promocja
 NA POTENCJĘSILDAFORCE 200 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

SILDAFORCE 200

SILDAFORCE 200

SILDAFORCE 200 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł

Czym jest Sildaforce 200?

Sildaforce 200mg to jeden z najpopularniejszych leków, należy do kategorii inhibitorów PDE 5. Jest przepisywany na problem zaburzeń erekcji u mężczyzn. Zaburzenia erekcji to po prostu niezdolność mężczyzn do długiej i twardej erekcji podczas aktywności seksualnej. Zawiera generyczny cytrynian sildenafilu jako składnik aktywny. Sildaforce (tabletki cytrynianu Sildenafilu 200 mg) to popularny, skuteczny i szeroko stosowany środek na leczenie zaburzeń erekcji. Aktywnym składnikiem Sildaforce jest cytrynian Sildenafilu. Lek przynależy do rodziny środków, które rozszerzają naczynia krwionośne PDE-5, zwłaszcza w okolicy narządów płciowych. Pozwala to na silniejszy przepływ krwi, który umożliwia erekcję. Na początku substancja ta była przeznaczona głównie do leczenia nadciśnienia lub dusznicy bolesnej. Podczas badań odkryto, że Sildenafil korzystniej wpływa na erekcję niż jeśli chodzi o leczenie dławicy piersiowej. Działanie Sildenafilu polega na hamowaniu PDE5, który zwiększa działanie tlenku azotu w penisie wytwarzanego podczas stymulacji seksualnej.

Sildaforce 200 mg to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych produktów do leczenia problemów z erekcją. Taką pozycję na rynku farmaceutycznym zawdzięcza substancji czynnej. Cytrynian sildenafilu został wynaleziony przez firmę Pfizer i jest stosowany w tym samym składzie w bardziej znanej, ale i znacznie droższej Viagrze. Weź tabletkę około pół godziny przed stosunkiem seksualnym.

Jak stosować Sildaforce 200?

Zwykle pojedyncza dawka początkowa wynosi 50 mg. W zależności od zapotrzebowania i tolerancji pojedynczą dawkę można zmniejszyć do 25 mg lub zwiększyć do maksymalnie 200 mg raz na dobę. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej 200 mg. Jednak efekt pojawia się dopiero po stymulacji seksualnej, ponieważ Sildaforce nie jest afrodyzjakiem. Zaleca się połknięcie leku Sildaforce 200 mg 30-60 minut przed stosunkiem. Efekt można zaobserwować od 4 do 6 godzin. Preparat można przyjmować przed lub po jedzeniu. Jednak alkohol, pokarmy wysokotłuszczowe, grejpfrut i sok grejpfrutowy będą negatywnie wpływać na skuteczność Sildaforce 200 mg.

Czy istnieją przeciwwskazania w przyjmowaniu Sildaforce 200?

Nie należy przyjmować leku Sildaforce 200 mg, jeśli:

• jesteś uczulony na sildenafil lub inne substancje aktywne;
• niedawno miałeś zawał serca lub udar mózgu, a także w przypadku innych chorób serca, takich jak niskie ciśnienie krwi lub nadciśnienie;
• przyjmujesz azotany (np. nitrogliceryna, diazotan izosorbidu), leki rozpuszczające tlenek azotu (np. azotyn izoamylu);
• przyjmujesz leki na dusznicę bolesną (np. azotany lub tlenek azotu);
• masz jakąkolwiek inną poważną chorobę serca lub zaburzenia wątroby;
• cierpisz na rzadkie schorzenie siatkówki (np. barwnikowe zwyrodnienie siatkówki) lub straciłeś wzrok.

Przed przyjęciem substancji czynnej sildenafil należy poinformować lekarza, jeśli:

• przyjmujesz riocyguat (stosowany w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego i przewlekłego nadciśnienia płucnego);
• bierzesz już inny lek na erekcję;
• masz problemy sercowe;
Występuje u ciebie:
• choroba Peyroniego lub inne deformacje prącia;
• choroba wrzodowa lub hemofilia (np. hemofilia);
• nietolerancja cukru (np. laktozy);
• anemia sierpowata, białaczka lub szpiczak mnogi;
• HIV (zwłaszcza jeśli jesteś leczony inhibitorami proteazy)

Jeśli masz problemy z nerkami lub wątrobą, poinformuj o tym lekarza. On dostosuje twoje dawkowanie. Nie należy przyjmować też leku, jeśli u pacjenta występowały w przeszłości pewne problemy z oczami (np. zwyrodnienie plamki żółtej, neuropatia nerwu wzrokowego, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, nagła utrata wzroku w jednym lub obu oczach) lub problemy ze słuchem (np. dzwonienie w uszach, osłabienie słuchu, utrata słuchu). A także, gdy występowały w przeszłości problemy z wątrobą lub nerkami, problemy z płucami (np. zrostowa choroba żył płucnych), wysokie lub niskie ciśnienie krwi, wrzody, problemy z krwawieniem, problemy z sercem (np. dusznica bolesna, zwężenie aorty, niewydolność serca, nieregularne bicie serca) lub problemy z naczyniami krwionośnymi.

Czy są możliwe efekty uboczne po zastosowaniu leku?

Sildaforce 200 mg reaguje z innymi lekami, zwłaszcza jeśli lek zawiera erytromycynę, cymetydynę lub ketokonazol. Podobnie jak w przypadku każdego innego leku, lek zawierający sildenafil może powodować działania niepożądane. Najczęściej chodzi o łagodne nudności, które nie trwają długo. Czasami są to bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, złe samopoczucie, problemy z trawieniem, uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia (niewyraźne lub tzw. niebieskie widzenie), katar czy zawroty głowy. Jeśli po zażyciu produktu masz poważne zaburzenia wzroku lub słuchu, jeśli w moczu pojawi się krew lub stanie się ona mętna, lub jeśli masz erekcję trwającą dłużej niż 4 godziny, zwłaszcza bez stymulacji seksualnej, natychmiast zgłoś się do lekarza. Natychmiast zasięgnij pomocy medycznej, jeśli wystąpią jakiekolwiek nietypowe reakcje lub jeśli stan pacjenta znacznie się pogorszył po zażyciu leku. Odwiedź lekarza, jeśli skutki uboczne są długotrwałe.
Lek należy przechowywać w temperaturze do 30°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed wilgocią. Unikaj kontaktu z dziećmi.

Ostatnio przeglądane