadapox 40mg + 60mg to nowoczesny lek, który pomaga zapobiegać pojawianiu się przedwczesnego wytrysku.

Czym dokładnie jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk (łac. Ejaculatio praecox) to dysfunkcja seksualna, w której bardzo szybko dochodzi do wytrysku bez satysfakcjonującego dla pary stosunku płciowego. Przeciętny mężczyzna ejakuluje po około pięciu minutach stosunku płciowego. Objawy ejaculatio praecox są zatem bardziej subiektywnym opisem wytrysku, którego pacjent lub jego partnerka regularnie doświadcza zbyt wcześnie. Ponadto pacjenci zgłaszają, że nie są w stanie odpowiednio kontrolować czasu wytrysku. O problemie z przedwczesnym wtryskiem mówimy tylko wtedy, gdy objawy pojawiają się regularnie i nieprzerwanie. Przedwczesny wytrysk może wystąpić po okresie dojrzewania w każdym wieku. Często jednak objawy pojawiają się wraz z pierwszym doświadczeniem seksualnym, przy czym pozostają niezmienione w dalszym życiu i są niezależne od partnera czy sytuacji. Przedwczesny wytrysk może mieć różne przyczyny. Lekarze rozróżniają przedwczesny wytrysk trwający całe życie (pierwotny) i nabyty (wtórny). Nabyta forma ejaculatio praecox występuje u chorych mężczyzn na pewnym etapie życia. W okresie wcześniejszym mieli normalny wytrysk. Ta forma może towarzyszyć innym chorobom, takim jak. np. zaburzenia erekcji, zapalenie prostaty lub dysfunkcja tarczycy Przedwczesny wytrysk może bardzo obciążać mężczyznę, partnerkę, a tym samym ich relację. Obniżona samoocena, zachowania unikające, ale także stres i napięcie mogą nasilać objawy i powodować dalsze problemy, takie jak zaburzenia erekcji.

Przedwczesny wytrysk może poważnie nadwerężyć relacje między mężczyznami i kobietami. Mężczyzna często ma wrażenie, że odczuwa niewielką satysfakcję lub nie odczuwa wytrysku. Czasami prowadzi to do trudności w utrzymaniu erekcji lub utraty podniecenia seksualnego. W wielu przypadkach prowadzi to do znacznego zmniejszenia liczby kontaktów seksualnych. W większości przypadków badania fizykalne, ultrasonograficzne i laboratoryjne nie wykazują żadnych nieprawidłowości, a przedwczesny wytrysk można wyleczyć lekami takimi jak Super Tadapox 40mg + 60mg.

Czym jest Super Tadapox 40 mg + 60 mg?

Super Tadapox 40 mg + 60 mg to popularny preparat, który zawiera sprawdzone i przetestowane składniki aktywne Tadalafil i Dapoxetine. Podczas gdy Tadalafil jest wypróbowanym i przetestowanym inhibitorem PDE5, który przeciwdziała zaburzeniom erekcji, Dapoksetyna zawiera selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, który zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. To sprawia, że Tadapox jest wysoce skutecznym preparatem przeciwko najczęstszym problemom mężczyzn w związku z ich życiem seksualnym. Po upewnieniu się, że nie ma problemów zdrowotnych, takich jak problemy z ciśnieniem krwi, możesz kupić Tadapox 20 mg / 60 mg bez recepty.

Jak działa Super Tadapox 40 mg + 60 mg?

Ponieważ Dapoxetine potrzebuje więcej czasu niż Tadalafil, aby osiągnąć pełne działanie, lek należy zażyć około 40 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. W ten sposób możesz mieć pewność, że faktycznie uzyskasz erekcję i nie musisz obawiać się przedwczesnego wytrysku. Oczywiście stymulacja seksualna jest warunkiem wstępnym erekcji nawet podczas przyjmowania Tadapox. Sama erekcja ustępuje samoistnie po seksie. Super Tadapox 100mg to swoisty preparat zdolny do jednoczesnego niwelowania dwóch dysfunkcji seksualnych. Z jednej strony wspomaga erekcję, poprawia stopień twardości erekcji, a z drugiej zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Super Tadapox Tadalafil + Dapoxetine jest produkowany w Indiach przez RSM Enterprises. Są to żółte tabletki z linią podziału o mocy 40 mg Tadalafilu i 60 mg Dapoksetyny.

Tabletki Tadalafil + Dapoxetine rozszerzają naczynia krwionośne w prąciu. To umożliwia erekcję. Lek ten, stosowany w leczeniu impotencji i przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn i jest przyjmowany doustnie. Super Tadapox Tadalafil + Dapoxetine szybko wchłania się do krwi, dzięki czemu zaczyna szybko działać i odpowiednio szybko wywołuje pożądany efekt u użytkownika. Poza tym prepara Super Tadapox 40mg/60mg charakteryzuje się dobrą tolerancją.

Jak przyjmować Super Tadapox 40 mg + 60 mg?

Jedna tabletka Tadalafil + Dapoksetyna wystarczy, aby przezwyciężyć wstydliwy problem przedwczesnego wytrysku. Efekt terapeutyczny leku polega na tym, że opóźnia czas wytrysku, dzięki czemu partnerzy mogą dłużej cieszyć się stosunkiem. Postępuj zgodnie ze wszystkimi zaleceniami lekarza, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy używasz Tadalafilu lub Dapoksetyny. Aby przetestować działanie Super Tadapox 100mg przy pierwszym zażyciu, weź połowę tabletki. Preparat wykazuje swoje działanie średnio po 60 – 90 minutach od spożycia. Najlepiej przyjmować tabletki na pusty żołądek bez alkoholu. Wykazuje działanie przez 36-48 godzin. Czas działania może jednak różnić się w zależności od pacjenta. W tym okresie użytkownik może mieć jedną lub więcej erekcji i ejakulacji, jeśli odczuwa pożądanie lub jest stymulowany seksualnie.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem przyjmowania skonsultować się z lekarzem. Tadapox jest lekiem doustnym i należy go przyjmować, popijając szklanką wody, aby działał szybciej. Nie należy przyjmować więcej niż jednej tabletki. Tadapox nie powinien być przyjmowany codziennie. Powinien być przyjmowany w odstępach 24-36 godzin.

Co należy wziąć pod uwagę kupując Super Tadapox?

Proszę zwrócić uwagę na następujące informacje dotyczące stosowania tabletek Tadapox. Dapoksetynę i Tadalafil należy przyjmować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na Tadalafil lub Dapoksetynę. Staraj się nie jeść wysokotłuszczowych posiłków przed i po zażyciu, w przeciwnym razie jego działanie na potencję może być osłabione. Leki należące do tak zwanych azotanów źle reagują w interakcji z Tadapox Tadalafil + Dapoxetine. Jego spożycie stwarza wtedy poważne zagrożenie dla zdrowia. Jeśli już zażywasz jakiekolwiek leki, zapytaj lekarza lub farmaceutę, czy możesz je łączyć z Super Tadapox 40 mg + 60 mg.

Czy Super Tadapox 40mg + 60mg ma jakieś skutki uboczne?

Rzadkie skutki uboczne Super Tadapox 100mg to ból głowy, rozstrój żołądka, nudności i zawroty głowy. Tylko nieliczni użytkownicy zgłaszają efekty uboczne. Te działania niepożądane pojawiają się u pacjentów, którzy jednocześnie przyjmują inne leki lub cierpią na choroby układu krążenia, lub inne. Nie zaleca się zmiany dawki bez konsultacji z lekarzem, ponieważ może to wywołać skutki uboczne. Poinformuj swojego lekarza, jeśli którykolwiek z działań niepożądanych utrzymuje się przez dłuższy czas. Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent ma problemy z sercem (takie jak niewydolność serca lub zaburzenia rytmu serca), lub kiedykolwiek miał depresję, lub manię, lub obecnie przyjmuje leki na depresję znane jako inhibitory MAO. Przed przyjęciem leku należy poinformować lekarza, jeśli pacjent ma padaczkę (napady padaczkowe lub drgawki), chorobę wątroby lub nerek, jaskrę lub wystąpiły w przeszłości zawroty głowy/omdlenia (omdlenie) z powodu niskiego ciśnienia krwi. Mogą one mieć wpływ na leczenie.

Ostatnio przeglądane