promocja
 NA POTENCJĘSilditop- 100 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Silditop- 100

Silditop- 100

Silditop- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł
15 150 szt. 7 zł 1050 zł

Silditop- 100

Zaburzenia erekcji są jednym z największych problemów w ramach zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Szacuje się, że dotyczą nawet jednego na czterech mężczyzn. Sildtop – 100 w znacznym stopniu pomaga przy tego typu zaburzeniach.

Czym jest Sildtop- 100?

Sildtop- 100 stosuje się w leczeniu dolegliwości seksualnych u mężczyzn, zwłaszcza jeśli chodzi o zaburzenia erekcji. W połączeniu ze stymulacją seksualną lek działa poprzez zwiększanie przepływu krwi do prącia, aby pomóc mężczyznom uzyskać i utrzymać erekcję. Silditop- 100 relaksuje i wspomaga odtwarzania mięśni gładkich za pomocą tlenku azotu, substancji chemicznej, która jest powszechnie uwalniana w odpowiedzi na stymulację seksualną. Ten „relaks” mięśniowy umożliwia rozszerzony przepływ krwi do określonych obszarów prącia, co powoduje silną i trwałą erekcję. Stres psychiczne i emocjonalny także może hamować podniecenie seksualne. Silditop- 100 działa poprzez łagodzenie mięśni i otwieranie naczyń krwionośnych w płucach. Zmniejsza to ciśnienie krwi w płucach i tym samym redukuje stres.

Jak stosować Sildtop- 100?

Lek jest przyjmowany raz dziennie na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Najlepiej jest go przyjmować na pusty żołądek. Zażywanie leku wraz z obfitym posiłkiem spowoduje, że więcej czasu zajmie aktywowanie leku, a jego siła będzie znacznie zmniejszona. Lek Silditop- 100 zacznie działać w ciągu 30 minut do godziny w zależności od naszych indywidualnych predyspozycji i pozostanie aktywny przez maksymalnie 4 godziny. Należy pamiętać, że Silditop-100 z alkoholem może obniżyć ciśnienie krwi. Silditop- 100 może powodować zawroty głowy, zmęczenie lub zaburzenia widzenia. Dlatego nie wolno nam po zażyciu leku prowadzić pojazdów zmechanizowanych. Podczas stosowania tego leku należy przestrzegać zaleceń lekarza. Silditop- 100 jest bezpieczny nawet przy długotrwałym stosowaniu. Używanie go przez wiele miesięcy i lat nie powoduje żadnych szkodliwych skutków.

Jakie są skutki uboczne stosowania Silditop- 100?

Jak w przypadku każdego leku, także ten może w niektórych przypadkach powodować niepożądane działania. Najczęściej są one bardzo krótkotrwałe i występują sporadycznie. Jeśli efekty uboczne trwają dłużej, należy natychmiast odstawić lek i zgłosić się do lekarza. Najbardziej typowe skutki uboczne Silditop- 100 to infekcja drog oddechowych, problemy ze snem, erekcja, która trwa dłużej niż normalnie, krwotok z nosa, bóle głowy, rozstrój żołądka oraz zaczerwienienie twarzy.

Jakie są przeciwwskazania, jeśli chodzi o Silditop - 100?

Sildtop- 100 należy stosować z rozwagą u pacjentów z chorobami wątroby. Przed zastosowaniem leku należy omówić to z lekarzem. Mężczyźni uczuleni na składniki aktywne oraz wszystkie nieaktywne składniki tabletki, nie mogą stosować tego leku. Sildtop- 100 jest przeciwwskazany u pacjentów z chorobami serca, zaburzeniami czynności wątroby, a także w przypadku stanu depresji czy jeśli występują u nas omdlenia.

Przeciwwskazaniem są też leki azotanowe, nitrogliceryna, monoazotan lub diazotan izosorbidu. Lek jest niewskazany także, jeśli chodzi o takie leki jak azotyn amylu lub azotyn butylu, riocyguat. Połączenie tych leków może spowodować poważny spadek ciśnienia krwi. Przeciwwskazaniem są też Inhibitory monoaminooksydazy, Inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, Inhibitory CYP3A4, leki przeciwdepresyjne.

Sildtop- 100 nie może być używany przez mężczyzn, którym nie zaleca się aktywności seksualnej z powodu problemów z sercem. Należy zachować ostrożność także, wtedy kiedy mieliśmy problemy z sercem w ciągu ostatnich 6 miesięcy, nadciśnienie płucne, niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi, udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy, barwnikowe zapalenie siatkówki, wrzody żołądka, problemy z krwawieniem, problemy z komórkami krwi, padaczkę czy też odwodnienie. W każdym z tych przypadków przed zastosowaniem leku należy się najpierw skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, aby wyeliminować wszelkie zagrożenie czy pojawianie się efektów ubocznych.

Ostatnio przeglądane