PRODUKTYSextreme Power XL 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Sextreme Power XL

Sextreme Power XL

Sextreme Power XL- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DEPOXETIN- 60 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt 10 zł 1 000 zł
15 150 szt. 9 zł 1 350 zł

Sextreme Power XL skutecznie leczy potencję.

Kiedy stosować Sextreme Power XL?

Sextreme Power XL znajduję zastosowanie u tych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcyjne. Tym terminem określa się zespół problemów, które prowadzą do niemożności osiągnięcia erekcji w stopniu, który byłby wystarczający do odbycia stosunku seksualnego. Na zaburzenie wzwodu cierpi w Polsce około półtora miliona mężczyzn, z których tylko niewielki procent dotknięty jest tą przypadłością w stopniu nieuleczalnym. Najczęstszą przyczyną braku wzwodu są przebyte choroby takie jak miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekłe choroby nerek, marskość wątroby lub choroby tarczycy oraz zaburzenia na tle psychicznym i czynniki wynikające z niewłaściwej diety, zaburzeń snu czy przemęczenia.

Jak działa Sextreme Power XL?

Sextreme Power XL należy do grupy leków, które zawierają inhibitory PDE5. Osią działania preparatu jest doprowadzenie do rozluźnienia mięśni gładkich, przez co dochodzi do bardzo nagłego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Krew przepływająca przez penisa sprawia, że dużo łatwiej nam osiągnąć wzwód i pobudzenie seksualne. Jednocześnie osoby stosujące Sextreme Power XL uzyskują większą niż dotychczas kontrolę nad swoją aktywnością seksualną i doznają zwiększenia bodźców seksualnych podczas samego stosunku. Ostatecznie lek przeciwdziała przedwczesnemu wytryskowi poprzez zwiększenie aktywności w układzie nerwowym i stymulowaniu poziomu serotoniny.

Gdzie kupić i jak stosować lek?

Bardzo ważne jest, aby Sextreme Power XL kupować tylko i wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych lub w aptekach. Lek jest bezpieczny dla zdrowia, ale pod warunkiem, że produkt, który otrzymamy, rzeczywiście jest preparatem, który jest polecany przez producenta. Dlatego nie przyjmujmy leku, który został otwarty lub kupowanego u źródeł, których legalności nie możemy potwierdzić. Samo przyjmowanie leku jest niezwykle proste. Powinniśmy brać tabletkę wraz z posiłkiem lub na dwadzieścia do czterdziestu minut przed podjęciem planowanego współżycia. Należy też pamiętać, aby przyjmować tylko jedną tabletkę na dobę i nie przekraczać tej dawki.

Czy Sextreme Power XL jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Legalnie nabyty preparat jest bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Jednak jak w przypadku każdego leku istnieją ograniczenia. Sextreme Power XL nie powinny stosować osoby, u których wzmożona aktywność seksualna nie jest wskazana. Także te, które leczą się jakimikolwiek lekami, które zawierają tlenek azotu lub azotany. Lek nie jest wskazany w przypadku osób, które cierpią na ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, mają potwierdzone zmiany degeneracyjne siatkówki oraz przebyły ostatnio zawał serca.

Ostatnio przeglądane