promocja
 NA POTENCJĘSILDAFORCE 100 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

SILDAFORCE 100

SILDAFORCE 100

SILDAFORCE 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 9 zł 90 zł
2 20 szt. 8 zł 160 zł
3 30 szt. 7 zł 210 zł
4 40 szt. 6 zł 240 zł
5 50 szt. 5 zł 250 zł

Mit, że tylko zaawansowani wiekowo mężczyźni mają problemy z uzyskaniem erekcji, już dawno zostały obalone. Dzisiaj urolodzy w codziennej praktyce medycznej coraz częściej diagnozują tego typu problemy i szukają ich rozwiązania, także u młodszych pacjentów. Nowoczesne technologie i metody leczenia zaburzeń erekcji (impotencji) z terminową diagnozą mogą znacznie poprawić jakość życia seksualnego mężczyzny. Dostępne są też doskonałe leki takie jak Sildaforce 100.

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to nawracający stan charakteryzujący się pogorszeniem jakości erekcji, niemożnością utrzymania lub osiągnięcia jej w stopniu niezbędnym do pełnego stosunku płciowego. Termin „zaburzenia erekcji” został po raz pierwszy użyty w 1992 roku, kiedy to właśnie amerykańskie instytucje takie jak Narodowe Instytuty Zdrowia uznały za stosowane użycie go jako szerszego pojęcia niż impotencja. Według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), na podstawie licznych miarodajnych badań światowych, na zaburzenia erekcji skarży się co dziesiąty mężczyzna w wieku 21-29 lat, co piąty w wieku 30-35 lat i prawie co drugi w wieku 40-70 lat. . Taka jest skala problemu dzisiaj, a eksperci przewidują, że liczby te mogą się podwoić w ciągu najbliższych 25 lat. Zaburzenia erekcji objawiają się następująco:

• Erekcja, nie jest wystarczająco silna do odbycia stosunku płciowego.
• Problemy lub niemożność osiągnięcia zadowalającego poziomu i czasu trwania erekcji.
• Przedwczesny wytrysk.

Przyczyny rozwoju zaburzeń erekcji można podzielić na zewnętrzne (egzogenne) i wewnętrzne (endogenne). Zewnętrzne przyczyny rozwoju zaburzeń erekcji:

• Palenie jest jednym z najważniejszych czynników, które mają bardzo negatywny wpływ na erekcję.
• Alkohol, zwłaszcza „alkoholizm piwny”, narkomania.
• Zespół chronicznego zmęczenia, chroniczny brak snu, ciągłe stresujące sytuacje w pracy i w związkach rodzinnych.
• Czynniki środowiskowe: niezrównoważona nieracjonalna dieta, żywność uboga w witaminy i mikroelementy, GMO (żywność genetycznie modyfikowana).
• Zwiększone promieniowanie tła, praca w warunkach promieniowania o wysokiej częstotliwości.
• Cechy kształtowania się osobowości mężczyzny i kształtowania się jego seksualności.

Wewnętrzne przyczyny rozwoju zaburzeń erekcji to zaburzenia regulacji hormonalnej: hipogonadyzm (niedostateczna produkcja testosteronu przez jądra człowieka), szereg chorób związanych z dysfunkcją przysadki i nadnerczy, niektóre nowotwory (np. gruczolak przysadki). Skutki uboczne przyjmowania różnych leków (niektóre leki przeciwnadciśnieniowe i antyarytmiczne, kortykosteroidy, leki psychotropowe i przeciwdepresyjne itp.). Związane z wiekiem i nabyte zmiany w tkankach i strukturach prącia zaangażowane w mechanizm erekcji. Choroby i zaburzenia neurologiczne (padaczka, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, urazy i operacje mózgu i rdzenia kręgowego, miednicy małej i krocza). Choroby układu sercowo-naczyniowego (nadciśnienie, miażdżyca itp.). Cukrzyca, otyłość, zespół metaboliczny. Powyższa lista zawiera tylko najczęstsze przyczyny powstawania dysfunkcji lub chorób, których objawem jest pogorszenie jakości erekcji. Sildaforce 100 może pomóc w 99% przypadków zaburzeń erekcji.

Czym jest Sildaforce 100?

Sildaforce 100 jest uważany za powszechnie akceptowane leczenie zaburzeń erekcji. Podobnie jak Viagra, Sildaforce zawiera cytrynian sildenfilu, ale można go zamówić za znacznie niższą cenę. Jest produkowany zgodnie z wysokimi standardami jakości przez Zenit Pharma. Aktywnym składnikiem Sildaforce 100 jest cytrynian sildenafilu. Ten działa poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych w ciele - szczególnie w okolicy narządów płciowych. To z kolei pozwala na większy przepływ krwi, co umożliwia erekcję. Sildaforce nie jest afrodyzjakiem i do uzyskania erekcji wymagana jest stymulacja.

Jak działa Sildaforce 100?

Efekt pigułki pojawia się niemal natychmiast. Lek działa w ciągu pierwszych pół godziny u większości mężczyzn. Reakcja chemiczna pigułki powoduje, że łączy się z PDE5, a tym samym zatrzymuje niszczenie cGMP. Oznacza to, że do penisa będzie dopływać krew, co oznacza, że penis jest w stanie erekcji. Godzinę później będziesz mógł zobaczyć, że pigułka osiągnęła swój pełny potencjał. Nie oznacza to, że działanie pigułki zmniejszy się, a następnie penis zmniejszy się, po prostu osiągnął swój maksymalny potencjał. Po czterech godzinach działanie pigułki powinno całkowicie ustąpić. Jeśli doświadczyłeś stałej erekcji, jest to jeden z rzadszych skutków ubocznych, dlatego powinieneś skontaktować się z lekarzem.

Jak stosować Sildaforce 100?

Podana zalecana dawka Sildaforce 100 (cytrynian sildenafilu) w ciągu 24 godzin wynosi 100 mg (1 tabletka). Ten lek zadziała w ciągu 30 do 60 minut. Efektywny czas działania to 4 - 6 godzin. Lek należy zawsze popijać dużą szklanką wody. Unikaj dużych lub wysokotłuszczowych posiłków tuż przed planowanym przyjęciem leku. Unikaj również regularnego spożywania dużych ilości soku grejpfrutowego. Grejpfrut może zwiększać poziom Sildaforce 100 w twoim organizmie, opóźniając w ten sposób czas potrzebny na rozpoczęcie działania leku. Alkohol również zmniejsza skuteczność tego leku. Sildaforce 100 może obniżać ciśnienie krwi, a połączenie z alkoholem może nasilać ten efekt. Może to powodować objawy, takie jak zawroty głowy, oszołomienie, omdlenia, uderzenia gorąca, bóle głowy i kołatanie serca. Należy unikać lub przynajmniej ograniczać spożywanie alkoholu podczas leczenia i zachować ostrożność podczas wstawania z pozycji siedzącej lub leżącej.

Czy możliwe są interakcje z lekami?

Podczas przyjmowania środków wzmacniających seksualność z aktywnym składnikiem Sildenafil możliwe są interakcje z innymi produktami leczniczymi, żywnością. Sildenafil jest metabolizowany przez enzymy w wątrobie i wydalany przez nerki. Różne leki mogą blokować ten enzym, dzięki czemu większa ilość substancji pozostaje w organizmie przez dłuższy czas. Leki te obejmują rytonawir, lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV. Ponadto leku nie wolno przyjmować jednocześnie z azotanami (np. nitrogliceryną w sprayu), ponieważ może to prowadzić do zagrażających życiu spadków ciśnienia krwi. Z tego powodu zaleca się również ostrożność podczas przyjmowania alfa-blokerów, takich jak tamsulosyna.

Ostatnio przeglądane