promocja
 NA POTENCJĘSILDAMIX 100 mg+ 60 mg 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

SILDAMIX 100 mg+ 60 mg

SILDAMIX 100 mg+ 60 mg

Sildamix- Substancja czynna: SILDENAFIL 100 mg + DAPOXETINE 60 mg- dzi​​​​ałanie ok. 6 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Zaburzenia erekcji doświadcza prawie połowa mężczyzn po 40 roku życia. Problemy z erekcją, pojawiającą się od czasu do czasu, nie powinny wzbudzać paniki. Jednak częste problemy powodują stres, obniżają pewność siebie i mogą prowadzić do rozpadu związków.

Brak erekcji może być sygnałem wielu chorób. Na przykład brak porannej erekcji wskazuje na organiczny charakter dysfunkcji: patologię układu sercowo-naczyniowego (miażdżyca, choroba wieńcowa), zaburzenia metaboliczne (na przykład cukrzyca). Przyczynami zaburzeń erekcji mogą być czynniki psychiczne lub psychologiczne: stres, depresja itp. Jednak potwierdzenie psychogennych zaburzeń erekcji jest możliwe tylko wtedy, gdy wykluczone są opcje organiczne. Najcięższe formy zaburzeń, występują przy cukrzycy, niewydolności nerek, po rozległych operacjach narządów miednicy mniejszej. Wynika to z pogorszenia przepływu krwi z powodu nieodwracalnych zmian w tkankach naczyniowych i jamistych prącia.

Rozpoznanie zaburzeń erekcji polega na ustaleniu ich przyczyny psychogennej lub organicznej. Formy organiczne leczone są przez urologów, psychogenne - przez psychiatrów i/lub seksuologów. W większości przypadków badanie urologa wystarcza do wyboru sposobu leczenia. Sprawdzany jest stan układu sercowo-naczyniowego i hormonalnego, obecność cukrzycy czy innych chorób wpływających na potencję. Czasami łączy się go ze wstrzyknięciem do prącia specjalnego leku w celu pobudzenia przepływu krwi. W ten sposób ocenia się dopływ krwi do narządu. Leczenie zaburzeń erekcji tabletkami jest skuteczne w 95% przypadków

Pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić lekarz, jest upewnienie się, że przepisana jest właściwa terapia w zakresie chorób przewlekłych. W 95% przypadków wystarczy zażywać leki stymulujące takie jak Sildamix. Działa on na zasadzie wzmacniania działanie tlenku azotu. Jest to naturalnie występująca substancja chemiczna wytwarzana przez organizm w celu rozluźnienia mięśni prącia i stymulowania przepływu krwi.

Czym jest Sildamix?

Sildamix to jeden z najpopularniejszych leków na poprawę potencji, który nie tylko zwiększa erekcję, ale także pomaga zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi. Teraz każdy mężczyzna będzie mógł sam zdecydować, o chwili wytrysku, a jednocześnie czuć się swobodnie, dzięki długiej i trwale utrzymującej się erekcji. Sildamix, działa w ciągu pół godziny po podaniu, a efekt utrzymuje się do 4 godzin. W czasie działania mężczyzna może mieć wielokrotne orgazmy.

Kiedy stosować Sildamix?

Sildamix wskazany jest w leczeniu zaburzeń erekcji. Sildamix to lek, który składa się z 2 aktywnych związków, a mianowicie Sildenafilu i Dapoksetyny (sildenafil 100 mg + dapoksetyna 60 mg). Sildamix zwiększa przepływ krwi do prącia, jak to ma miejsce naturalnie, gdy mężczyzna jest stymulowany seksualnie. Gdy więcej krwi wpływa, a mniej wypływa, tętnice w penisie powiększają się, powodując erekcję. Jednocześnie Dapoksetyna powoduje opóźnienie momentu wytrysku.

Jak stosować Sildamix?

Stosuj Sildamix zgodnie z zaleceniami lekarza. Weź Sildamix doustnie z posiłkiem lub bez posiłku. Sildamix może działać z opóźnieniem, jeśli zażyjesz go z posiłkiem o wysokiej zawartości tłuszczu. Sildamix jest szybko wchłaniany. Maksymalny efekt występuje między 30 a 120 minutą od przyjęcia tabletki. Sildamix może pomóc w uzyskaniu erekcji podczas stymulacji seksualnej. Erekcja nie nastąpi automatycznie tylko w efekcie zażyciu pigułki. Nie należy przyjmować więcej leku, niż wynosi zalecana dawka lub częściej niż raz dziennie. Nie przyjmuj leku, jeśli nie planujesz podjęcia aktywności seksualnej.

Zalecana dawka to jedna tabletka, przyjmowana w razie potrzeby około 1 godzinę przed aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć. Jednak w każdym przypadku, kiedy decydujesz się na zwiększenie dawki, zapytaj o zdanie swojego lekarza. Nie zaleca się spożywania dużych ilości alkoholu przed użyciem produktu. Alkohol i tłuste potrawy zmniejszają efekt. Pacjenci w podeszłym wieku powinni rozpocząć leczenie od minimalnej zalecanej dawki (80 mg/dobę). Przechowuj Sildamix w temperaturze pokojowej między 15-30 stopni C z dala od wilgoci, ciepła i światła. Należy też przechowywać Sildamix w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania w zakresie stosowania leku?

Nie należy stosować Sildamix, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek składnik Sildamix. Lekarz zalecił ci unikanie aktywności seksualnej z powodu problemów z sercem. Przyjmujesz azotany (np. izosorbid, nitrogliceryna) w dowolnej postaci (np. tabletka, kapsułka, plaster, maść) lub nitroprusyd. Używasz niektórych leków zwanych „poppersami” (np. azotan lub azotyn amylu, azotan lub azotyn butylu). Przyjmujesz inny inhibitor PDE5 (np. tadalafil, wardenafil) lub inny lek zawierający syldenafil.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli przyjmujesz leki na receptę lub bez recepty, preparaty ziołowe lub suplementy diety. Jeśli masz alergie na leki, pokarmy lub inne substancje. Jeśli masz zdeformowany penis (np. zwłóknienie jamiste, choroba Peyroniego), problemy z krwinkami (np. białaczka, szpiczak mnogi, anemia sierpowata) lub jakikolwiek inny stan, który może zwiększać ryzyko przedłużonej erekcji (priapizm). Jeśli występowały u ciebie w przeszłości pewne problemy z oczami (np. zwyrodnienie plamki żółtej, neuropatia nerwu wzrokowego, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, nagła utrata wzroku w jednym lub obu oczach) lub problemy ze słuchem (np. dzwonienie w uszach, osłabienie słuchu, utrata słuchu).

Przeciwwskazaniem są też problemy z wątrobą lub nerkami, problemy z płucami (np. zrostowa choroba żył płucnych), wysokie lub niskie ciśnienie krwi, wrzody, problemy z krwawieniem, problemy z sercem (np. dusznica bolesna, zwężenie aorty, niewydolność serca, nieregularne bicie serca) lub problemy z naczyniami krwionośnymi, a także zawał serca, udar lub zagrażające życiu nieregularne bicie serca, zwłaszcza w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcje z Sildamixem. Poinformuj swojego lekarza, jeśli przyjmujesz jakiekolwiek inne leki, w szczególności którekolwiek z poniższych:

• Alfa-blokery (np. doksazosyna), leki na wysokie ciśnienie krwi, azotany (np. izosorbid, nitrogliceryna) lub nitroprusydek, ponieważ może pojawić się poważne niskie ciśnienie krwi z zawrotami głowy, zawrotami głowy i omdleniami.
• Środki przeciwgrzybicze azolowe (na przykład, itrakonazol, ketokonazol), H- 2 antagonistów (np cymetydyna), HIV, inhibitory proteazy (na przykład, rytonawir, sakwinawir), antybiotyki makrolidowe (na przykład, erytromycynę), narkotyczne środki przeciwbólowe (np dihydrokodeina) lub telitromycyna, ponieważ może zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych Sildamix.
• Bozentan lub ryfampicyna, ponieważ mogą zmniejszać skuteczność Sildamixu.
Może to nie być pełna lista wszystkich interakcji, które mogą wystąpić. Zapytaj swojego lekarza, czy Sildamix może wchodzić w interakcje z innymi lekami, które przyjmujesz. Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymaniem lub zmianą dawki jakiegokolwiek leku. 

Ostatnio przeglądane