promocja
 NA POTENCJĘSuper P-Force  
WZÓR Z CMS:


100.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Super P-Force

Super P-Force

Super P- Force- 100 mg+ 60 mg-Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 26 zł
20.8 zł
104 zł
83.2 zł

W niewielkiej ilości wypadków zaburzenia erekcji mają podłoże chorobowe. To wynik choćby cukrzycy lub innej poważniejszej choroby. W tym wypadku jedynym ratunkiem jest wyeliminowanie źródła problemów. W większości wypadków zaburzenia erekcji to prosta konsekwencja naszych niewłaściwych wyborów lub efekt upływających lat. Najczęściej problemy z potencją mają bowiem mężczyźni po czterdziestym roku życia oraz osoby, które mają nadwagę, niewłaściwie się odżywiają, są zestresowane, zmęczone lub nadużywają alkoholu i używek.

Czy Super P-Force może nam pomóc w takim wypadku?

Zdecydowanie tak. Super P-Force to bardzo skuteczny lek, który nie tylko pomaga na zaburzenia potencji, ale też pozwoli nam na nowo kontrolować swoją aktywność seksualną, gdyż opóźnia wytrysk. Jego działanie pozwoli nam poczuć się znowu młodo i rozwiązać wszelkie problemy, które wynikają z ograniczeń możliwości seksualnych.

Jak działa Super P-Force?

Super P-Force to dwie substancje sildenafil i dapoxetinę. Tą pierwszą mogliśmy spotkać choćby w osławionej Viagrze. Ich dobór jest nieprzypadkowy. Wzajemnie się stymulując, wzmacniają swoje działa, przez co zwiększają też oczywiście skuteczność leku. Zaburzenie erekcji zostaje tu przywrócone, poprzez zwiększenie ilości krwi, która dopływa do prącia. Sprawia to aktywowany tlenek azotu, który uwalniany przy pobudzeniu seksualnym, znacząco rozkurcza mięśnie gładkie w ciałach jamistych. Dzięki temu te wypełnić się mogą krwią, co w efekcie prowadzi do powstania silnej i co najważniejsze długotrwałej erekcji. Jednocześnie stosunek seksualny będzie trwał dłużej, bo lek jak wspomnieliśmy, wydatnie opóźnia moment wytrysku.

Jak przyjmować Super P-Force?

W odróżnieniu od wielu preparatów dostępnych na rynku Super P-Force jest bardzo łatwy do stosowania. Wystarczy na około czterdzieści minut przed planowanym pożyciem seksualnym zażyć jedną tabletkę. Sam efekt jest gwarantowany przez około trzech do pięciu godzin, co nie zmusza nas do starannego zaplanowania chwili zbliżenia z partnerką. Lek możemy przyjmować też z posiłkiem. Jedyne ograniczenie to ilość tabletek, które możemy zażyć. Nie zaleca się przekraczania jednej tabletki na dobę.

Czy Super P-Force jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Oczywiście jak w każdym przypadku leków, tak i tutaj występują pewne ograniczenia. Super P-Force nie jest wskazany dla osób, które przeszły niedawno zawał lub wylew. Nie powinny go też stosować osoby mające duże problemy z wątrobą oraz układem sercowo – naczyniowym.

Ostatnio przeglądane