promocja
 NA POTENCJĘSnovitra XL 60 
WZÓR Z CMS:


170.00
Ilość
- +

Snovitra XL 60

Snovitra XL 60

Snovitra XL 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 17 zł 170 zł
2 20 szt. 16 zł 320 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 14 zł 560 zł
5 50 szt. 13 zł 650 zł

Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć każdego. Szacuje się, że częstość występowania zaburzeń erekcji dotyczy - 2 % (30-39 lat), 10 % (40-49 lat), 16 % (50-59 lat), 34 % (60-69 lat), 53 % (70-79 lat).

Skąd bierze się zaburzenie erekcji?

Cukrzyca jest najważniejszym czynnikiem ryzyka zaburzeń erekcji. Można to wyjaśnić wieloczynnikowym stanem zaburzeń erekcji poprzez makroangiopatię, mikroangiopatię i neuropatię. Skurcz naczyń krwionośnych i skurcz mięśni gładkich sprzyjają zaburzeniom erekcji. Przewlekłe nadużycie alkoholu prowadzi do problemów małżeńskich, hipogonadyzmu i polineuropatii, a wszystko to prowadzi do zaburzeń erekcji. Depresja (18–35 %), zaburzenia lękowe (37 %) lub zaburzenia psychotyczne (około 50 %) oraz leki psychiatryczne stosowane w leczeniu tych zaburzeń mogą prowadzić do zaburzeń erekcji. Różne psychologiczne wzorce myślowe (lęk, nadmierne wymagania, wychowanie, depresja, uraz lub obniżona samoocena) prowadzą do nadaktywności współczulnego układu nerwowego podczas stosunku płciowego, a tym samym do zaburzeń erekcji. Psychologiczna fiksacja na zaburzenia erekcji z powyższymi wzorcami myślowymi może również powstać na podstawie organicznego ED. Połowa mężczyzn poniżej 40 roku życia z zaburzeniami erekcji ma ich czysto psychogenną przyczynę.

Ogromna większość młodych mężczyzn po urazie rdzenia kręgowego cierpi na zaburzenia erekcji. Prawdopodobieństwo zaburzeń erekcji jest większe w przypadku zmian ogonowych (lędźwiowych), ponieważ bardziej prawdopodobne jest uszkodzenie centrum erekcji krzyżowej. Przy dużych urazach poprzecznych mogą występować erekcje odruchowe o dobrej sztywności. Zmniejszony tętniczy przepływ krwi prowadzi do zmniejszonej kompresji żylnej, a tym samym do niewystarczającej erekcji (niedostateczna sztywność lub przedwczesne rozluźnienie). Liczne choroby jamiste, takie jak choroba Peyroniego, zwłóknienie tkanki erekcyjnej (np. po priapizmie ), zwyrodnienie, dysfunkcja połączeń GAP, dysfunkcja śródbłonka, nieprawidłowe połączenie z przeciekiem między ciałem jamistym a gąbczastym (wrodzone, pourazowe, jatrogenne po operacji z powodu priapizmu) prowadzą na zaburzenia erekcji. W wielu przypadkach rozwiązaniem może być Snovitra XL 60.

Czym jest Snovitra XL 60?

Snovitra XL to lek zawierający aktywny składnik Vardenafilu o składzie 60 mg do leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn. Lek produkowany jest przez RSM Enterprises. Lek należy do klasy inhibitorów PDE, których działanie polega na zwiększeniu przepływu krwi podczas penetracji. Lek pomaga w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji. Snovitra to znany lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji lub impotencji. Tabletki Snovitra poprawiają przepływ krwi w okolicy prącia, co pomaga w mocnej erekcji. Najważniejszym działaniem leku Snovitra jest leczenie stanu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Dzięki temu mężczyzna może mieć erekcję wystarczającą do zaspokojenia pełnych potrzeb seksualnych bez jakichkolwiek problemów. W tym celu musisz być podniecony seksualnie.

Jak działa Snovitra XL?

Snovitra XL zawiera Vardenafil 60mg. Jest produkowana dla RSM Enterprises. Pomaga w nadaniu zarówno twardości erekcji, jak i zdolności do utrzymania erekcji podczas stosunku. Tabletki te działają skutecznie jedynie przy pobudzeniu seksualnym. Działają poprzez rozszerzenie układu krążenia do narządów płciowych mężczyzn. Po wytrysku układ krążenia w genitaliach mężczyzny zmniejsza się i erekcja się cofa. Główne zalety korzystania Snovitra XL to:

• Powiększona szerokość i obwód penisa.
• Przyjemny nastrój.
• Zwiększona wrażliwość penisa.
• Lepsze odczucia.
• Lek ma szybkie działanie, które daje skuteczny efekt w ciągu 30-60 minut od użycia.
• Lek może pomóc wydłużyć czas trwania stosunku seksualnego, poprawiając charakter wytrysku.
• Działa w celu promowania ukrwienia dla długotrwałych zmysłowych procesów.

Jak stosować Snovitra XL?

Należy przyjmować dawkę raz dziennie doustnie. Lek można przyjmować, popijając wodą oraz na czczo lub bez. Nie próbuj przedawkować leku, ponieważ może to spowodować inne problemy zdrowotne. Ograniczaj się tylko do jednej dawki dziennie i nie pomijaj dawkowania bez konsultacji z lekarzem. Lek działa przez ponad 6 godzin. Dawkę 60mg, należy spożyć około 30 minut do 1 godziny przed aktywnością zmysłową. Ten lek musi być przyjmowany w miarę potrzeb. Lekarz może zmienić porcję w zależności od adekwatności leku i reakcji pacjenta. Tabletkę należy przyjmować doustnie, popijając szklanką wody. Tabletkę można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku. Żywność o wysokiej zawartości tłuszczu może opóźnić działanie leku. Najlepiej przyjmować na niewypełniony żołądek lub po posiłku o niskiej zawartości tłuszczu.

Na co uważać przy przyjmowaniu Snovitra XL?

Unikaj stosowania leku, jeśli jesteś uczulony na Vardenafil lub inne nieaktywne składniki leku. Jeśli masz nieprawidłowości w pracy serca, zaburzenia krwawienia, problemy z wątrobą lub nerkami, nie używaj Snovitra XL. Lek nie pomaga zapobiegać ani chronić przed chorobami przenoszonymi płciowo, takimi jak HIV/AIDS. Przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku skonsultuj się ze swoim specjalistą zdrowia i opowiedz mu o swojej historii medycznej, na przykład o nadciśnieniu, problemach z nerkami, problemami z wątrobą, niedoborem żelaza, rakiem, krwawieniem, szpiczakiem lub czy twój penis ma deformacje anatomiczne. Staraj się nie przyjmować więcej niż jednej porcji dziennie lub skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać więcej informacji. Nie rozpoczynaj, nie przerywaj ani nie zmieniaj zalecanych dawek. Polecany tylko dla tych mężczyzn, którzy doświadczają impotencji. Lek należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego źródła ciepła i światła. Przechowuj go z dala od dzieci i zwierząt. Przechowuj go w oryginalnym opakowaniu i nie przechowuj go w łazience.

Czy lek może wywoływać efekty uboczne?

Jak każda substancja medyczna, także Snovitra XL może wywoływać efekty uboczne. Są one bardzo rzadkie i najczęściej pojawiają się podczas przedawkowania. Najczęściej jest to:

• Ból głowy.
• Zawroty głowy.
• Katar.
• Niestrawność.
• Ból w mięśniach.
• Obrzęk.

Poważne efekty uboczne tego leku jest rzadkością. Jeśli jednak zaobserwujesz jakiekolwiek skutki uboczne i utrzymują się one przez długi czas, natychmiast poszukaj pomocy medycznej.

Ostatnio przeglądane