promocja
 NA POTENCJĘSildigra 100 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Sildigra 100

Sildigra 100

Sildigra- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 9 zł 90 zł
2 20 szt. 8 zł 160 zł
3 30 szt. 7 zł 210 zł
4 40 szt. 6 zł 240 zł
5 50 szt. 5 zł 250 zł

Sildigra 100

Zaburzenia erekcji (ED) występują wtedy, gdy nie jest możliwe osiągnięcie i utrzymanie wystarczającej erekcji prącia do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. ED jest również potocznie nazywany impotencją. Może mieć różne przyczyny i może poważnie wpłynąć na jakość i satysfakcję z życia seksualnego.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Powstanie erekcji wymaga złożonej interakcji między układem nerwowym i naczyniowym. Wpływają na nią również męskie hormony płciowe. Tkanka erekcyjna prącia ma złożoną budowę. Przyczyny zaburzeń erekcji mogą być odpowiednio różnorodne - na przykład sercowo-naczyniowe lub neurologiczne. Czynniki fizyczne są w takim samym stopniu przyczyną jak psychologiczne ( np. stres, brak pewności siebie, problemy w związku). Może również wystąpić kombinacja kilku czynników. Możliwe przyczyny to m.in .

• Chorób przewlekłych, np Cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, Otyłość, Dyslipidamien, Choroby układu krążenia.
• Czynników naczyniowych (wpływające naczynia krwionośne), np Miażdżyca.
• Przyjmowanie leków, takich jak leki przeciwnadciśnieniowe, leki psychotropowe, pewne Diuretyki, Antyandrogen itp.
• Przyczyny endokrynologiczne, np. niedobór testosteronu, zaburzenia tarczycy, hiperprolaktynemia.
• Neurologiczne przyczyny, np Neuropatia cukrzycowa, Stwardnienie rozsiane. Urazy rdzenia kręgowego, konsekwencje urazów w obrębie miednicy, konsekwencje operacji w obrębie miednicy ( np. radykalna prostatektomia – usunięcie prostaty, operacje odbytnicy).
• Czynniki związane ze stylem życia, np. palenie, nadużywanie lub spożywanie alkoholu.

Aby wyjaśnić zaburzenia erekcji, przeprowadza się szczegółową anamnezę, która obejmuje nie tylko zdrowie fizyczne, ale także seksualność, styl życia oraz środowisko społeczne i partnerskie. Lekarz współpracuje z pacjentem, aby ustalić, która forma terapii jest właściwa w oparciu o indywidualne wymagania. Konieczna może być redukcja spożycia alkoholu i wyrzeczenie się papierosów, a także dalsze zmiany stylu życia ( np. redukcja masy ciała, zmiana diety, aktywność fizyczna, redukcja stresu). Skutecznym sposobem jest stosowanie leku Sildigra 100.

Co to jest Sildigra 100?

Sildigra jest generyczną formą Viagry, znanej również jako „mała niebieska pigułka”, doustnego leku stosowanego w leczeniu zaburzeń erekcji (ED). Sildigra to lek znany jako inhibitor PDE5, powszechnie stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (ED). Sildenafil, czyli substancja czynna leku, zaczyna działać w ciągu 30 do 60 minut. Sildenafil należy przyjmować od 30 minut do czterech godzin przed aktywnością seksualną. Lek zwykle pozostaje w organizmie przez cztery do pięciu godzin.

W przypadku zaburzeń erekcji sildenafil i inne inhibitory PDE5 działają poprzez blokowanie enzymu zwanego PDE5, który zmniejsza naczynia krwionośne. Podczas erekcji naturalna substancja chemiczna zwana cGMP otwiera naczynia krwionośne w penisie, zwiększając tam przepływ krwi i czyniąc penisa twardszym. Ponieważ PDE5 zatrzymuje cGMP (i blokuje erekcje), hamowanie PDE5 pozwala cGMP wydłużać czas trwania erekcji Pamiętaj jednak: nie zyskujesz automatycznie erekcji, gdy przyjmujesz syldenafil lub inne inhibitory PDE5. Musi pojawić się podniecenie seksualne.

Na co należy zwrócić uwagę przyjmując Sildigra 100?

Sildenafil może powodować niskie ciśnienie krwi, zwykle w ciągu jednej do dwóch godzin po zażyciu. Jeśli masz już niskie ciśnienie krwi, porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czy powinieneś zażywać syldenafil. Nie należy przyjmować sildenafilu, jeśli jesteś uczulony na sildenafil lub którykolwiek z nieaktywnych składników sildenafilu. Nie zażywaj syldenafilu, jeśli nie jesteś wystarczająco zdrowy do podjęcia aktywności seksualnej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, czy jesteś wystarczająco zdrowy, aby uprawiać seks, porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Podobnie jak wiele leków, sildenafil i inne leki na zaburzenia erekcji mogą powodować działania niepożądane. Najczęstsze działania niepożądane obejmują ból głowy, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, rozstrój żołądka, bóle pleców i (rzadko) tymczasowe zaburzenia widzenia kolorów. Jeśli masz chorobę oczu zwaną barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem inhibitorów PDE5. Bardzo rzadko Sildigra może również powodować priapizm, erekcję trwającą dłużej niż cztery godziny. Natychmiast zasięgnij pomocy medycznej, jeśli wystąpi priapizm.

Czy Sildigra wchodzi w interakcje z jakimiś lekami?

Sildigra może powodować niepożądane reakcje, gdy jest przyjmowana z innymi lekami, w tym innymi inhibitorami PDE-5 (takimi jak Cialis, Levitra lub Stendra), antybiotykami, lekami przeciw grzybiczymi, lekami przeciw retrowirusowymi, azotanami (leki na nadciśnienie lub choroby serca) lub leczeniem dla BPH (łagodny rozrost gruczołu krokowego). Leku i innych inhibitorów PDE5 nigdy nie należy przyjmować z azotanami. Należą do nich leki na receptę na choroby serca i rekreacyjny lek azotan amylu, znany również jako „poppers”. Przyjmowanie leku z azotanami może spowodować niebezpieczny (i potencjalnie śmiertelny) spadek ciśnienia krwi. Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent przyjmuje riocyguat z powodu tętniczego nadciśnienia płucnego.

Dlaczego tak ważne jest kupowanie Sildigra w sprawdzonym sklepie?

Kupując lek przez Internet, uważaj na podrabiane leki. Wiele internetowych reklam obiecujących ten sam środek za dużo mniejszą cenę nie jest legalnych, a sprzedawany przez nich produkt może być niebezpieczny, ponieważ zawiera za mało lub za dużo sildenafilu, zanieczyszczeń i innych substancji. Jedno z badań wykazało, że do 77 procent leków na erekcje sprzedawanych online może być podrobionych. Kupując lek w niesprawdzonych miejscach, nigdy tak naprawdę nie wiesz, co otrzymujesz. Kilka lat temu policja w Wielkiej Brytanii przejęła masowe ilości podrabianych leków. Analiza laboratoryjna wykazała, że pigułki zawierały zanieczyszczenia, takie jak talk, komercyjna farba i tusz do drukarek (w celu zabarwienia tabletek na niebiesko) oraz inne leki, takie jak acetaminofen i amfetamina. Tylko 10% tabletek mieściło się w normach.

Ostatnio przeglądane