promocja
 NA POTENCJĘSextreme Power XL 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Sextreme Power XL

Sextreme Power XL

Sextreme Power XL- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł
15 150 szt. 9 zł 1350 zł

Kiedy stosować Sextreme Power XL?

Sextreme Power XL znajduję zastosowanie u tych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcyjne. Tym terminem określa się zespół problemów, które prowadzą do niemożności osiągnięcia erekcji w stopniu, który byłby wystarczający do odbycia stosunku seksualnego. Na zaburzenie wzwodu cierpi w Polsce około półtora miliona mężczyzn, z których tylko niewielki procent dotknięty jest tą przypadłością w stopniu nieuleczalnym. Najczęstszą przyczyną braku wzwodu są przebyte choroby takie jak miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekłe choroby nerek, marskość wątroby lub choroby tarczycy oraz zaburzenia na tle psychicznym i czynniki wynikające z niewłaściwej diety, zaburzeń snu czy przemęczenia.

Jak działa Sextreme Power XL?

Sextreme Power XL należy do grupy leków, które zawierają inhibitory PDE5. Osią działania preparatu jest doprowadzenie do rozluźnienia mięśni gładkich, przez co dochodzi do bardzo nagłego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Krew przepływająca przez penisa sprawia, że dużo łatwiej nam osiągnąć wzwód i pobudzenie seksualne. Jednocześnie osoby stosujące Sextreme Power XL uzyskują większą niż dotychczas kontrolę nad swoją aktywnością seksualną i doznają zwiększenia bodźców seksualnych podczas samego stosunku. Ostatecznie lek przeciwdziała przedwczesnemu wytryskowi poprzez zwiększenie aktywności w układzie nerwowym i stymulowaniu poziomu serotoniny.

Gdzie kupić i jak stosować Sextreme Power XL?

Bardzo ważne jest, aby Sextreme Power XL kupować tylko i wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych lub w aptekach. Lek jest bezpieczny dla zdrowia, ale pod warunkiem, że produkt, który otrzymamy, rzeczywiście jest preparatem, który jest polecany przez producenta. Dlatego nie przyjmujmy leku, który został otwarty lub kupowanego u źródeł, których legalności nie możemy potwierdzić. Samo przyjmowanie leku jest niezwykle proste. Powinniśmy brać tabletkę wraz z posiłkiem lub na dwadzieścia do czterdziestu minut przed podjęciem planowanego współżycia. Należy też pamiętać, aby przyjmować tylko jedną tabletkę na dobę i nie przekraczać tej dawki.

Czy Sextreme Power XL jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Legalnie nabyty preparat jest bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Jednak jak w przypadku każdego leku istnieją ograniczenia. Sextreme Power XL nie powinny stosować osoby, u których wzmożona aktywność seksualna nie jest wskazana. Także te, które leczą się jakimikolwiek lekami, które zawierają tlenek azotu lub azotany. Lek nie jest wskazany w przypadku osób, które cierpią na ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, mają potwierdzone zmiany degeneracyjne siatkówki oraz przebyły ostatnio zawał serca.

 

Sextreme Power XL- tłumaczenie ulotki dołączonej do produtu

SEXTREME POWER XL- Tabletki Sildenafilu & Dapoksetyny

Skład:

Każda powlekana tabletka zawiera:
cytrynian sildenafilu 100 mg i chlorowodorek dapoksetyny 60 mg

Klasyfikacja farmakologiczna:

Sildenafil : fizjologiczny mechanizm erekcji spowodowany jest tlenkiem azotu (NO) powstającym podczas seksualnej stymulacji. NO aktywuje enzym guanylocyklazy, który zwiększa poziom cyklicznego fosforanu guanozyny (cGMP) i rozluźnia mięśnie w ciele jamistym, powodując napływ krwi. Sldenafil jest selektywnym inhibitorem cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP) - specyficznego estru fosforanowego typu 5 (PDE5), który odpowiada za degradację cGMP. Struktura cząsteczki Sildenafilu jest podobna do cGMP i dlatego PDE5 zajmuje się jego metabolizmem, pozostawiając większe stężenie cBMP i lepszą erekcję. Bez stymulacji seksualne Sildenafil nie wykazuje jednak swojego działania.
Dapoksetyna: krótko działający inhibitor zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI) opracowany specjalnie do leczenia przedwczesnego wytrysku.

Przeznaczenie:

Tabletki są przeznaczona do leczenia dysfunkcji erekcji.

Ostrzeżenia

Oddziaływanie z innymi lekami: leki przeciwgrzybowe zawierające azotany mogą wchodzić w reakcję z Sildenafilem. Zalecana dawka środka to 25 mg.

Alfa blokery: jednoczesne stosowanie może prowadzić do objawowego niedociśnienia u części z pacjentów. Pacjenci powinni najpierw ustabilizować poziom alfa blokerów, dlatego zalecaną dawką Sildenafilu jest 25 mg.

Efekty uboczne

Sildenafil: może wystąpić spadek ciśnienia krwi z powodu rozszerzania naczyń. Należy zachować ostrożność u pacjentów z niedociśnieniem lub nadciśnieniem, pacjentów przyjmujących alfa-blokery lub inne leki przeciw nadciśnieniowe. Nie zaleca się stosowania w przypadku zarostowej choroby płucnej.

Nietypowa neuropatia nerwu wzrokowego (NAION): zgłaszano rzadkie przypadki niedokrwiennej neuropatii wzrokowej. Inne czynniki ryzyka związane z NAION to choroba wieńcowa, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, hiperiipidemia, palenie tytoniu i wiek > 50 lat.

Powiązane problemy: w przypadku anatomicznej deformacji penisa lek zależy przyjmować z ostrożnością.

Zaburzenia krwawienia: należy zachować ostrożność u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia, choć badania bezpieczeństwa nie zostały wykonane.

Choroba sercowo-naczyniowa: należy stosować z najwyższą ostrożnością u pacjentów z niedociśnieniem, niekontrolowanym nadciśnieniem tętniczym, niestabilną dławicą piersiową, ciężką niewydolnością serca, arytmią lub zawałem mięśnia sercowego w ciągu ostatnich 3 miesięcy, choć badania bezpieczeństwa nie zostały wykonane u tych pacjentów. Istnieje pewne ryzyko sercowe związane z aktywnością seksualną, dlatego przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Warunki predysponujące do priapizmu: należy zachować ostrożność u pacjentów ze schorzeniami predysponującymi do priapizmu.

Choroba wrzodowa: należy zachować ostrożność u pacjentów z czynną chorobą wrzodową, choć badania bezpieczeństwa nie zostały wykonane u tych pacjentów.

Inne efekty uboczne:

Sildenafil: rzadko, ale występujące działania niepożądane to: prypizm, ciężkie niedociśnienie, zawał mięśnia sercowego, arytmia komorowa, udar i zwiększanie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Częste działania niepożądane obejmują kichanie, ból głowy. zaczerwienienie, niestrawność, długotrwała erekcja, kołatanie serca. Zgłaszano również zmiany widzenia, w tym rozmycie widzenia.
Dapoksetyna: rzadko, ale występują: nudności, ból głowy, biegunka, zawroty głowy.

Dozowanie:

Sildenafil: raz dziennie na około godzinę przed stosunkiem, pod kontrolą lekarską. Zazwyczaj rekomendowaną dawką na start jest 50 mg.
Dapoksetyna: raz dziennie na około godzinę przed stosunkiem.

Przechowywanie: 

w chłodnym i ciemnym miejscu, z dala od dzieci.

Ostatnio przeglądane