promocja
 NA POTENCJĘSnovitra 40 Strong 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Snovitra 40 Strong

Snovitra 40 Strong

Snovitra Strong 40- Substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł

Aby zrozumieć przyczyny zaburzeń erekcji, warto wiedzieć, co dzieje się z penisem podczas podniecenia seksualnego.

Czym są zaburzenia erekcji?

Tkanka erekcyjna odpowiada za usztywnienie penisa. Zawierają one sploty mięśniowe z ubytkami i naczyniami krwionośnymi. Do erekcji dochodzi, gdy dopływ krwi do tkanki erekcyjnej zwiększa się poprzez poszerzenie tętnic. Ponieważ jednak tkanka erekcyjna jest otoczona twardą tkanką łączną, ściskane są żyły powierzchowne, które są odpowiedzialne za odpływ krwi. W związku z tym wzrasta ciśnienie w tkance erekcji, a sam penis sztywnieje. Erekcja to złożony proces, w którym nerwy, naczynia krwionośne, hormony i psychika muszą ze sobą współdziałać. Przyczyny zaburzeń erekcji są zatem bardzo zróżnicowane i często występuje kilka czynników naraz. Ogólnie wiadomo, że u młodszych mężczyzn przeważają przyczyny psychologiczne, a wraz z wiekiem – przyczyny fizyczne. Z biegiem czasu mogą jednak pojawić się również problemy psychologiczne z przyczyn pierwotnie czysto fizycznych (np. lęk przed porażką, obniżona samoocena, unikanie aktywności seksualnych, depresja), które mogą dodatkowo negatywnie wpływać na zaburzenia erekcji.

Zaburzenia erekcji często występują w związku z chorobami ogólnymi lub w wyniku wad rozwojowych, zmian lub po operacjach w obrębie narządów płciowych. Cukrzyca, miażdżyca i anomalie naczyniowe odpowiadają za około 45% wszystkich czynników fizycznych. W przypadku źle kontrolowanej cukrzycy związane z nią uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych oraz zaburzenia hormonalne z niskim testosteronem prowadzą do zaburzeń erekcji. Szacuje się, że diabetycy są 3 razy bardziej narażeni na rozwój zaburzeń erekcji niż osoby bez cukrzycy. Najczęstsze przyczyny fizyczne to:

• Choroby serca i naczyń krwionośnych, np. miażdżyca, nadciśnienie, choroba wieńcowa, zawał serca, malformacje naczyniowe w okolicy narządów płciowych.
• Choroby metaboliczne i narządowe np. cukrzyca, niewydolność nerek, choroby tarczycy, choroby wątroby.
• Choroby nerwów i mózgu np. stwardnienie rozsiane, udar, przepuklina krążka międzykręgowego, paraplegia, choroba Parkinsona.
• Choroby w obrębie narządów płciowych np. zwężenie napletka, wady rozwojowe prącia, choroby nowotworowe, zapalenie prostaty, jąder czy najądrza.
• Operacje w obrębie narządów płciowych, miednicy lub brzucha.

Problemy z potencją, które pierwotnie były spowodowane fizycznie, często mogą prowadzić do dodatkowych problemów psychologicznych. Przyczyny czysto psychologiczne często występują u młodszych mężczyzn poniżej 40 roku życia. Psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji to:

• Stres w środowisku zawodowym lub prywatnym.
• Konflikty w związku.
• Presja na wykonanie i strach przed porażką.
• Zaburzenia lękowe.
• Depresje.
• Zaburzenia osobowości.
• Traumatyczne przeżycia seksualne.

Przyczyny psychologiczne i stres mogą prowadzić do zaburzeń erekcji, nawet jeśli spełnione są fizyczne wymagania dla wystarczającej erekcji. Oprócz depresji i zaburzeń lękowych (lęk przed porażką, przesadne zmartwienia) możliwymi przyczynami zaburzeń erekcji są choroby psychiczne, takie jak psychozy czy fiksacja psychiczna. W wielu przypadkach zaburzeń jednakowo fizycznych, jak i psychicznych może nam pomóc lek Snovitra 40.

Czym jest Snovitra 40?

Snovitra to lek zawierający 40 mg Vardenafilu. Jest bardzo skuteczny w leczeniu zaburzeń erekcji (ED) u mężczyzn. Działa w umiarkowanych i ciężkich stanach zdrowia, niezależnie od dolegliwości fizycznych lub psychicznych. Lek ten działa poprzez blokowanie działania enzymu fosfodiesterazy-5 (PDE-5) w niszczeniu cGMP. To inhibitor fosfodiesterazy, który wspomaga przepływ krwi do prącia i pomaga w utrzymaniu erekcji.

Największe zalety Snovitra 40 to:

• Snovitra działa niż wiele innych leków tego typu z doskonałymi wynikami.
• Działa poprzez poprawę natury erekcji.
• Zapewnia szybkie działanie w ciągu 30-60 minut po spożyciu leku.
• Lek pomaga poprawić jaskość erekcji.
• Sprawia, że wytrysk jest bardziej satysfakcjonujący.

Jak stosować Snovitra 40?

Należy spożywać jedną dawkę co 24 godziny doustnie, popijając szklanką wody. Unikaj miażdżenia, żucia lub łamania leku. Staraj się nie pomijać ani nie podwajać dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie wolno nam przedawkować leku, ponieważ może to mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Do reakcji na lek wymagana jest stymulacja seksualna. Niektórzy mężczyźni mogą przyjmować tylko częściową dawkę leku ze względu na stan zdrowia lub przyjmowane leki. Jeśli masz powyżej 65 lat lub masz problemy z wątrobą, lekarz może rozpocząć leczenie od mniejszej dawki. Jeśli masz problemy z prostatą lub wysokie ciśnienie krwi, z powodu których przyjmujesz leki zwane alfa-blokerami, lekarz może rozpocząć leczenie od mniejszej dawki leku. Stosuj Snovitra zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przyjmować leku Snovitra 40 częściej niż raz dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zapytaj swojego lekarza lub farmaceutę, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące stosowania leku Snovitra. Sam środek należy przechowywać w szczelnym pojemniku w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci, światła słonecznego, dzieci i zwierząt.

Czy istnieją przeciwwskazania do przyjmowania Snovitra 40?

Snovitra jest lekiem przydatnym i skutecznym w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn i nieprzydatnym dla kobiet. Lek należy przechowywać z dala od dzieci. Kiedy przyjmujesz leki, staraj się nie angażować w forsowne czynności, które wymagają uwagi. Przed zastosowaniem upewnij się, że nie masz alergii na aktywny Vardenafil lub inny nieaktywny składnik leku. Unikaj stosowania leków, jeśli masz nieregularne bicie serca, zaburzenia krwawienia lub jakiekolwiek inne problemy z sercem, lub naczyniami. Nie wolno stosować leku Snovitra 40 jeśli:

• Jesteś uczulony na jakikolwiek składnik Levitry / Vardenafilu.
• Zostałeś poinstruowany przez lekarza, aby unikać aktywności seksualnej z powodu problemów z sercem.
• Masz pewne problemy z sercem (np. niestabilną dusznicę bolesną, ciężką niewydolność serca), niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi.
• Masz pewne dziedziczne zwyrodnieniowe problemy z oczami (np. barwnikowe zwyrodnienie siatkówki).
• Masz poważne problemy z wątrobą lub poważne problemy z nerkami, które wymagają dializy.
• Miałeś zawał serca, udar lub zagrażający życiu rytm serca w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
• Zażywasz azotany (np. izosorbid, nitrogliceryna) w dowolnej postaci (np. tabletka, kapsułka, plaster, maść), nitroprusydek.

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z Levitrą / Vardenafilem. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, zwłaszcza jeśli dotyczy Cię którakolwiek z poniższych sytuacji:

• Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę lub bez recepty, suplementy ziołowe lub suplementy diety.
• Jeśli masz alergie na leki, żywność lub inne substancje.
• Jeśli masz zdeformowany penis (np. choroba Peyroniego, zwłóknienie jamiste), problemy z krwią (np. anemia sierpowata, białaczka, szpiczak mnogi).
• Jeśli u pacjenta występowały pewne problemy z oczami (np. nagła utrata wzroku, neuropatia nerwu wzrokowego, zwyrodnienie plamki żółtej).
• Jeśli u pacjenta występowały w przeszłości problemy z wątrobą lub nerkami, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, wrzody, problemy z krwawieniem, problemy z naczyniami krwionośnymi lub problemy z sercem.
• Jeśli masz historię zawału serca, udaru mózgu, pewnego rodzaju nieregularnego bicia serca.

Ostatnio przeglądane