Produkty z substancją czynną: POKAŻ
 PRODUKTYSildenafil Genoptim 
WZÓR Z CMS:


88.00
Ilość
- +

Sildenafil Genoptim

Sildenafil Genoptim

Sildenafil Genoptim- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 8 szt. 11 zł 88 zł
2 16 szt. 10 zł 160 zł
3 24 szt. 9 zł 216 zł
4 32 szt. 8 zł 256 zł
5 40 szt. 7 zł 280 zł

Sildenafil Genoptim

Sildenafil Genoptim to skuteczny lek leczenia zaburzeń erekcji, który może być wykorzystywany, jeśli dochodzi do zaburzeń w zakresie utrzymania prącia w pozycji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego, u dorosłych mężczyzn. W celu skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna.

Co to jest Sildenafil Genoptim?

Sildenafil Genoptim należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Sam lek działa wspomagająco, jeśli chodzi o rozkurczanie się naczyń krwionośnych w prąciu. Dzięki temu do niego napływa większa ilość krwi w trakcie podniecenia seksualnego. W praktyce oznacza to łatwiejsze uzyskanie trwałej i satysfakcjonującej erekcji. Należy jednak pamiętać, że warunkiem działania leku są bodźce seksualne i uzyskanie podniecenia. Lek Sildenafil Genoptim nie powinien być stosowany przez pacjentów, u których nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Nie jest też przeznaczony dla kobiet.

Jak dawkować Sildenafil Genoptim?

Sam preparat może być tylko używany przez osoby dorosłe. Zalecana przez producenta dawka to pięćdziesiąt miligramów. Powinniśmy przyjąć tę dawkę na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji leku dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć. Jednak nie powinniśmy w żadnym wypadku przekraczać dawki stu miligramów. Nie zaleca się stosowania częściej niż raz na dobę. U pacjentów w podeszłym wieku oraz u pacjentów z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek, nie powinniśmy podwyższać dawki. Takie zachowanie jest też niewskazane, jeśli mamy do czynienia z osobą, które cierpi na ciężkie zaburzenia czynności nerek lub zaburzenia czynności wątroby. U pacjentów stosujących jednocześnie inhibitory CYP3A4 lub leki α-adrenolityczne należy rozważyć rozpoczęcie leczenia syldenafilem od dawki minimalnej. W celu zminimalizowania ryzyka niedociśnienia ortostatycznego, stan pacjenta przyjmującego leki α-adrenolityczne powinien być stabilny przed rozpoczęciem leczenia. Jeżeli lek jest przyjmowany podczas posiłku, początek działania leku może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia na czczo.

Kto nie może przyjmować Sildenafil Genoptim?

Zabronione jest stosowanie leku, jeśli pacjent ma uczulenie na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Nie wolno go też stosować w przypadku gdy pacjent przyjmuje azotany. W takim przypadku istnieje poważne ryzyko, że lek wywoła niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. W przypadku kiedy pacjent bierze jednocześnie leki tego typu, powinien przed zastosowaniem leku zapytać o opinię lekarza. Ostatecznie zabronione jest stosowanie leku w przypadku gdy pacjent cierpi z powodu choroby serca lub wątroby. Przebył niedawno udar lub zawał serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi, a także ma dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki. Nie wolno nam ostatecznie stosować leku, kiedy u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Istnieją też sytuacje, w których stosowanie leku jest niewskazane. To kiedy u pacjenta stwierdzono niedokrwistość sierpowatokrwinkową, białaczkę, szpiczaka mnogiego. Jeśli u pacjenta stwierdzono anatomiczne zniekształcenie prącia lub chorobę Peyroniego, dolegliwości ze strony serca.

Czy Sildenafil Genoptim powoduje działania niepożądane?

Każdy lek może powodować oczywiście działania niepożądane. W przypadku leku Sildenafil Genoptim są one zwykle, łagodnie lub umiarkowanie nasilone i krótkotrwałe. Wszystkie leki, w tym Sildenafil Genoptim, mogą wywoływać reakcje alergiczne. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli u pacjenta po zażyciu leku Sildenafil Genoptim wystąpią następujące objawy: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, warg lub gardła. Do lekarza należy się zwrócić także wtedy, kiedy wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny. Jeśli u pacjenta nagle wystąpi pogorszenie lub utrata wzroku, powinien on zaprzestać przyjmowania leku i skontaktować się błyskawicznie z lekarzem.

Ostatnio przeglądane