promocja
 NA POTENCJĘSilditop- 50 
WZÓR Z CMS:


110.00
Ilość
- +

Silditop- 50

Silditop- 50

Silditop- 50 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 50 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 11 zł 110 zł
2 20 szt. 10 zł 200 zł
3 30 szt. 9 zł 270 zł
4 40 szt. 8 zł 320 zł
5 50 szt. 7 zł 350 zł

Silditop- 50

Zaburzenia erekcją są prawdziwą zmorą dla wszystkich mężczyzn, których dotykają. Na szczęście na rynku możemy znaleźć skuteczne leki, które pozwalają na uzyskanie stabilnej i mocnej erekcji. Jednym z nich jest Silditop- 50.

Czym jest Silditop- 50?

Silditop- 50 jest przeznaczony do leczenia dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Sam lek działa na bazie substancji czynnej Sildenafil. Ten działa poprzez utrzymywanie aktywności syntetycznej w organizmie, zwanej fosfodiesterazą sort 5. Proces ten poszerza żyły i zwiększa strumień krwi do penisa. Dzięki temu możemy osiągnąć trwałą i mocną erekcję. Tabletki Silditop - 50 stosuje się też przy leczeniu nadciśnienia płucnego naczyń krwionośnych. Lek zawiera aktywny składnik cytrynian sildenafilu. Jest on zawsze metabolizowany w ten sam sposób. Jest uważany za lek o niskiej toksyczności i jest ogólnie dobrze tolerowany przez większość mężczyzn. Silditop - 50 i sam sildenafil jest jednym z krótszych inhibitorów PDE-5, o czasie działania około czterech godzin („półtrwania”) i ma pożądany efekt tylko wtedy, gdy pacjent jest również pobudzony seksualnie. Po około 22 godzinach żaden składnik aktywny nie pozostaje w osoczu ciała.

Jak stosować Sildtop- 50?

Weź tabletkę około godziny przed planowanym zaangażowaniem się w stosunki seksualne. Staraj się nie przyjmować więcej niż jednej dawki w ciągu 24 godzin. W przypadku braku efektów porozmawiaj ze swoim lekarzem w celu uzyskania dalszych wskazówek. Silditop - 50 należy przyjmować dwie godziny po posiłku. Należy pamiętać, że stymulacja seksualna jest wymagana do wystąpienia erekcji, a niektórzy pacjenci mogą nie reagować na dawkę początkową. Wtedy lekarz może zadecydować o zwiększeniu dawki.

Czy podczas przyjmowania Silditop- 50 nie wolno nam przyjmować niektórych leków?

Tak podczas stosowania Silditop- 50 powinniśmy unikać następujących leków:

• Amlodypina
• Karbamazepina
• Klarytromycyna
• Deksametazon
• Ketokonazol
• Atazanawir
• Nitrogliceryna

Łączne stosowanie tych leków i Sildtop- 50 może powodować poważne konsekwencje zdrowotne.

Czy Sildtop- 50 może powodować jakieś efekty uboczne?

Jak w przypadku każdego produktu medycznego, także tutaj możemy spotkać się z efektem ubocznym. Są one jednak niezwykle rzadki i krótkotrwałe. Najczęściej jest to: ból głowy, niestrawność, problemy ze wzrokiem, zawroty głowy, wrażliwość na światło, zaczerwieniona skóra i wysypki. Jeśli erekcja utrzymuje się dłużej niż 4 godziny po stosunku seksualnym, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania Sildtop- 50?

Nie wolno stosować leku Silditop- 50, jeśli pacjent niedawno zażył azotany (leki stosowane w dławicy piersiowej lub ból w klatce piersiowej). Nie należy przyjmować leku, jeśli miałeś atak serca w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub udar, lub niewydolność serca w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W niektórych przypadkach musimy też zachować ostrożność i każdorazowe wzięcie leku konsultować z lekarzem. Chodzi tutaj o pacjentów, którzy mają lub mieli problemy z sercem, takie jak atak serca. To także nieregularne bicie serca, dławica piersiowa, ból w klatce piersiowej, zwężenie zastawki aortalnej lub niewydolność serca oraz pacjenci, którzy mieli operację serca w ciągu ostatnich 6 miesięcy, nadciśnienie płucne, udar, mają niskie ciśnienie krwi lub wysokie ciśnienie krwi, mają zdeformowany kształt penisa. Mają problemy z komórkami krwi, takimi jak sierpowata niedokrwistość, szpiczak mnogi lub białaczka. Należy też pamiętać, że problemem może być nieprawidłowe przechowywanie leku. Ten należy trzymać w normalnej temperaturze pokojowej. Trzymaj go też z dala od dzieci i zwierząt. Przeciwwskazaniem jest też nadwrażliwość na syldenafil, równoczesne stosowanie leków rozszerzających naczynia lub azotowych (azotanów), ponieważ może to prowadzić do gwałtownego spadku ciśnienia krwi, a także jednoczesne stosowanie substancji czynnych, takich jak fungicydy, ketokonazol i itrakonazol oraz rytonawir o działaniu przeciw wirusowym. Mogą one zwiększać efekty i skutki uboczne syldenafilu.

Ostatnio przeglądane