promocja
 NA POTENCJĘSidana Super Drive 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Sidana Super Drive

Sidana Super Drive

Sidana Super Drive- Substancja czynna: SILDENAFIL 100 mg + DAPOXETINE 100 mg- dzi​​​​ałanie ok. 6 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł

Sidana Super Drive to skuteczne tabletki na potencję, które są polecane przez zadowolonych mężczyzn na całym świecie. Trudno się temu jednak dziwić, ponieważ zawierają w sobie aż dwie substancje czynne o potwierdzonym działaniu. Sildenafil (będący również składnikiem słynnej Viagry) pomaga pacjentom osiągnąć erekcję, natomiast Dapoksetyna opóźnia wytrysk. Stosowanie tabletek Sidana Super Drive jest więc doskonałym sposobem na poprawę jakości życia erotycznego. Jest to bezpieczny produkt, który pomógł jak dotąd dużej liczbie mężczyzn.

Skąd biorą się problemy z potencją?

W dzisiejszych czasach problem z osiągnięciem erekcji oraz jej utrzymaniem dotyka coraz młodszych mężczyzn. Jeszcze do niedawna obniżenie jakości życia erotycznego było wiązane głównie z procesem starzenia się organizmu. Obecnie jednak jest to znacznie bardziej złożona kwestia. Z jakiego powodu problemy łóżkowe dotyczą już tak szerokiego grona mężczyzn?

Tak naprawdę przyczyny tego zjawiska mogą być bardzo różne. Coraz częściej wskazuje się jednak głównie na stres, który wielu osobom towarzyszy na co dzień. Nadmiar obowiązków i brak wolnego czasu na wartościowy odpoczynek sprawiają, że żyjemy w ciągłym napięciu i nie potrafimy się rozluźnić. A trudno jest mówić o satysfakcjonującym seksie, gdy nasze myśli są skoncentrowane na codziennych obowiązkach i problemach, z jakimi musimy się mierzyć.

Kłopoty w sypialni bardzo często są również konsekwencją naszych nawyków i stylu życia, które przekładają się z kolei na nasze życie seksualne. Praca siedząca, brak ruchu, niechęć do podejmowania jakiejkolwiek aktywności fizycznej, czy niezdrowa dieta, nadużywanie alkoholu i palenie papierosów - wszystkie te nawyki przyczyniają się do spadku naszej formy, również w kontekście życia erotycznego. Kiedy więc zaczynamy dostrzegać, że nasza potencja się pogarsza, warto przyjrzeć się z bliska naszym codziennym nawykom.

Sidana Super Drive - skuteczne tabletki na potencję

Wielu mężczyzn wstydzi się tego, że nie stają na wysokości zadania w sypialni. Oczywiście trudno jest się im dziwić, ale najlepiej jest po prostu jak najwcześniej zacząć działać. Na początku warto pochylić się nad tym, jak wygląda nasz styl życia, aby wprowadzić niezbędne zmiany, które poprawią nasze zdrowie i kondycję, również tą seksualną. Bardzo pomocne w przypadku większości mężczyzn są też różnego typu preparaty farmakologiczne. A jeśli zastanawiacie się, co na potencje sprawdzi się w waszym przypadku najlepiej, odpowiedzią jest Sidana Super Drive. Jest to jeden z najpopularniejszych środków dla mężczyzn, dzięki któremu osiągnięcie erekcji i jej utrzymanie przestaje być problemem. 

Sidana Super Drive to niezwykle popularne tabletki na potencję bez recepty, które stosują pacjenci na całym świecie. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród mężczyzn głównie ze względu na swoją skuteczność. Przyjmowanie tabletek Sidana Super Drive sprawia, że osiągnięcie erekcji oraz jej utrzymanie jest łatwiejsze. Podnosi się także jakość samej erekcji, co oczywiście znacząco zwiększa satysfakcję ze stosunku. Co więcej, preparat ten zawiera również substancję, która jest w stanie opóźnić moment wytrysku. Oznacza to, że poprzez jego przyjmowanie możemy wydłużyć przyjemność płynącą ze zbliżenia. Zgodnie z opiniami osób korzystających z tabletek Sidana Super Drive, ich działania jest naprawdę zadowalające. Warto więc skorzystać z ich właściwości.

Sidana Super Drive - skład i działanie

Mężczyźni, którzy nie wiedzą, jakie środki na potencję powinni stosować, mogą zacząć swoją przygodę z tego typu preparatami właśnie od tabletek Sidana Super Drive. Ich największą zaletą jest oczywiście skuteczność, która jest wynikiem połączenia ze sobą dwóch wartościowych składników.

Pierwszym z nich jest Sildenafil (100 mg), który znajdziemy również w składzie bardzo popularnej Viagry. Działanie tej substancji polega przede wszystkim na pobudzeniu prawidłowego krążenia krwi w penisie. W efekcie Sildenafil pomaga więc szybciej i łatwiej osiągnąć erekcję, która pozwala na odbycie satysfakcjonującego stosunku. To jednak nie wszystko, ponieważ w składzie preparatu Sidena Super Drive występuje dodatkowo Dapoksetyna (100 mg). Substancja ta spowalnia przesyłanie określonych informacji z mózgu do układu nerwowego mężczyzny w trakcie erekcji. W efekcie możemy wydłużyć zarówno stymulację penisa, jak i samą erekcję, co pozwala skutecznie opóźnić moment wytrysku.

Tabletki na erekcję - dawkowanie

Mężczyźni, którzy nigdy wcześnie nie stosowali żadnych preparatów na potencję, powinni zacząć od nieco mniejszych dawek. W przypadku produktu Sidana Super Drive warto na początku przyjmować tylko pół tabletki. Jeśli uznamy, że efekty jej działania nie są zadowalające, możemy zwiększyć dawkę do całej tabletki składającej się z 100 mg Sildenafilu i 100 mg Dapoksetyny. Tego typu środki na erekcję najlepiej jest przyjmować na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, ale pierwsze efekty można zauważyć nawet już po 20-30 minutach. Działanie tabletek na potencję Sidana Super Drive utrzymuje się przez ok. 4-6 godzin.

Zgodnie z zaleceniami producenta nie powinno się przyjmować więcej niż jednej tabletki preparatu dziennie. Nie zaleca się także spożywania większych ilości napojów alkoholowych przed zastosowaniem Sidana Super Drive. Zarówno wspomniany alkohol, jak i tłuste potrawy mogą zmniejszyć skuteczność tabletek. Warto też pamiętać, że produkt ten nie działa jak afrodyzjak. Aby mógł on przynieść oczekiwane rezultaty, mężczyzna musi więc odczuwać podniecenie.

Sidana Super Drive - przeciwwskazania i skutki uboczne

Jeśli zależy nam na tym, aby było tanio na potencje, najlepiej jest stosować tabletki Sidana Super Drive. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do ich stosowania. Produktu tego nie powinny stosować osoby uczulone na zawarte w nim substancje czynne, ale też mężczyźni zmagający się między innymi z chorobami układu krążenia, niewydolnością wątroby lub nerek, czy po przebytym udarze mózgu. Jeśli więc mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy nasz stan zdrowia pozwala na korzystanie z tego typu preparatów, warto skonsultować się z lekarzem przed ich zastosowaniem.

Oczywiście tak jak każdy inny preparat farmakologiczny, tabletki na erekcję Sidana Super Drive mogą powodować pewne skutki uboczne. Może to być na przykład ból głowy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, czy lekkie zaburzenia widzenia. Takie dolegliwości dotykają jednak nielicznych użytkowników, dlatego też środek ten jest powszechnie uznawany za bezpieczny. Należy jedynie pamiętać o tym, aby nie stosować tabletek po upływie terminu ich ważności oraz by przechowywać je w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze od 15 do 25 stopni Celsjusza.

Ostatnio przeglądane