promocja
 NA POTENCJĘSildigra Gold 200 
WZÓR Z CMS:


110.00
Ilość
- +

Sildigra Gold 200

Sildigra Gold 200

Sildigra Gold 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 11 zł 110 zł
2 20 szt. 10 zł 200 zł
3 30 szt. 9 zł 270 zł
4 40 szt. 8 zł 320 zł
5 50 szt. 7 zł 350 zł

Sildigra Gold 200 to nowoczesny lek, który pozwala na rozwiązanie problemów z zaburzeniami erekcji.

Czym są zaburzenie erekcji?

Zaburzenia erekcji często mają podłoże psychologiczne i/lub fizyczne. Zaburzenia erekcji (ED) to trwała niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do satysfakcjonującego stosunku płciowego. Definicja ta pokazuje między innymi, że diagnoza zależy również od subiektywnej oceny osoby zainteresowanej i że sporadyczne braki wzwodu nie oznaczają zaburzeń erekcji.

Przy niezakłóconym libido i normalnym poziomie hormonów, pewne obszary mózgu są pobudzane w sytuacjach erotycznych pod wpływem stanu psychicznego mężczyzny, na przykład poprzez wrażenia wzrokowe, dotyk, zapachy lub pomysły.

Poprzez specjalne ośrodki w rdzeniu kręgowym i splotach włókien nerwowych wokół pęcherza moczowego i prostaty impulsy docierają następnie do penisa. Tam umożliwiają rozluźnienie mięśni naczyń krwionośnych (tętnic) i tkanki erekcyjnej, co powoduje zwiększenie średnicy tętnic zaopatrujących. Zwiększa to dopływ krwi do jam tkanki erekcyjnej, tak że te rozszerzają się i powstaje wysokie ciśnienie w ciałach jamistych. To ciśnienie z kolei ściska drenujące naczynia krwionośne (żyły), krew nie wypływa już z tkanki erekcyjnej, utrzymuje się wysokie ciśnienie, a penis staje się duży i sztywny. Ciała jamiste posiadają stabilne pokrycie tkankowe, które ogranicza ich rozszerzanie się (tumescencja) i wraz z równowagą między dopływem i odpływem krwi decyduje o twardości (sztywności) erekcji.

Ciała jamiste są również opróżniane pod kontrolą mózgu za pomocą impulsów nerwowych. Kontrolują one mięśnie gładkie tętnic blokujących, tętnice zamykają się, a w konsekwencji ciśnienie w tkance erekcyjnej spada. Niskie ciśnienie nie wystarcza już do wyciśnięcia opróżniających się naczyń. Uwalnia to przepływ krwi, ciała jamiste opróżniają się, a penis ponownie się rozluźnia. Wielu mężczyzn cierpi na mniej lub bardziej wyraźne zaburzenia erekcji. Częstość występowania wzrasta wraz z wiekiem. Najczęściej problemy z uzyskaniem erekcji wynikają z:

• Spożywanie używek (np. alkoholu, nikotyny) lub narkotyków.
• Choroby sercowo-naczyniowe, np. choroba wieńcowa, wysokie ciśnienie krwi, miażdżyca („zwapnienie naczyń”).
• Choroby metaboliczne, np. cukrzyca (cukrzyca), zaburzenia metabolizmu lipidów, choroby tarczycy.
• Przyjmowanie leków, np. leków obniżających ciśnienie krwi i obniżających poziom lipidów, leków nasercowych, leków przeciwzapalnych, psychotropowych, uspokajających i silnych środków przeciwbólowych, hamujących apetyt, preparatów hormonalnych (w tym antyandrogenów i analogów LH-RH do leczenia raka prostaty, patrz hormon terapia ).
• Łagodny zespół prostaty (łagodne przerost prostaty, patrz BPS ).
• Choroby mózgu lub rdzenia kręgowego, np. stwardnienie rozsiane, udar.
• Zmiany poziomu hormonów spowodowane zaburzeniami przysadki mózgowej, jąder lub nadnerczy.
• Wady rozwojowe, konsekwencje urazów lub chorób prącia.

Jak pomoże nam Sildigra Gold 200?

Sildigra Gold 200 jest lekiem doustnym stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Wychwytuje cytrynian sildenafilu 200 mg jako składnik aktywny. W połączeniu z podnieceniem tabletki te działają poprzez wspomaganie krwiobiegu w narządach płciowych, aby osiągnąć i utrzymać erekcję. Będąc silnym lekiem hamującym hormon PDE-5, stosowanie leku powoduje całkowite zahamowanie hormonów PDE-5. Stosowanie leków pomoże ci zniwelować działanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne wytwarzane przez komórki nerwowe, rozluźnia je i umożliwia nadmierny przepływ krwi. Pomoże to w zwiększeniu reaktywności penisa, dzięki czemu łatwiej będzie uzyskać twardszą erekcję.

Jak stosować Sildigra Gold 200?

Kapsułkę należy spożyć w całości, popijając wodą. Zażywanie pigułki z pokarmem zmniejszy uczucie glodu. Ale podczas przyjmowania Sildenafilu musisz trzymać się z dala od tłuszczów. uUikaj picia wina lub soku grejpfrutowego z Sildigra Gold. Staraj się nie podwajać dawek, ponieważ może to spowodować niepożądane skutki. Unikaj rozpoczynania lub przerywania leczenia bez konsultacji lekarskiej.

Czy lek może wywoływać efekty uboczne?

Jak każdy środek medyczny także Sildigra Gold 200 może w niektórych przypadkach powodować efekty uboczne, takie jak bóle głowy, rozstrój żołądka, biegunka, objawy grypopodobne i nudności – zwłaszcza przy przedawkowaniu. Przed zakupem jakichkolwiek tabletek pożądane jest, aby skonsultować się z lekarzem i pozwolić mu zdecydować, czy leki są dla ciebie najlepszym sposobem leczenia. Staraj się nie spożywać leków razem z podobnymi lekami, winem i innymi alkoholowymi napojami. Lek należy przyjmować tylko w razie potrzeby. Nie jest przeznaczony dla kobiet i dzieci. Unikaj przyjmowania leku łącznie z lekami zawierającymi azotany, ponieważ mogą zmniejszać napięcie krążenia w organizmie. Nie używaj leku, jeśli masz uczulenie na cytrynian sildenafilu lub innych składników leku. Nie wolno stosować leku bez zalecenia lekarza, jeśli masz chorobę, taką jak nadciśnienie, cukrzyca.

Osoby dojrzałe mogą być uczulone na objawy leku. Unikaj prowadzenia pojazdów po zażyciu tego leku, ponieważ powoduje niekiedy bóle głowy i senność. Pacjenci, którzy doświadczają tych problemów terapeutycznych, takich jak problemy z nerkami lub wątrobą, choroby Peyroniego i uszkodzenia żołądkowo-jelitowe, powinni unikać tego leku.

Lek ma właściwości rozszerzające naczynia krwionośne i może nasilać działanie leków przeciwnadciśnieniowych mających na celu obniżenie ciśnienia krwi. Dodatkowo u pacjentów przyjmujących kilka leków hipotensyjnych, u których nadciśnienie tętnicze było słabo kontrolowane, zaobserwowano nieco większy spadek ciśnienia tętniczego. U zdecydowanej większości pacjentów spadek ten nie był związany z objawami hipotensyjnymi. Pacjenci leczeni lekami przeciwnadciśnieniowymi i przyjmujący ten lek powinni otrzymać odpowiednie wytyczne kliniczne. U zdrowych ochotników nie stwierdzono istotnego spadku ciśnienia tętniczego przy jednoczesnym stosowaniu leku i selektywnego blokera alfa 1A- adrenergicznego tamsulosyny. Jednoczesne stosowanie leku z doksazosyną jest przeciwwskazane. Jednoczesne stosowanie riocyguatu z inhibitorami PDE5, jest przeciwwskazane, ponieważ riocyguat nasila hipotensyjne działanie inhibitorów PDE5.
 

Ostatnio przeglądane